Soru : Akaryakıt Dolum Tesisi Güvenliği

kara kalem

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
akaryakıt istasyonu dolum tesisleri hakkında güvenlik konusu hakkında bilgisi olan var mıdır

risk analizi örneği var mıdır

özel güvenliğin kullanılması esasları nelerdir

bu konu hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Önder AYBASTI 1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
akaryakıt istasyonu dolum tesisleri hakkında güvenlik konusu hakkında bilgisi olan var mıdır

risk analizi örneği var mıdır

özel güvenliğin kullanılması esasları nelerdir

bu konu hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Merhaba, akaryakıt istasyonu ile alakalı ekteki dokümanlardan yararlanabilirsiniz. Akaryakıt İstasyonu ile ilgili tüm konularda sizlere yardımcı olabilirim.

Ekli dosyalar

• RİSK ANALİZ1.docx
    123 KB · Görüntüleme: 492
  • akaryakit-ikmal-talimati.doc
    73.5 KB · Görüntüleme: 432

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Merhabalar, dolum tesisinden kasıt terminal değil mi? Akaryakıt istasyonu ise ben de yardımcı olabilirim. İstasyonlar için ise daha spesifik hastalıklara kadar değinmek gerekir mesela lejyonellayı yukarıdaki örnekte göremedim ama özellikle bir dağıtım firmasının tüzüğünde belirtilmiş haliyle uygulamada dokümantasyonu da olması lazım risk değerlendirmeleri de bunların birer bütünü. Ne istediğinizi bir de ne amaçla istediğinizi tam belirtirseniz tam yardımcı olabilirim bende. Siz terminale mi hizmet veriyorsunuz, akaryakıt istasyonu müteahhit firmasında mısınız, aktif bir istasyona hizmet mi vereceksiniz? Bunları ulaşılabilir kaynaklar konusunda yardımcı olmak için soruyorum, derya deniz çünkü.

safakk.tr

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,
Örnek olması açısında Akaryakıt dolum tesisleri ile ilgili talimat örneği ya da çalışma paylaşmanız mümküdür ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.