Soru : 30.06.2016 Uzmanlık Sınavı Sınav Durumu Sorgulaması Hk.

isa sahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar Merhaba
30.06.2016 sınavı için isg katipden sınav durumu sorgulama yapıyorum 2012 yılında almış olduğum uzmanlık sertifika bilgileri görünüyor.30 nisandaki yapılacak b sınıfı uzmanlık sınavı için eğitim aldım bununla ilgili bilgi yer almıyor alo 170 denki görevli 20.02.2016 tarihine kadar açıklanacağını söylüyor bugun son gün ve cumartesi hala açıklanmadı. bu konuda bilgisi olan varmı? Yardımlarınız için tesekkurler.

psychotan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar Merhaba
30.06.2016 sınavı için isg katipden sınav durumu sorgulama yapıyorum 2012 yılında almış olduğum uzmanlık sertifika bilgileri görünüyor.30 nisandaki yapılacak b sınıfı uzmanlık sınavı için eğitim aldım bununla ilgili bilgi yer almıyor alo 170 denki görevli 20.02.2016 tarihine kadar açıklanacağını söylüyor bugun son gün ve cumartesi hala açıklanmadı. bu konuda bilgisi olan varmı? Yardımlarınız için tesekkurler.

Açıklandı. Ama saçma bir şekilde benim bilgilerim ekranda çıkmıyor. Sanki sınava başvuru yapmamışım gibi.

ZAİM ZENGİN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Açıklandı. Ama saçma bir şekilde benim bilgilerim ekranda çıkmıyor. Sanki sınava başvuru yapmamışım gibi.
Açıklandıysa nerdedir. Ben belge gönderdim. Eğitimleri yaptım. Sınav durumu hakkında bilgi yok.

ZAİM ZENGİN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
15 mart ayında sınav başvurusu başlıyor.

cisembasar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bende de sınav grubum yazıyor ve altında 30 Nisan 2016 tarihli isg sınavı için isminiz ösym'ye bildirilecektir. lütfen sınavla ilgili duyuruları isggm ve ösym web ten takip ediniz diyor.

Damla.Duru

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
15-24 mart tarihleri arasında OSYM den başvuru yapılıyor

Damla.Duru

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bende de sınav grubum yazıyor ve altında 30 Nisan 2016 tarihli isg sınavı için isminiz ösym'ye bildirilecektir. lütfen sınavla ilgili duyuruları isggm ve ösym web ten takip ediniz diyor.
Çisem hanım bende de aynısı yazıyor

HüseyinK

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Öncelikle 30.06.2016 değil 30.04.2016 olacak başlık..

Benim durumum ise bambaşka 05.06.2012 tarihinden itibaren aynı işyerinde C sınıfı isg uzmanlığı yapmama ve tüm evraklarım(EK4,BAKANLIK ONAYLI SÖZLEŞME,İSG KATİP ONAYLARI,SGK İSG UZMANI İŞE GİRİŞ BİLDİRGESİ,ÇALIŞMA BELGESİ
RİSK ANALİZİ,EĞİTİM KAYIT FORMU,KURUL KARAR TUTANAKLARI,SGK HİZMET DÖKÜMÜ vs ) tam olmasına rağmen

"30 NİSAN 2016 TARİHLİ İSG SINAVI İÇİN YAPILAN İNCELEMEDE 3 YILLIK FİİLİ ÇALIŞMAYI SAĞLAMADIĞINIZ TESPİT EDİLMİŞ OLUP, BU NEDENLE İSMİNİZ SINAV LİSTESİNE DAHİL EDİLMEMİŞTİR"

uyarısı alıyorum.

Bununla ilgili bakanlığa ulaşamadım,telefonları açmıyorlar çünkü.Sonrasında bakanlığa mail attım.BİMER'e şikayet ettim,ALO 170'e bildirimde bulundum. Şimdi tam ve eksiksiz evraklarımı bakanlığa göndereceğim. Ancak gönderdiğim kısım olarak bakanlığın adresini mi yazmalıyım sizce? Ya da evraklarımı ve dilekçemi nereye göndermeliyim?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.