Ata Aöf 2016-2017 Yılı Öğrenci Platformu... (soru-cevap-bilgi-destek) | Sayfa 6 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Ata Aöf 2016-2017 Yılı Öğrenci Platformu... (soru-cevap-bilgi-destek)

Konu, 'Sorularınız ve Paylaşımlarınız' kısmında Burç Küçükaslan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. onur dandin

onur dandin TÜİSAG Üyesi

Merhabalar öncelikle ben ygsde barajı geçtim aöfden isg bölümünu okuyabiliyormuyum?

Mesela isg bölümünden mezun oldum dgs ye garip sosyal hizmetleri okuyabiliyormuyum

2. -Özge-

-Özge- TÜİSAG Üyesi

3. onur dandin

onur dandin TÜİSAG Üyesi

2.üniversite degil normal aöf okuyabiliyormuyum teşekkürler bu arada

4. -Özge-

-Özge- TÜİSAG Üyesi

Onur Bey okulu arayıp sorun isterseniz 2. Unv kapsamında okunuyor diye biliyorum

5. mehmet Erarslan

mehmet Erarslan TÜİSAG Üyesi

Ata-Aöf 2.sınıf 4.dönem hap bilgi vs paylşaa imaınınız varmı

6. dayanak dayanak

dayanak dayanak TÜİSAG Üyesi

Merhaba
    Isg ikinci siniftayim. Tibbi terminoloji dersinin geçmiş dönemlerde çan eğrisi geçme notları hakkında bilginiz var mi? Çok zorlayacak sanırım.

7. K.K

K.K TÜİSAG Üyesi

Merhabalar igu aralik ayi sinavi icin bulundugum sehirde gelecek ay kayıtlar sona eriyormuş kursa gecici mezuniyet belgesiyle kayit yaptirabilecegimi soylediler dün ata aöf yi aradim ve gecici mezuniyet belgesinin e devlete bir ay kadar sonra dusecegini soylediler bu konuda bilgisi olan var mi acaba belge e devlete ne zaman duser kayit olamazsam 2019 mayisina kalacak sınav...

8. Melis haksever

Melis haksever TÜİSAG Üyesi

Merhabalar bişi soracaktım bu yıl istanbul üniversitesi iş saglıgı ve güvenliği lisans açıkögretime kayıt oldum.ancak okul bittikten sonra hangi sınıfa tabi tutuluyoruz.ayrıca işyeri hemşireliği sertifikamda mevcut.

9. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Lisans eğitiminizi tamamladığınızda C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı için sınava girmeye hak kazanırsınız..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica