Tartışma : 30 Nisan 2016 İşyeri Hekimliği Sınavı İptal Edilmesini Düşündüğünüz Sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatih polatlı

TÜİSAG Üyesi
4857 de madde 10 da sürekli iş sözleşmesi diye bir şey var ve tanımlanmış ancak pazarmacılığı aynı kanunda bulamadım.Ama pazarlamacılık sozleşmesi diye de bisey var aslen.

Osman Kaçmaz

TÜİSAG Üyesi
4857 de madde 10 da sürekli iş sözleşmesi diye bir şey var ve tanımlanmış ancak pazarmacılığı aynı kanunda bulamadım.Ama pazarlamacılık sozleşmesi diye de bisey var aslen.
Arkadaşlar osymnin sitesinde görüş bildir var form dolduruyorsunuz sınav hakkında zormu filan mı diye ben doldurdum zor sınavdı diye vaktiniz varsa bakın isterseniz

Adem BOZTEPE

TÜİSAG Üyesi
osym soruları bugün de yayınlamadı ve bugün 3. işgünü bitiyor.

çeliksıdıka

TÜİSAG Üyesi
ben hala akü fabrikasında bilinç bulanıklığı yapan sorunun net olmadığı sorunun yanlış sorulduğu konusunda ısrarlıyım

madencilerde arsenik dolyısıyla cilt kanseri ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

melekvslt

TÜİSAG Üyesi
ben de kendimden şüpheye düşüp baktm ona hatta ankara barosunun resmi iş hukunda sözlesmeler diye bir yayımı var onda pazarlamacılık yok ama ana baslıklardan bir sürekli ve süreksiz iş sözlesmeleri...foruma yazılınca arastrp korkumdan hepsine bir yanıt buldum :(

zeynep şener

TÜİSAG Üyesi
ben de kendimden şüpheye düşüp baktm ona hatta ankara barosunun resmi iş hukunda sözlesmeler diye bir yayımı var onda pazarlamacılık yok ama ana baslıklardan bir sürekli ve süreksiz iş sözlesmeleri...foruma yazılınca arastrp korkumdan hepsine bir yanıt buldum :(
bende aynen korka korka kontrol ettim , inşallah cevabı pazarlamacılıktır :/

melekvslt

TÜİSAG Üyesi
Arkadaslar soruların bilimselliğine itiraz süremiz sona erdi ama cevap anahtarlarına itiraz hakkımız hep var.haberiniz olsun :)

Anıl Şengel

TÜİSAG Üyesi
bir çok soruyu burda netleştirdik fakat ben gene de risk tanımı, madencilerde sık gözüken hastalıklar, prevalans havuzu sorularının cevaplarını merak ediyorum

melekvslt

TÜİSAG Üyesi
arkadaslar izninizle birkaç soruyla alakalı direk isgümün ve csbgnin kendi sitelerindeki verileri paylasacagm.ösym farklı cevap bile verse itiraz hakkımız var oyüzden size bunları paylasıyorum

madencilerle ilgili rahatsızlıklarla alakalı cevab 3üde asagıda herbirnn oldugu sayfalarn fotografnı paylasıyorm..hepsi isgümün madencilerde sık görülen meslek hastalıkları yayımında var

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.