Haber - 5 Yıldızlı Otelde Inanılmaz Kaza - Muğla | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber 5 Yıldızlı Otelde Inanılmaz Kaza - Muğla

Konu, 'Yaşamdan Haberler' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  5 Yıldızlı Otelde İnanılmaz Kaza

  Bodrum'da 5 yıldızlı bir otelde tattilerini geçiren Rosie ve Mitchell Burch çiftinin oğulları 3 yaşındaki Stanley'nin başına, 17 gün önce şezlongda uyuduğu sırada 8 metre yükseklikten hoparlör düştü.


  İngiliz Rosie ve Mitchell Burch çifti, biri erkek diğeri kız 2 çocuklarıyla birlikte, Bodrum'un Kadıkalesi Mevkii'ndeki 5 yıldızlı bir otele 2 haftalık tatil için yerleşti. Geçen 12 Haziran'da Stanley Burch, güneşlenmek için havuz başındaki şezlonga uzandı. Uyuyan Stanley Burch'un başına, ikinci katın duvarına sabitlenmiş olan, 8 metre yükseklikten, 6 kilogram ağırlığındaki hoparlör düştü. Ağır yaralanan Stanley Burch, ambulans ile özel bir
  hastaneye kaldırıldı. Kafatasında çatlak ve beyin kanaması tespit edilen Stanley Burch, ameliyata alındı. 10 gün yoğun bakımda kalan 3 yaşındaki Stanley Burch, durumu iyiye gidince ambulans uçak ile İngiltere'deki bir hastaneye sevk edildi. Stanley Burch'ün tedavisinin sürdüğü bildirildi.

  İngilizler'in dünyaca ünlü haber sitesi kentonline.co.uk ve travel.aol.co.uk'ta haberi sitesinden duyurdu. Haber sitelerine konuşan baba Stanley Burch, "Büyük bir şok içerisindeyiz. İlk olarak oğlumun tamamen iyileşmesini ve beyninde hasar oluşmadan tedavi sürecini atlatmayı bekliyoruz. Ardından bu konuda ihmali olduğunu düşündüğümüz otele dava açacağız" dedi.


  Otel yetkilileri konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi


  http://www.mynet.com/tv/dogan-haber...arlor-dusen-ingiliz-cocuk-komada-vid-1940008/

  http://www.mynet.com/haber/yasam/5-yildizli-otelde-inanilmaz-kaza-1326069-1


   
  Gülşen ÇETİN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica