Bilgilendirme Almanya Ve Türkiye Iş Sağlığı Ve Güvenliği Kurumları Arasında Işbirliği Protokolü

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında ErolD tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ErolD

  ErolD TÜİSAG Üyesi  Almanya ve Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Kurumları Arasında İşbirliği Protokolü Ankara'da imzalandı.
  7 Mart 2013 tarihinde saat 10:00’da İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda Alman Sosyal Kaza Sigortası Kurumu Ana Birliği (DGUV)/İş ve Sağlık Sigorta Sandık...ları Enstitüsü (IAG) ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’müz arasında “İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında İşbirliği Protokolü” imzalanmıştır. Genel Müdürümüz Kasım Özer’in ve (DGUV/IAG) Genel Müdürü Dr. Walter Eichendorf’un imza attığı 3 yıllık işbirliği protokolü çerçevesinde karşılıklı çalışma ziyaretleri, ortak seminer, çalıştay ve eğitim programları ve projelerin düzenlenmesi gibi iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili pek çok konuda ortaklaşa çalışmaların yürütülmesi hedeflenmektedir.
  Alman heyeti ayrıca, Müsteşarımız Sn. Fatih ACAR'ı, İSGÜM Enstitü Müdürlüğünü ve ÇASGEM' e de ziyarette bulunmuştur


   
 2. Mehmet Fatih Erkölencik

  Mehmet Fatih Erkölencik TÜİSAG Üyesi

  İşte duymak istediğimiz haberler bunlar. Ben Gıda Mühendisiyim, yaklaşık 3 yıldır gıda hammaddesi ithalatı yapan bir firmada teknik destek ve satış mühendisi, ithalat sorumlusu olarak çalışıyorum. Almanya'da (yaklaşık 1 yıl kadar) üniversite de okudum, bu işe ilk girerken hep yurtdışı olanaklarını düşünerek adım atmaya çalışmıştım ve gördüğüm bu gelişmeler neticesinde çok iyi şeyler olacağını düşünüyorum. Bu gibi ortak anlaşmalara çok ihtiyacımız var.

   
 3. Sezer Kurgun

  Sezer Kurgun TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar bizim aldığımız isg belgeleri yurtdışında geçerlimi yada tam tersi yurtdışındaki bir iş güvenliği belgesi ülkemizde geçerlimi

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica