Bilgilendirme - 5s / Dayanıklı Zemin Etiketleri | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Bilgilendirme 5s / Dayanıklı Zemin Etiketleri

Konu, 'İş Güvenliği Fotoğrafları ve Karikatürleri' kısmında ibrahimayaz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ibrahimayaz

ibrahimayaz TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Fabrikalarda 5S kapsamında zemin işaretlemelerinin kolay ekonomik ve pratik bir yöntemi olan özel yapıştırıcı ve yüzey kaplamalı zemin etiketlerini uyguladım.taş gibi yapışıyor, gayet de şık duruyor.

Forklift hareketinin yoğun oldugu alanlarda bile boyadan çok daha uzun ömürlü oldugunu gördük.İyi uygulamalar kapsamında sizinle de paylaşmak istedim.

Ekli Dosyalar:

2. ibrahimayaz

ibrahimayaz TÜİSAG Üyesi

Bu ürünü iş güvenliği uyarıcı levhalarını zemine yapıştırmak için de kullandım.

3. ibrahimayaz

ibrahimayaz TÜİSAG Üyesi

Bu ürünü iş güvenliği uyarıcı levhalarını zemine yapıştırmak için de kullandım.
    B4149CC2-229E-4ABB-8AD6-9417E226DAED.jpeg104C5043-12C2-4FD7-AF51-CDCEA910C9A8.jpeg

frdrn bu yazıya teşekkür etti.
  4. Tekarzum41

Tekarzum41 TÜİSAG Üyesi

Bu ürünü nereden temin edebiliriz ?

5. ibrahimayaz

ibrahimayaz TÜİSAG Üyesi

Bursa’da bir firma üretimini yapıyor. Reklam olması sıkıntı olmaması için özelden ilgili kişinin telefonunu veriyorum.

ÜreticininA46F278C-2A2B-4263-890B-D1B622E12DE8.jpeg6C43028C-38B5-423D-9A3A-D8FC75E2A862.jpegA46F278C-2A2B-4263-890B-D1B622E12DE8.jpeg

NeşeB, SİBEL TURAN AÇAR ve Orhan Yün bu yazıya teşekkür etti.
  6. Orhan Yün

Orhan Yün TÜİSAG Üyesi

İbrahim Bey Merhaba,
    Ürünün marka ve nereden bulunabileceğini paylaşabilir misiniz?
    Teşekkürler

7. selda arslan

selda arslan TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Bende firma bilgisini rica etsem iletir misiniz?
    Teşekkürler,

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica