Form 5 Aralık Sınav Giriş Bilgileri Sorgulama

ÖZGÜR ASLANN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Arkadaşlar 5 Aralık Tarihinde olucak sınav giriş bilgilerinizi sistemden sorgulayabilirsiniz. Bilmeyen Arkadaşlara duyurulur.

Link : https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx

Moderatör tarafında düzenlendi:

ender sahin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bende evraklarda eksiklik var,15 eylüle kadar tamamlayınız diyor.sınava giremeyecekmiyim şimdi.yardım lütfen

ÖZGÜR ASLANN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
5 aralik sinavi icin egitim aldiginiz kursa detayli sorunuz. Evraklar eksik diyor ise muhtemelen staj dosyanizda eksik var. Sorunda muhtemelen uygulama yaptiginiz staj yeri hem is veren hemde isg uzmani stajini iag katip uzerinden onaylamadilar.e gitim kurumunuz takip etmesi lazimdi. Bu sorun cok yasaniyor malesef. Buyuk olasilikla 5 aralikta olucak sinava giremiyeceksiniz.

Muhamed yardımcı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İşyeri Hekimi
nasıl sorgulayabiliriz

ÖZGÜR ASLANN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Eklemis oldugum linke tikladiginda csgb nin acilan sitesinde ust sekmede sinav durum sorgulama butonu var oradan. Suan siteye girmiyor sanirim yogun. Ara ara bakarsin

eda mert

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
BEN DE "Girdiğiniz bilgilerle eşleşen bir kayıt bulunamadı.." İBARESİ ÇIKIYOR

ÖZGÜR ASLANN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bilgilerinizi dogru girdiginizden eminmisiniz.yad sistem hata verebilir

ÖZGÜR ASLANN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sinav durumu sorgulama butonundan kontrol ediyorsunuz dimi

iremilke

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
05 ARALIK 2015 TARİHİNDE YAPILACAK İSG SINAVI İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BAŞVURUNUZ(YÜKSEK LİSANS) Lisans Diplomanızın Olmaması nedeniyle UYGUN GÖRÜLMEMİŞTİR. Sınav listesinde yer almak için 15.09.2015 mesai bitimine tarihine kadar eksik belgelerinizi Genel Müdürlüğümüze ulaştırmanız gerekmektedir..
Bu uyarı çıkmaktadır. hem lisans hem de yüksek lisans diplomamı gönderdiğim halde.

Genel müdürlüğün telefonlarına cevap veren kesinlikle yok.
170 in konudan haberi yok kayıt bıraktım 3 iş günü içinde tekrar arayın dediler.
Yüksek Lisans diplomasında problem yok ama lisans diploması problemi çıkartıyorlar. Lisans olmadan nasıl yapabilirim yükseği? Ayrıca C sınıfı uzmanlık belgem de var bakanlıktan.

ÖZGÜR ASLANN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba irem hanım, durumunuz ilginç. lisans ve yüksek lisans diplomanız gönderdiğiniz halde bögle bir durumla karsı karsıya kalıyorsunuz.

omerr

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba benim b sımıfı isg egitimlerim bitti ama sınav sorgulamada sınav hakkında hiçbirsey yazmıyor

Büşra UZUN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba, ilk kez 5 aralıktaki sınava giricem ama sınav durumunu sorgulamaya girdiğimde kayıt bulunamadı diyor. Eğitim aldığım kursu aradım ama yetkili kişi tatildeymiş soramadım. sistem hata veriyor olabilir mi acaba ?

Bora Demirtas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar 5 Aralık 2015 B sınıfı İSG sınavına girecekler nasıl bir çalışma yolu izliyorsunuz (kaynak vs.) ?

muratkufu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Sorgulama yaptığımda 2011 deki c sınıfı sınavında başarılı yazıyor sadece. Bu sınava dair bilgi yok nedendir acaba

rookie_vince

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Yüksek lisans yaparak B sınıfı sınavına girmek için yapılması gerekenlere dair bilgilere zor ulaşmıştım. Gerekli evrakları (lisans diploması, yüksek lisans diploması ve başvuru dilekçesi) Ankara'ya 1 Eylül'de kargo ile gönderdim ve 2 Eylül günü teslim edildiğine dair kargo firmasından mesaj geldi. İşimi garantiye alabilmek için hem 170 hattından belgelerimin kabul edilip edilmediğine dair talep açtım hem de bakanlık ve müdürlüğün internetten bulabildiğim bütün telefon numaralarını arayarak bilgi almak istedim. Ancak üzerinden 1 aydan fazla zaman geçmesine rağmen hiç bir bilgiye ulaşamamıştım. 5 Aralık'ta sınava girip giremeyeceğim konusunda hala bir bilgim yoktu ve stres yapmıştım. Neyse ki yönlendirdiğiniz linkten başvurunuz onaylanmıştır bilgisini alabildim. 1,5 senedir İSG-Katip kullanmama rağmen sınav durumu sorgula sekmesinin ne işe yaradığını bilmiyormuşum, sayenizde öğrenmiş oldum :) Teşekkürler.

I

invariant

Guest
benimde staj girişim eğitim aldığım kurum tarafından işlenmemiş sisteme bu yüzden 5 aralık'da ki sınav için kayıt yaptıramadım sınava katılamayacağım ama geri kalan belgeler sanırım bakanlıkta mevcut, stajı kendim halledip bakanlığa versem mayıs 2016 da ki sınava katılabilir miyim bilgisi olan var mı bu konuda ?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.