Ağır Ve Tehlikeli Işlerde Mesleki Eğitim Belgesi

mert alkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar
Elektrik direkleri montajı, havai hat çekimi kaynak işleri boya işleri yapan bir firmada isg uzmanıyım.
Yönetmelikte işçilere mesleki eğitim aldırma şartı var bildiğiniz gibi. Araştırma yaptım. Halk eğitim merkezleri veya meb e bağlı kuruluşlardan bu eğitimleri alıp belgeleyebiliyoruz. Fakat şöyle bir durum var işe göre hangi mesleki eğitimi aldırmamız gereken işlerin modüllerini buldum. Ders içeriklerine baktım çok ağır kaynak ve boya işinde bir sıkıntı yok. Fakat bu elektrik işiyle ilgili modüllerdeki dersler çok ağır ve gereksiz. Megep'ten baktım modüllere. Acaba yanlış bir yerden mi baktım. Veya bir öneriniz var mı nasıl yürür bu prosedür. Bilgi verirseniz sevinirim. Kazasız günler

R

Recep GÜLER

Guest
Bu havaii hatlarda calisicak arkadaşlar meslek lisesi veya yaptıkları isin eğitimini bir yerden aldiklarini belgelerlerse sorun yok

selimd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Belgeleyemiyorsa nasıl olacak ?

omyilmaz78

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba
modülleri hayat boyu öğrenme genel Müdürlüğü sayfasından bakabilirsiniz
http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/foet/foet.html
Yapacağınız işlem bir meslek lisesi veya mesleki eğitim merkezi ile bir eğitim protokolü yaparak eğitimleri tamamlaması gerekir.40 saatlik eğitimleri. Biz bursada bu eğitimleri vermekteyiz.Egitim sonunda ise e yaygın sisteminden kurs bitirme belgesi verilir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.