Soru : 3. Sınav Hakkı

ndndnd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar 2 kere yükseltme sınavından kalmış bir kişi 3. kez sınava girebilir mi? Böyle bir söylenti var. bu doğru mudur?

teşekkürler

semra

Üye
TÜİSAG Üyesi
Sadece 2 sınav hakkı var...Henüz öyle bir şey yayınlanmadı...

RagIp Gökhan Ergür

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar 2 kere yükseltme sınavından kalmış bir kişi 3. kez sınava girebilir mi? Böyle bir söylenti var. bu doğru mudur?

teşekkürler
Hayır böyle birşey şu ana kadar resmi yollarla belirtilmedi.

suhat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
söylentinin kaynağı nedir?

servet yortumluk

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
2 olmadı 3 , o da olmaz ise 4. sınav hakkı verirler diye düşünen de olabilir,
fakat bu şekilde işin sonu gelmez arkadaşlar, en iyisi 2. hakkınızda sınavı başarmak,
kazasız günler,

ilkeryurtseven

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
3. sınav hakkı var
Hakan Bey,
Kime göre ve neye göre umutlandırıyorsunuz? Ben 2011 de c'yi aldım. 21 Aralık ve 23 Şubat'ta sınava A için girdim.Bu koşullarda ben 187'ye sordum cevap alamadım.Sizin bu kararlılığınız dayanağı nedir?

trapezuslu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar, kanunu bir okuyun Allah Aşkına. Hiç bir kurum, kişi, yetkili bu kanun bu şekilde kaldığı sürece 3. kez yükseltme sınavı açamaz.
"6331, GEÇİCİ MADDE 4 –(1) ...........
(2) (Ek: 12/7/2013-6495/55 md.) Bakanlık, usul ve esaslarını belirlemek kaydıyla, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olanlara, Sosyal Güvenlik Kurumuna ödenmiş olan prim gün sayısı ile sahip oldukları belge sınıfı gibi hususları dikkate alarak üst sınıflardaki iş güvenliği uzmanlığı belgesi alabilmeleri için fıkranın yürürlüğe girdiği tarihten itibaren bir yıl içinde kullanılmak şartıyla en fazla iki sınav hakkı verilmesine dair gerekli düzenlemeyi yapmaya yetkilidir."
Asparagas veya bilgi eksiği olan haberlere itibar etmeyin. Bu kanun maddesi değişmemiş kimse 3. kez bir kişiye yükseltme sınavı yapamaz. Kanunda sabahtan akşama değişmez. Hele ki bu gündemde

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.