7 Kasım 2020 A Sınıfı Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

• Kolay

Kullanılan: 19 14.0%
  • Orta

Kullanılan: 42 30.9%
  • Zor

Kullanılan: 75 55.1%

• Kullanılan toplam oy
    136
  • Bu anket kapanacak: .

gurcan1903

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Devamı da bu şekilde özür diliyorum:

c)İşçilerin olası en yüksek düzeyde fizik ve mental iyilik durumlarını oluşturmak ve sürdürmede katkıda bulunmak,

amaçlarıyla kurulan hizmettir.
Ülkemiz İLO 112 yi kabul etmiş midir? taraf mıdır? Bildiğim kadarıyla hayır. o zaman bu soru iptal edilmeli diye düşünüyorum. taraf olmadığımız bir sözleşmeden soru çıkması yanlış olmuş.
Örneğin Elektrik yangını diye bir soru olsa ve şıklardan birsinde E Sınıfı yangın yazsa bu soruda geçersiz olmalı çünkü Binaların yangından Korunması Hk. Yönetmelikte geçmemekte.

Numeko Safety İş Güvenliği Ekipmanları

Vedat akdeniz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
itiraz dilekçemi hazırladım. ücret ödemesi için karşı hesap havaleye kapalı uyarısı veriyor. bankaya gidip ücretini de ödemeye çalışacağım ve bugün göndereceğim.
itiraz;
temel kitapçık görüntülemesinde 27 nolu soru cevap anahtarı önce D sonra E olarak görüntülendiği tespit edilmiştir.
İş sağlığı hizmetlerinin kapsam va amaçları arasında çalışanların sağlık kapasitelerini en yüksek düzeye çıkarmak yoktur.
İşverenlere ve işyeri hekimlerine böyle bir sorumluluk yüklenmemiştir. çalışanların sağlık kapasitelerini en yüksek düzeye çıkarmak için neler yapılıyor denetlemesi de yapılmamıştır. bahsi geçen nedenlerle söz konusu hatadan dönülmesi veya sorunun iptali talebimi bilgilerinize sunar; gereğini arz ederim
Kamil bey itirazınıza cevap geldi mi
itiraz sürecimi bugün tamamladım. bu soru iptal edilmezse, ösym aynı zamanda bakanlık tarafından yapılan geçmiş dönem sorularıyla da çelişiyor olacak. bu anlamda çıkmış soru olduğunu anımsıyorum. o soruyu da bulmaya çalışacağım.
Kamil itirazınızla ilgili bir sonuç çıktı mı

KAMİL KILIÇ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Kamil bey itirazınıza cevap geldi mi

Kamil itirazınızla ilgili bir sonuç çıktı mı
Henüz bir cevap gelmedi. 17.11.2020 tarihinde teslim edildiği gözüküyor kargo bilgisinden. 10 gün içinde itiraza cevap yazılır deniyor ama gelen birşey yok. Bir de kendi kitapçıklarımızın da yayınlanmış olması lazımdı o da yok ortada.

Vedat akdeniz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar bizim cevap kağıdımız ne zaman yayınlanacak