3 Aralık İsg "sınava Girmediniz"

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hcı Kvak tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. tarsuslumikail

tarsuslumikail TÜİSAG Üyesi

Geçmişin kardeşler düzeldi sistem

2. forbidden

forbidden TÜİSAG Üyesi

gözünüz aydın . isg de tüm arkadaşların sonuçlarında düzelme olmuş mu ? düzelme olmayan var mı? bir de itiraz dilekçenize binaen mi yoksa kendileri mi düzeltmişler? dus , tus ve sts sınavlarında sizin durumunuzda olan arkadaşlar var onlarda bir düzelme yok o yüzden cevap verirseniz sevinirim.
    gözünüz aydın . isg de tüm arkadaşların sonuçlarında düzelme olmuş mu ? düzelme olmayan var mı? bir de itiraz dilekçenize binaen mi yoksa kendileri mi düzeltmişler? dus , tus ve sts sınavlarında sizin durumunuzda olan arkadaşlar var onlarda bir düzelme yok o yüzden cevap verirseniz sevinirim.

3. İLKER AYDOĞMUŞ

İLKER AYDOĞMUŞ TÜİSAG Üyesi

Çok şükür geçtim . Haksızlık ne kadar kötü bir şey. ALLAH'ım hak yoldan ayrılmaktan haksızlık yapmaktan ve haksızlığa uğramaktan sana sığınırım .

4. Gürhan Gürel

Gürhan Gürel TÜİSAG Üyesi

B
    Biz henüz dilekçe göndermemiştik. Fakat telefonla arayıp TC KİMLİK NO bırakmıştık

5. forbidden

forbidden TÜİSAG Üyesi

arayanlardan tc kimlik numarası istememişler benim bildiğim kişilerden . herkeste öylemi oldu acaba. tekrar gözünüz aydın. inşallah bizim arkadaşlarında mağduriyeti giderilir.

6. Berna Baysal Bakay

Berna Baysal Bakay TÜİSAG Üyesi

Durumu düzeltilip geçenler isg katipe ne Zaman bildirilecek acaba? Bilgisi olan varmı

7. Efsane aliyeva

Efsane aliyeva TÜİSAG Üyesi

Benimde duzelmis sonucucm gecmisim bende tc almadilar ama dilekce gondermistim bimer ve cimerede yazmistim

8. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Bende kontrol ettim ama orada henüz bi güncelleme yapılmamış. Şimdi de onun için uğraştırırlar artık..

9. Kamuran Dönertas

Kamuran Dönertas TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar ben kontrol ettim sonucu duzeltmisler neticede gectim

10. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar;

Sınava girmedin mağdurlarından biride bizdik. Şuan sınav sonucumuz düzeltildi ve sınavı geçtik. Ancak https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden yaptığımız kontrolde aşağıdaki şekilde yazıyor.

sınav Grubunuz: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    sınav Sonucunuz:
    Başarı Durumunuz:
    29 NİSAN 2017 TARİHLİ İSG SINAVI İÇİN İSMİNİZ ÖSYM'YE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN SINAVLA İLGİLİ DUYURULARI İSGGM VE ÖSYM WEB SİTESİNDEN TAKİP EDİNİZ..

Sınavı geçen arkadaşlarda ne yazıyor? Ayrıca sınav sonucu bizimki gibi sonradan düzeltilen arkadaşlar, sizlerde de bu şekilde mi yazıyor?

Birde, belge için ne zaman ücret yatıırlacağına dair net bilgisi olan var mı? Bununla ilgili duyuru göremedim henüz.

11. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Bende kontrol ettim İsg Katip üzerinde henüz bir güncelleme yapılmamış . Sınavı geçen kişilerde 2 Ocak ta ücretinizi yatırın gibi bişey çıkıyor. Sanırım bu güncelleme içinde 170'i aramamız gerekiyor.

12. Berna Baysal Bakay

İsg katip te bende de aynısı yazıyor

13. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Ne yazıyor sizde ? 2 0cak ta ücreti yatırın mı ? Yoksa nisan sınavı mı ? Bende nisan sınavına başvuru yapın gibi bişey çıkıyor hala değişmedi.

14. Berna Baysal Bakay

170 i aradım şikayet dilekçesi oluşturdular sizde arayın

15. Berna Baysal Bakay

Nisan sınavına bildirildiniz yazıyor 170 i aradım 3 iş günü içinde düzelteceklermiş

Saki Saki bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica