Adr Farkındalık Eğitimine Katılım Sertifikası Örneği

Aysun SANCAK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba arkadaşlar ben bir firmada bireysel TMGD hizmeti vermekteyim dolayısıyla firma personellerine eğitimleri ben veriyorum elinde eğitime katılım sertifikası örneği olan varsa paylaşabilir mi rica etsem ? Şimdiden teşekkürler..

M. SARIKAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
mrb.aysun hanım bende sizin gibi bireysel olarak tmgd hizmeti vermekteyim eğitim evraklarını bulabildiniz mi?birde personele ne gibi eğitimler veriyorsunuz?
şimdiden teşekkür ederim.

şerifedgnn022

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba arkaslar
ADR
bilinçlendirme eğitimi, sunumu olan var mı acaba ?

şerifedgnn022

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)

peki gönderebilir misiniz buradan veya mail .....atabilirseniz sevinirim. Ayrıca bu eğitimden sonra sınav yaptıyor muyuz zorunlu mu??
mail adresi paylaşılmamaktadır, kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aysun SANCAK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Mustafa Bey, TMGD hizmeti verdiğiniz işletmede çalışanlara vermeniz gereken eğitimlerin başında ADR farkındalık eğitimi geliyor. Bu eğitim tehlikeli maddeler hakkında kısa bir bilgilendirme eğitimi gibi olmakta, isteyen herkes katılabilmektedir. Bunun dışında görev yaptığınız yere bağlı olarak personellerin görevlerine özgü olan Göreve Özgü Eğitim de yine TMGD lerin personellere vermesi gereken bir eğitim.

M. SARIKAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Mustafa Bey, TMGD hizmeti verdiğiniz işletmede çalışanlara vermeniz gereken eğitimlerin başında ADR farkındalık eğitimi geliyor. Bu eğitim tehlikeli maddeler hakkında kısa bir bilgilendirme eğitimi gibi olmakta, isteyen herkes katılabilmektedir. Bunun dışında görev yaptığınız yere bağlı olarak personellerin görevlerine özgü olan Göreve Özgü Eğitim de yine TMGD lerin personellere vermesi gereken bir eğitim.
sağolun aysun hanım

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.