Tartışma 5 Aralık 2015 İşyeri Hekimliği Sınav Soruları Ve İptal Edilmesini Düşündüğünüz Sorular

Sizce 5 Aralık 2015 İşyeri Hekimliği Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    130
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Sayın TÜİSAG üyeleri,

5 Aralık 2015 İşyeri Hekimliği sınavı sonrası soruları/cevapları ve yanlış olduğunu, iptal edilmesi gerektiğini düşündüğünüz sınav sorularını bu başlık altında paylaşıp tartışabilirsiniz.

Mehmet Balkan

TÜİSAG Üyesi
büyük endüstriyel kazaların önlenmesi için güvenlik proğramı şeklinde soru vardı herşey normal ise diye devam ediyordu .. cevabını 5 yılda bir hazırlanır diye yaptım şıklarda 1,2,3,4,5 vardı

Mehmet Balkan

TÜİSAG Üyesi
ishal sebep olur gastro instestinal yakınmalar ve cilt kanseri ne ve daha birçok semptom sıralamıştı cevabını arsenik yaptım

Mehmet Balkan

TÜİSAG Üyesi
ulusal iş konseyine üye vermeyen ZİRAAT ODALARI yaptım çünkü esnaf ve sanatkalra odası üye sayısı ziraat odasından daha fazla diye biliyorum.. üye sayısı fazla olan üye veriri der yönetmelikte

Mehmet Balkan

TÜİSAG Üyesi
Sadece Bakanlar kurulunun cıkarabileceği ne yaptınız
ben olağan durumlarda bakanlar kurulu kanun hükmünde kararname yaptım.. olağanüstü durumların kanun hükmünd ekararnameleri danıştaya gider mi emin değilim..

Mehmet Balkan

TÜİSAG Üyesi
formaldehit sorusu vardı.. abortusa sebep olur mu.. ben 1-2-3 yaptım.. (nazal septum harabiyeti ve farenks kanserleri? gibi etkileri var biliyorum ama abortus bilemedim..) üçü dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...