A-b-c Sınıfı Isg Uzmlarının Piyasada Saatlik Ücreti Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında ALİ RIZA GÖNEN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ibrahim kolak

  ibrahim kolak TÜİSAG Üyesi  onur bey yanılıyorsunuz. bir dönerci dükkanı ve bir manifaturacı dükkanında ard arda 3 ay arayla patlama oldu antalyada . ikisi de ölümlü değildi ve ikisi de ağır hasarlı. (bina komple sağlamlaştırılması gerekli raporu verildi) dönerci dükkanına kesilen ceza 350 bin tl. hapse girmedik . sekizde 6 kusurlu bulunduk... neyle ödeyeceğim ben bu cezayı. hangi yönetmelikte var lpg tüplerinin muhafazasına ilişkin madde. bana bir araştırırsanız sevinirim...


   
  fundasakal ve Bsy bu yazıya teşekkür etti.
 2. vahide gündaş

  vahide gündaş TÜİSAG Üyesi  ben ce iş sağlığı ve güvenliği uzman arkadaşlar en kısa zamanda odalaşmak lazım.işletmeler her zaman maliyetini düşürmeye çalışır bu doğru,ancak cezalar hakkında bilginiz var dimi,uzman bulundurmadığı zaman ödeyeceği cezalar oldukça yüksek,küçük işletmeler bunun nasıl altından kalkar bunu bilemem ama bunu bizler düşünemeyiz,biz büyük risklerle karşı karşıya kalacağımız için öyle yok paralara bu iş hiç yapılmamalı.
  ben ce iş sağlığı ve güvenliği uzman arkadaşlar en kısa zamanda odalaşmak lazım.işletmeler her zaman maliyetini düşürmeye çalışır bu doğru,ancak cezalar hakkında bilginiz var dimi,uzman bulundurmadığı zaman ödeyeceği cezalar oldukça yüksek,küçük işletmeler bunun nasıl altından kalkar bunu bilemem ama bunu bizler düşünemeyiz,biz büyük risklerle karşı karşıya kalacağımız için öyle yok paralara bu iş hiç yapılmamalı.

   
  seher şensoy bu yazıya teşekkür etti.
 3. deniz yıldızı

  deniz yıldızı TÜİSAG Üyesi

  iş güvenliği egitimcisi olama şartı pedegojik formasyondu değilmi arkadaşlar

     

   
 4. FERİDUN POLAT

  FERİDUN POLAT TÜİSAG Üyesi

  tam zamanlı oldu mu belki bu ücret düşer ama ayda 1 saat çalışıcam kusura bakmasınlar 1 saatlik çalışmaya 10tl alıcam mümkün değil. asgari ücret günlük 30-35 tl arası. amelelerinin yevmiyesi 100 tl den aşağı değil.

   
 5. zeki AVŞAR

  zeki AVŞAR TÜİSAG Üyesi

  bunları OSGB ler uzmanlara mı veriyor???

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica