A Sınıfı İgu Sınavı İçin Eğitim Kurumu

son osmanlı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhaba.Mayıs 2022 de A sınavına girmeyi planlıyorum.Bunun için kursa gitmek gerekiyor.Zaten tüm dersler online olarak işleniyor.A sınavı için eğitim kursu tavsiyeniz var mıdır? İşini ciddiyetle yapan tek derdi para kazanmak olmayan bir eğitim kurumu aramaktayım açıkcası..Şimdiden teşekkür ederim

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Uzaktan eğitim olması sebebiyle Türkiye'nin herhangi bir yerinde olan kurumdan eğitim alabilirsiniz. Kendiniz araştırın, daha sağlıklı olur. Kurs ücretleri her yerde aynı zaten.

son osmanlı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Kendim araştırma yaptım zaten evet hepsi uzaktan eğitim ve tek fiyat.Bu açıdan bakınca hepsi aynı gibi duruyor ama işini daha düzgün yapan,aksaklık yaşama ihtimali düşük,hoca kadrosu daha iyi olan muhakkak vardır.Ben de forumda belki direk bu kurslardan eğitim almış birisi bulunursa daha sağlıklı bir yorum yapar diye düşündüm

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Kurslar zaten yasal zorunlulukları yerine getirmeye yarıyor. Ama kursta anlatılan derslerle ve soru çözümlemeleri ile sınavı geçmek zaten çok zor hatta bence imkansız. Eninde sonunda kendi çalışmanızın karşılığında sınavı geçersiniz veya kalırsınız. hocalar ve kurs mucize yaratmıyor yani.

son osmanlı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Bu zamana kadar kurs firması tavsiye edecek 1 kişi çıkmaması da ilginç..forumdaki A uzmanlar prim gününden mi A olanlar acaba hiç yok mu 4 sene B olarak çalışıp ta sonra A olan ?

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bu zamana kadar kurs firması tavsiye edecek 1 kişi çıkmaması da ilginç..forumdaki A uzmanlar prim gününden mi A olanlar acaba hiç yok mu 4 sene B olarak çalışıp ta sonra A olan ?
Ben 4 yıl çalışıp A sınıfı uzmanlık sınavına girdim (mayıs 2021) ve ilk girişte sınavı kazandım. Bu süreçte yaklaşık 15.000 -20.000 arası soru çözdüm. abartmıyorum. Kendiniz pratik yapın ve soru çözün. herhangi bir kurs işinizi görür.

son osmanlı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Önereceğiniz kaynaklar var mıdır soru çözümü için ?

fbturk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Hakan Erdoğan her sene youtube kanalından da yayınladığı canlı dersler yapıyor. Sosyal medyadan da soru çözüyor. Ben de ilk girişte kazandım ve çok faydasını gördüm. Genelde kurslar eski içerik ve kitaplarla geriden geliyor. Bastırdıkları kitapları değiştiremeyecekleri, atamayacakları, her seferinde yeni kitap bastıramayacakları için kalemle düzeltmeler, bazı içeriklerin değişen yönetmelik maddeleri bulunması doğal. Eski yılların soruları zaten yasak. Çok eski sorular, MEB döneminden kalma sınav soruları vs.

Mehmet Gençoğlu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Osman Bey merhaba;
Ben 4 yıl önce Bulut isgden aldım. Tuğba Hanım'ın dediği gibi sizin bol bol soru çözmeniz lazım. Piyasada zaten çeşitli kitaplar var ya da facebook grupları.
Başarılar dilerim.

isgprof

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Yorum Akademiden eğitim aldım ben tavsiye ederim kitap da yolladılar.

Burak Bilen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Sınav ile kursun hiçbir ilgisi olamaz. En yakın neresi ise orası. Şu an online mı bilmiyorum.

Yeliz Çelik

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Osman Bey Merhaba,
Kocaeli de Etki Akademi den almıştım B sınıfı kursunu. Arkadaşların dediği gibi kurstan daha çok soru çözmek önemli.
Başarılar şimdiden...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.