A-b-c Sınıfı Isg Uzmlarının Piyasada Saatlik Ücreti Nedir?

ALİ RIZA GÖNEN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
a-b-c sınıfı isg uzmlarının piyasada saatlik ücreti nedir?
1 saat C sınıfı=
1 saat B sınıfı=
1 saat A sınıfı=

kerim öztoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Saatlik OSGB lerde uygulanan Tarife
A sınıfı Kişi Başı: 80-90 TL
B Sınıfı Kişi Başı: 40-50 TL
C Sınıfı Kişi Başı: 20-30 TL

İbrahim

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
böyle bir ücret politikası yok... :(

Mert Fatih Kesgin

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ne paraymış arkadaş yahu.

kerim öztoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
NASIL BİR POLİTİKA VAR YAZARASANIZ BİZDE ÖĞRENELİM..

İbrahim

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
onu diyorum işte. yok. tamamen bulunduğunuz ilin piyasasına göre gidiyor :(

Ali KÖKSAL

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
BENCE BİZ İŞ GÜVENLİ UZMANLARI ÜCRETLERİ SABİTLEYEBİLİRİZ. TABİKİ BİRLİKTE HAREKET ETMEKLE KENDİMİZİ İŞVERENİN AVUCUNA DÜŞÜRMEMEKLE YAPABİLİRİZ.

merve_clb

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bu söylediğiniz rakamlar çok astronomik olmuş bence, hiç bir işletme bu paraları ödemez, ödemiyor. inanın bunun çok çok altına çalışıyoruz. Bu rakamlarla işverene giderseniz muhtemelen hizmet almıyacaktır sizden, ama tabii keşke böyle olsaydı..

Ersin

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
evet yukarıdaki rakamlara göre astronomik.tehlike sınıfına ve sözleşmedeki çalışma saatine göre belirlemek daha uygun olacaktır

funnyman043

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bir saatlik c sınıfı uzmanın aldıgı paranın neresi astronomik.

Ersin

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
c sınıfı uzman için örnek 150 kişinin çalıştığı bir işyerinde 30 TL x 150 = 4500 TL , c sınıfı olarak bu maaşı her işveren vermez.işyeri hekimi ne de maaş verecek .

Orhan KINDIRA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
"Vermez" deyip verdikleri ile çalışmak çok mantıklı gelmiyor arkadaşlar. Aldığımız sorumluluğun farkındamıyız? Herhangi bir olumsuz durumda kendi kendinizi finanse edecek durumdamısınız?
Eğer hepimiz birlik olursak (ki bence bu forum bu konuda olduça başarılı) ve aynı dili konuşursak "vermez" ön yargısını yıkarız diye düşünüyorum. Yeter ki hak ettiğimizi almak için işin hakkını verelim.
Kazasız günler dilerim.

Orhan KINDIRA
Tekstil Mühendisi
C Sınıfı İSG Uzmanı

Ali KÖKSAL

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar siz ne diyoersunuz OSGB ler kişi başı 3 tl den bahsediyor siz 30 tl den bahsediyorsunuz arada uçurum var. Tamam hepimiz birlik olalım tamamda OSGB ler ne olacak varmı şansımız. Ben bazı şirketlerle Part Time sözleşme yapayım diye önerilerde bulundum aldığım duyum en fazla 6 tl verebilecekleri yönünde(Az Tehlikeli ve kişi başı ücret bu) Buyrun işin içinden çıkın.

Ersin

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
yukarıda verilmez dediğim konu 150 kişilik bir işletmede kısmi süreli çalışma içindir (bireysel ve kısmi süreli iş güvenliği uzmanı 30-40 saatlik çalışma )
tam zamanlı çalışan bir uzman için 400-4500 tl rakam normaldir

satukeskun

Üye
TÜİSAG Üyesi

Kerim Bey önce sattlik ücret demiş sonrasında kişi başı ücret olarak belirtmiş. Bu durum doğal olarak bazı arkadaşları yanıltmış. Ben verdiği ücretleri saatlik olarak algılıyorum ve normal bir fiyatlandırma olduğunu düşünüyorum. Hatta biraz üzerinde de olabilir.

kerim öztoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar firmalar Herhangi Bir OSGB den Hizmet almak istediğinde saatlik ücreti belirttiğim fiyattan hesaplayarak ücret talep ediyorlar . Bu nedenle lütfen Ucuz fiyatlara Firmalara yem olmayalım...

alkınasutay

Üye
TÜİSAG Üyesi
osgb de de çalışan iş güvenliği uzmanı diğer iş yerlerindede osgb kişi başı 3 tl veriyor ise uzmanada heralde 150 tl filan veriryordur o iş güvenliği uzmanı 3 tl ye hayati riskleri alıyor ise yapacak bir şey yok ama ben o ücrete risk alacağıma gider markette kasiyerlik yaparım daha az riskli aynı ücrete kısaca mantık bu belki kasiyerlikte daha fazla bile ücret alırım belki

kerim öztoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
c sınıfı uzman için örnek 150 kişinin çalıştığı bir işyerinde 30 TL x 150 = 4500 TL , c sınıfı olarak bu maaşı her işveren vermez.işyeri hekimi ne de maaş verecek .
ERSİN BEY İŞ YERİ HEKİMİNİN SAATLİK ÜCRETİNİ OSGB LER 70-80 TL CİVARINDA HESAPLAYARAK HİZMET VERİYOR, İŞ YERİ HEKİMİ AYRI DEĞERLENDİRİLİYOOR....

ercan kocaada

Üye
TÜİSAG Üyesi
bu söylediğiniz rakamlar çok astronomik olmuş bence, hiç bir işletme bu paraları ödemez, ödemiyor. inanın bunun çok çok altına çalışıyoruz. Bu rakamlarla işverene giderseniz muhtemelen hizmet almıyacaktır sizden, ama tabii keşke böyle olsaydı..
bu rakamlar cok ucuz.biz günlük hizmet veriyoruz ve 400 den aşağı düşmüyoruz saatliğe vurduğumuzda 50 lira yapar (c sınıfı)

cetin_

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
KENDİNİZE GÜVENİN PARA KARŞILIĞINDA DUYGULARINIZLA DALGA GEÇİLMESİNE İZİN VERMEYİN. SORUMLULUK ÇOK FAZLA KENDİMİZİ DÖRT DUVAR ARASINDA GÖREBİLİRİZ NASIL KÜÇÜMSÜYORSUNUZ BU DURUMU. AĞIR BİR SORUMLULUK ALTINDAYIZ SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDE OLALIM. AKIL HER ZAMAN HER ŞEYDEN ÜSTÜNDÜR. HER ZAMAN KENDİMİZE GÜVENELİM BİZİ YÖNLENDİREMEZLER.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.