Duyuru : 9. Uluslararası İş Sağlığı Ve Güvenliği Kongresi Kayıtları Başladı 6-9 Mayıs İstanbul

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
“İş Sağlığı ve Güvenliğinde Koordinasyon ve İş Birliği” ana teması altında proses güvenliği, risk yönetimi, davranış bilimleri ve ergonominin de aralarında bulunduğu 31 ana başlıkta iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili konuların değerlendirileceği 6 – 9 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 9. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresine kayıtlar başlamıştır.

1.jpg

Erken kayıt imkânlarından faydalanabilmek için http://www.tioshconference.gov.tr/ adresinde yer alan online kayıt alanından kayıt olunuz.

Kongre kapsamında gerçekleştirilecek eğitim kursları konu başlıkları şu şekildedir:

• HAZOP Risk Değerlendirmesi (Tehlike ve İşletilebilirlik Analizi)
  • İş Hijyeni Ölçümlerinde Parametre ve Ölçüm Noktası Tespiti
1.Oturum: Fiziksel Ölçümler(Sabah Oturumu)2.Oturum: Kimyasal Ölçümler(Ö.Sonra Oturumu)

• İşe Uygun KKD Seçimi Kriterleri ve Doğru Kullanım Esasları
  • Yüksekte Güvenli Çalışma
  • Psikososyal Risk Gruplarında İSG
  • İş Kazaları ve Kök-Neden Analizi

Kayıt ücretleri aşağıda yer almaktadır:

ERKEN KAYIT (31 Mart 2018’e kadar)

•Yurt içi 236,00 TL

•Yurt Dışı 200 $

ONLINE KAYIT (1 Nisan 2018 – 5 Mayıs 2018)

•Yurt içi 354,00 TL

•Yurt Dışı 300 $

YERİNDE KAYIT (6 Mayıs 2018 – 09 Mayıs 2018)

•Yurt içi 413,00 TL
•Yurt Dışı 400 $

Eğitim Kursları Katılım Ücreti

Yurtiçinden katılacak katılımcılar için: 118 TL

Kaynak: İSGGM

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.