Aklımdaki Sorular | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Aklımdaki Sorular

Konu, 'Acemi İş Güvenlikçiler' kısmında canan özen tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. canan özen

canan özen TÜİSAG Üyesi

Öncelikle herkese merhabalar , 2014 senesinde iş güvenliği kursuna gitmiş, stajını yapmış ve sınava sadece bir kez girip başarısız olmuştum. Şimdi malum ülkenin durumunun paralelinde piyasa iş yükü azaldı. Bunun için bu yarım kalmış sevdayı tamamlamak amacındayım.

1) ösym de geç başvuru tarihi olarak 21.11.2018 olarak görünmekte. Bu tarihte son bir başvuru şansı mı tanınmakta ?
    2) fotoğrafımın geçerlilik süresi dolmuş. bunu nasıl güncelleyeceğim. samsun için güncellemeye nereye gitmeliyim.
    3) çalışmam gereken konular, kanunlar değişmiştir. gerçi geçmişe dair çokşey de hatırlamıyorum. çalışmam gereken notlar, konular ve mutlaka şunu yap diyeceğiniz öneriler nelerdir.

şimdiden teşekkür ederim. saygılar.

2. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Canan Hanım merhaba,

Fotoğrafınızı güncellemek için bulunduğunuz ildeki ÖSYM Merkezi'ne gitmeniz gerekiyor. Geç başvuru tarihi de, normal başvuru süresini kaçıranlar için 1 günlüğüne açılıyor. Normal sınav harcının %50 fazlasını ödeyerek başvuru yapabiliyorsunuz 21 Kasım'da.

canan özen bu yazıya teşekkür etti.
  3. canan özen

canan özen TÜİSAG Üyesi

çalışmam gereken konu özetleri vb güncel dökümanlara nasıl ulaşabilirim. formdan baktım çok fazla başlık var ve birçoğu 2016 2014 vb yıllara ait.

4. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Ben Hakan Erdoğan'ın facebook sayfası olan "İSG Sınavlarına Hazırlık Platformu"nu takip edip, kitaplarını satın almıştım. Sürekli güncelliyor Hakan Bey, tavsiye ederim.
    https://isgfrm.com/threads/29-nisan...konu-ozeti-hap-bilgi.25260/page-2#post-303816
    Ayrıca bu başlık altında da farklı yayın evlerinin kitaplarını tavsiye edenler olmuş.

5. fatih ckc

fatih ckc TÜİSAG Üyesi

kitap sayısız hatalarla dolu. a yı geçtiğimde gerçek bir sınav kitabı ben hazırlayacağım :)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica