3 Aralık İsg "sınava Girmediniz"

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hcı Kvak tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

20 dk önce eşim görüştü, her hangi bir duyuru yayınlanacak diye bir şey yok, biz yetkililerden haber bekliyoruz sadece o kadar demişler.

5 dk önce de ben aradım, bizde yetkilileri bekliyoruz, bununla ilgili bir çalışma yapıldığı söylendi diyor.

İş iyice saçma bir hal almaya başladı

2. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Çalışma yapıldığına da inanmıyorum. Dilekçeyi gönderenler için de bir süre sonra postayla red gelecek. Bu süre içinde biz arayacağız onlar oyalayacak ve sonuç değişmeyecek. Telefonla görüştüğümüz kişilerin hiç bir bilgisi yok. Ne yapmak gerekiyor başka fikri olan var mı ?
    Çalışma yapıldığına da inanmıyorum. Dilekçeyi gönderenler için de bir süre sonra postayla red gelecek. Bu süre içinde biz arayacağız onlar oyalayacak ve sonuç değişmeyecek. Telefonla görüştüğümüz kişilerin hiç bir bilgisi yok. Ne yapmak gerekiyor başka fikri olan var mı ?

3. mustafa altısigma

mustafa altısigma TÜİSAG Üyesi

b sınıfı iş güvenliği uzmanlarının yaptığı gibi basına çıkmak lazım ama nasıl yapabiliriz bilmiyorum.

4. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

onlarda da mı aynı sıkıntı olmuş sınava girmediniz ifadesi yazmış

5. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

10 gün içinde cevap vermeleri gerekiyor sanırım ...savcılıklara gidip suç duyurusunda bulunmak lazım aslında sınav kitapçıklarımız kayıp edildi ösym tarafından diye

6. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Bimere CİMERE yazmayı unutmayın arkadaşlar onlara sana bana verdikleri gibi cevap veremeyeceklerdir. ve bu gelen cevaplara istinaden dava açarız

7. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Bimere cimereyi de takip ettim. Yazdığım yazıyı ÇSGB ye Sonrada ÖSYM göndermişler sanki göndermeseler biz göndermiycez. Açıkçası umudum yok bugüne kadar neyi doğru yapmışlar ki bunu düzeltsinler.

8. yener sever

yener sever TÜİSAG Üyesi

Evet haber yapabilirsek daha hızlı çözüme ulaşırız

9. Gürhan Gürel

Gürhan Gürel TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Dilekçe örneği için link atar mısınız? Bende sayfa görüntülenemedi diyor.
    Bir de içeriği ne yazdınız örnek paylaşabilirseniz çok sevinirim!

10. mustafa altısigma

Hyır onlar soru iptali ile ilgili basına çıktılar.

11. mustafa altısigma

ben kanal d ye yazdım ama bir şey yok

12. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sonuçlar güncellendi. Kontrol edin

13. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim sonuç açıklandı geçmişim 82 ile .

14. Ali Serkan Sanlı

Ali Serkan Sanlı TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar sonuclar duzeldi.

15. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

66 ile kalmışım nasıl oluyor 39 doğru vardı ...2-3 en fazla çelişkili sorularım vardı nasıl güvenelim şimdi

16. Gürhan Gürel

Gürhan Gürel TÜİSAG Üyesi

Soru kitapçığını ve cevaplarınızı kontrol için başvuru yapın. 50 TL ödemesi var

17. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

onun için ankaraya gitmek lazım sanınrım

18. yener sever

yener sever TÜİSAG Üyesi

19. Busin

Busin TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar ,

Ben sınava girmedim ancak burada sizce de yanlış bir şeyler yok mu ? Ösym bir soruyu iptal ediyor , ya da istersen on tane iptal edilsin, doğru yapan kişiye bu durum olumsuz olarak yansırken , soruyu yanlış cevaplandıran kişiye değerlendirme ne kadar 49 soru üzerinden yapılsa da yarıyor ki bu da adil değil. Yanlış mı düşünüyorum sizce ?

20. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Güvenilecek bi tarafı yok aynen. Cevaplarından eminsen ankaraya gitmene gerek yok dilekçe yazıyorsun yine 50₺ yatıyorsun onunda süresi var eğer itiraz edeceksen süreyi geçirme kardeşim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica