Adr Özeti

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar,
Özgür Barışkan beyin http://tmgd.tuisag.com/konular/merhaba.107/#post-129 konusu altında paylaşmış olduğu ADR Özet dokümanını bu kısma ekliyorum. Gerçekten çok güzel bir özet olmuş.
Teşekkürler Özgür bey, böyle değerli çalışmaların devamını bekliyoruz.
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• ADR Özeti_obariskan_TuisagTMGD.com.pdf
    886.7 KB · Görüntüleme: 7,015

Perihan KARAMAN ÖZBAY

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Barış Bey emeğinize sağlık paylaşımlarınız için teşekkürler 6 haziranda ki sınava hazırlıkta ve soru çözümünde çok işime yarayacak :)
Etiketleme konusunda önerileriniz var mı?
Teşekkürler

E.Ensar Genç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
bu pdf de maalesef indirilemiyor. keşke tekrar bir gözden geçirseniz.

MURAT DENİZ YILMAZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
teşekkürler.. emeğinize sağlık..ellerinize sağlık...

Süleyman Kayahan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Selamun Aleykum Arkadaslar,
Ben Suan Almanyada ikamet etmekteyim ve ADR belgem var 2019a kadar gecerlidir bu belgeyi Türkiyede taninma durumu nedir , ne yapmam gerek , nerye basvurmam gerek, yoksa Türkiyede bastan bir imtihan yapmam gerekiyor mu??

Bana bu konuda bilgi verebilirsenis sevinirim
Saygilar
Süleyman Kayahan

seyfullah civelek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Selamun Aleykum Arkadaslar,
Ben Suan Almanyada ikamet etmekteyim ve ADR belgem var 2019a kadar gecerlidir bu belgeyi Türkiyede taninma durumu nedir , ne yapmam gerek , nerye basvurmam gerek, yoksa Türkiyede bastan bir imtihan yapmam gerekiyor mu??

Bana bu konuda bilgi verebilirsenis sevinirim
Saygilar
Süleyman Kayahan

türkiyede bir sınava girmene gerek yok. sertifikanı adr'yi imzalamış tüm ülkelerde kullanabilirsin ;)

Metin Bahadır

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba; Ben Ekim sınavına hazırlanıyorum. Sınavda Tablo A yı yazıcıdan cıktı alıp sunu dosyasına koysam , sonuçta adr dökümanı olacak. başka bır belge değil. Sınavda kullanmamam ızın verırler mı? Sınava girmiş olan arkadaşlardan bilgi veren olur mu acaba?

boğaç

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba; Ben Ekim sınavına hazırlanıyorum. Sınavda Tablo A yı yazıcıdan cıktı alıp sunu dosyasına koysam , sonuçta adr dökümanı olacak. başka bır belge değil. Sınavda kullanmamam ızın verırler mı? Sınava girmiş olan arkadaşlardan bilgi veren olur mu acaba?
Gerek yok bence, zaten kitabın tamamını kullanmanız gerekecek sınavdan sonra da. Diyelim ki siz; Tablo A'yı başka bir dosyaya alıp kitabı rafa kaldırdınız, daha sonraki zamanlarda danışmanlık yaptığınız firmada ambalajlama da ya da işaretlemede bakmanız gereken bir durumla karşılaştınız ne yapacaksınız?

Metin Bahadır

Üye
TÜİSAG Üyesi
Gerek yok bence, zaten kitabın tamamını kullanmanız gerekecek sınavdan sonra da. Diyelim ki siz; Tablo A'yı başka bir dosyaya alıp kitabı rafa kaldırdınız, daha sonraki zamanlarda danışmanlık yaptığınız firmada ambalajlama da ya da işaretlemede bakmanız gereken bir durumla karşılaştınız ne yapacaksınız?

Metin Bahadır

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bunu cok iyi anlıyorum.bendeki adr 2015 iris in kitabı.( başka bir kitap nerden bulabilirim onuda bilmiyorum acıkcası.)bu basılı kitapta Tablo A' daki UN numaralarının ilk 11 sütunu bir sayfada diger kalan 8 sütunu arka sayfada.. Bütün no lar icin aynı. Oysa kitabı bir sayfa bos birakarak bassalar bir UN nosunun butun Bilgileri arkalı önlü değil ,iki yanyana yaprakta olacak. Şimdi sunu dosyamda böyle kullandığım bir çıktı var. Bir maddenin tüm açıklamalarını tek seferde aynı anda görünce daha hızlı ve başarılı oluyorum. Baskısı bu sekilde un no bilgileri yanyana olan bir Adr 2015 kitabı bulabilirsem o cok daha iyi benim icin.. Kafanızı şişirdim. Kusura bakmayın. Ama başarı icin arayıştayım.iyi günler dilerim.

Kevser Kavaklı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba,ben sınava ilk defa gircem.nasıl bir çalışma önerirsiniz.sınavda kitap haricinde baska not almamıza izin veriliyormu.kitabın üzerine not alabilirmiyiz.şimdiden tesekkürler iyi günler dilerim

boğaç

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba,ben sınava ilk defa gircem.nasıl bir çalışma önerirsiniz.sınavda kitap haricinde baska not almamıza izin veriliyor mu. kitabın üzerine not alabilirmiyiz. şimdiden tesekkürler iyi günler dilerim
Merhaba, sınav kitaplarına notlarınızı yapıştırırsanız olur ancak, bağımsız kağıt olmaması gerekir.

Doğan Doğaner

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bunu cok iyi anlıyorum.bendeki adr 2015 iris in kitabı.( başka bir kitap nerden bulabilirim onuda bilmiyorum acıkcası.)bu basılı kitapta Tablo A' daki UN numaralarının ilk 11 sütunu bir sayfada diger kalan 8 sütunu arka sayfada.. Bütün no lar icin aynı. Oysa kitabı bir sayfa bos birakarak bassalar bir UN nosunun butun Bilgileri arkalı önlü değil ,iki yanyana yaprakta olacak. Şimdi sunu dosyamda böyle kullandığım bir çıktı var. Bir maddenin tüm açıklamalarını tek seferde aynı anda görünce daha hızlı ve başarılı oluyorum. Baskısı bu sekilde un no bilgileri yanyana olan bir Adr 2015 kitabı bulabilirsem o cok daha iyi benim icin.. Kafanızı şişirdim. Kusura bakmayın. Ama başarı icin arayıştayım.iyi günler dilerim.
Bende aynı durumdayım :( tmgder.org.tr adresini incelerseniz çözümü bulursunuz güzel mantıklı bir kitap hazırlamışlar..başarılar

Doğan Doğaner

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar,
Özgür Barışkan beyin http://tmgd.tuisag.com/konular/merhaba.107/#post-129 konusu altında paylaşmış olduğu ADR Özet dokümanını bu kısma ekliyorum. Gerçekten çok güzel bir özet olmuş.
Teşekkürler Özgür bey, böyle değerli çalışmaların devamını bekliyoruz.
İyi çalışmalar.
Teşekkürler ilaç gibi geldi emeğinize yüreğinize sağlık Özgür bey

MİNE KESE

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Tablo A çıktılarınızı kitabın en arkasına cilt yaptırın kapağıda üstüne yapıştırtın tamam

Son düzenleme:

hasan özkan1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar merhaba, ben aranıza yeni katldım. Sınava hazırlık için incelediğimde hap bilgiler cb 2015 yılından kalma. Yeni bilgileri ben görememiş olabilirim. Yardımcı olurmusunuz ? Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.