3 Aralık İsg "sınava Girmediniz" | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

3 Aralık İsg "sınava Girmediniz"

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Hcı Kvak tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ösym ye dilekçe ile başvurularınızı yapın söz uçar yazı kalır .

2. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Bimer E Cimere şikayet edin haklarımız yenilmeye çalışılıyor

Ben söylediklerimin hepsini yaptım.

3. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Dilekçeyi gönderdim bende .sürekli aramak lazım.pazartesi duyuru yayınlayacaklarmış .göz göre göre hakkımızı yiyolar.

4. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Aynen banada hafta sonu kontrol edin pazartesi olmadı arayın dediler

5. İLKER AYDOĞMUŞ

İLKER AYDOĞMUŞ TÜİSAG Üyesi

Selam arkadaşlar maalesef çok üzgünüm. Sınava girdiğim halde SINAVA GİRMEDİNİZ VEYA YANIT ALANINIZ BOŞ yazıyor. 2623 kişi sınava girmemiş gözüküyor. Rakam çok büyük. Bu kadar insan keriz mi parası mı çok bilemedim. Hacettepe Beytepe kampüsünde sınava girdim, UMUTLUYDUM ::-((. Pazartesi günü itiraz dilekçemi gönderiyorum .:k_kızgın:

Fatih Mehmet ŞİMŞEK ve Hcı Kvak bu yazıya teşekkür etti.
  6. Kamuran Dönertas

Kamuran Dönertas TÜİSAG Üyesi

Ben de ayni sorundan muzdaribim sınav salonlarindaki saatin aslinda sınav ile ilgili kayit yapan kamerasida varmis kamera kayitlarida sinava girdigimizin kaniti olabilir bu arada itiraz hakkinda yasal sureyi gecirmeden yapmakda fayda.var ama asil.can sikici olan sınav gozetmenlerinin en azindan ilk sayfadaki kodlama.ve hatalari sınav telasi ile unutmus veya yanlis kodlamis kisiler icin gozden gecirme imkani olmasina ragmen ihmal etme leridir on sayfayi gozden gecirmek 1 dakika ancak surer ben kodlamalari ve yazilari en az 2 defa kontrol ettim sirf bu nedenden sikinti yasiyorsak sınav gozetmenlerinin ihmalinden ve kayitsiz kalmalarindan.olabilcek kayip soz konusu 39 dogrum vardi bende anlamadim

Hcı Kvak bu yazıya teşekkür etti.
  7. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Benimde aşağı yukarı o kadar doğrum vardı 3. Girişim bu sınava kaybetmemde 2-3 soruyla belki kaybederim diyordum

Ben cuma günü dilekçe gönderdim ösym başkanlığına BİMere cimer E de şikayet ettim gerekirse savcılığa suç duyurusunda bulunacağım yarın bir daha konuşalım da bir işler çeviriyorlar ....geçen yılda mühendislik tamamlama sınavına girmeme rağmen umutluydum sınavdan 65-75 arası beklerken 50 almıştım .ösym güvensiz artık arkadaşlar mayısta girdiğim sınavda da 4 soru kayboldu :) Güler misin ağlar mısın bilemiyorum .

Vakit kaybetmeyin yarın dilekçe yazın gönderin birde 5 tl ziraat bankasına para yatırmanız gerekiyor işlem ücreti

8. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Gönder kardeşim vakit kaybetme söz uçar yazı kalır .
    BİMere cimere şikayet de edin belki başka yapılanma vardır ....

9. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Cumhurbaşkanlığına yapmış olduğunuz başvuru, değerlendirilmek üzere Ölçme, Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı Gönderilmiştir.

Başvuru Metni : ÖSYM tarafından yapılan 03.12.2016 tarihinde yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği C sertifika sınavına girmiş bulunmaktayım.sınav sonucu 15.12.2016 tarihinde açıklanmış olup sınav sonucu sayfasında "sınava girmediniz veya optik kodlarını işaretlemediniz" şeklinde ifade bulunmaktadır.Sınava girmeme ve tüm kodlamaları eksiksiz yapmama rağmen bu şekilde sonuç gelmesi kabul edilemez olup sınav kağıdımın tekrar incelenmesini istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Göndermek isterseniz benim bimere cimere yazdığım Metin

10. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Çok kişi var evet ama dilekçe yazmak lazım yoksa kendiliğinden düzeltilecek bir durum değil bu .

11. Kamuran Dönertas

Kamuran Dönertas TÜİSAG Üyesi

Bu arada osym yi arayan kisinin iyi niyetli bir calisan tarafindan verilen cevapta sınav kagidini 13 sn gec vermesi nedeniyle not dusuldugu bu nedenden kaynaklandigi bildirilmis bu pozizyondaki arkadas da sınav bolumunu bitirmis sadece sınav numarasini veya Tc kimlik numarasini yanlis kodladigi icin bu kadar sure gecikmis ayni durum bendede sadece ilk sayfada kontrol ettigim icin en son verenlerdendim ve gorevli digerine durumu kodlama hatasini duzeltiyir diye bildirmisti ancak bizim.pozisyonumuzda cok sayida magdur var bencede bimer e cimer e sikayetde bulunmak ve osym.ye en kisa surede itirazi yapmakda.fayda.var

12. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Ne için duyuru yayınlıcaklar?

Hcı Kvak bu yazıya teşekkür etti.
  13. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Sınava girmediz sonucu çıkanlar için duyuru yayınlacaklarmış hiç sanmıyorum ama öyle dediler..

14. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Cuma gunu bankaya para yatirip aps ile osymye dilekcemizi gonderdik. Ayrica durumu bimerden de bildirdik.

Osym cagri merkezi pazartesi aciklama yapilacak dedi.

Bekliyoruz bakalim.

15. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Duyuruyu bilmem bana takip edin dedi telefondaki kız pazartesiye kadar olmadı tekrar ararsınız dedi
    Sallıyorlar gibi geldi sadece sizin gibi çok kişi arıyor burayı demişti
    İnşallah emeklerimiz yenmez
    Yarın dilekçenizi yazmayı unutmayın
    Şikayet de edin isterseniz

16. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Hayırlısı bakalım

17. mustafa altısigma

mustafa altısigma TÜİSAG Üyesi

Ben aradım arkadaşlar, sabah 08:30'da henüz bir açıklama yok, ne zaman açıklama olacağını da bilmiyoruz dediler. Ben en geç pazartesi belli olur demiştiniz, dilekçe göndereceğiz yoksa dedim. Siz dilekçenizi gönderin içiniz rahat etsin diye bir yanıt aldım. Dilekçeyi zaten gönderecektim ama bu şekilde bir cevap beklemiyordum.

18. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

ben biraz önce konuştum yetkililere bildirildi bilmem ne yarın açıklayacaklar mıymış ne saçma sapan cevap veriyorlar kendilerinden haberleri yok.şikayetlerinizi yapın dilekçelerinizi gönderin ...bunların bir şey yapacağı da yok

19. mustafa altısigma

mustafa altısigma TÜİSAG Üyesi

Kesinlikle dilekçe gönderelim arkadaşlar. Ben öğleden sonra göndereceğim dilekçemi, dilekçemi ne şekilde yazdığımla ilgili bilgi vereceğim buradan.

20. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Bende aradım az önce bugün bunun için toplanacaklarmış da duyuru yapacaklarmış da yok ne bilim ne ! Dilekçe gönderdim cuma günü bugün ulaşmıştır oraya dedim bununla ilgili bir dönüş olur mu diye sordum size postayla dönerler dedi. Utanmasa güvercinle haber gelir diyecekti .Bir cacık olmaz bunlardan..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica