3 Aralık C Sınıfı Kazananların Yapması Gerekenler

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ÖZGÜR ASLANN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ÖZGÜR ASLANN

ÖZGÜR ASLANN TÜİSAG Üyesi

3 Aralik C Sinifi Sinavi Kazanan arkadaşlari tebrik ediyorum, sınav sonrasi izlenmesi gereken yapilmasi gereken bilgileri bu bolumde paylasirsak bilgilendirici nitelikte olur tum adaylara....

2. Şefika İlhan

Şefika İlhan TÜİSAG Üyesi

30 nisan sınavı için 24 gün sonra böyle bi duyuru yapılmış bu sınav için bi degişiklik olmazsa böyle olcak sanırım :
    Başarılı olan adayların kimlik bilgileri, belge ücretini yatırmak üzere Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabı’na bildirilmiştir. İsmi bildirilen adayların belgeleri, anılan hesaba belge ücretlerini yatırmalarını müteakip 7 iş günü içerisinde İSG-KATİP’e tanımlanacaktır.
    Bahse konu süre sonunda adayların, belgelerinin tanımlanıp tanımlanmadığını e-devlet üzerinden İSG-KATİP’e girerek bizzat kontrol etmeleri mümkündür.

Idiris yaşar, yunus güneş ve Elif Ergül bu yazıya teşekkür etti.
  3. Elif Ergül

Elif Ergül TÜİSAG Üyesi

Bunu nerden takip edebiliriz acaba ?

4. ekara61

ekara61 TÜİSAG Üyesi

Belgeyi almak kazanmaktan daha zormuş :)

5. Ali Kemal Çetiner

Ali Kemal Çetiner TÜİSAG Üyesi

Bu duyuruyu hangi kurum yapacak acaba ÖSYM mi ?

6. Hülya SEVİM

Hülya SEVİM TÜİSAG Üyesi

duyuru nereden yapılıyor acaba, ÖSYM mi yoksa bakanlık mı?

7. Muhammet DEMİR.

Muhammet DEMİR. TÜİSAG Üyesi

Bu belgeye 400 küsür lira vermek istemiyorum şuan. Hakkımın saklı kalacağını düşünüyorum ama malum garip garip olaylar olabiliyor. Belgeyi almayıp bekletmem de bir sıkıntı olur mu? Belirli bir süre var mı bu konu da?

Spam yapmış gibi oluyorum ama doğru konunun burası olduğunu gördüm. Mod arkadaşlar diğer konudaki mesajı silebilirler.

8. Nazmi sarıgül

Nazmi sarıgül TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar duyurunun yapılıp yapılmadığımdan nasıl haberimiz olacak takipçi edeceğiz sürekli

9. Şefika İlhan

i_yüce bu yazıya teşekkür etti.
  10. Şefika İlhan

11. AHOMEDİ

AHOMEDİ TÜİSAG Üyesi

Bugün iris akademiyi aradım 4 5 gun sonra ziraate git belge harcı yatir dedi 413 tl imis
    Daha sonra isg katibe e devlet şifrenle girip isg uzmani olarak çalışabilirsin dedi.Belge falan verilecek mi ddm aylar sonra evinize gelir adresinizi kontrol edin dedi

12. Volkan SEZER

Volkan SEZER TÜİSAG Üyesi

Bildiğim kadarıyla artık basılı belge göndermiyorlar, sistemden elektronik imzalı olarak kendimiz bastırıyoruz.

AHOMEDİ bu yazıya teşekkür etti.
  13. AHOMEDİ

AHOMEDİ TÜİSAG Üyesi

Aynen bana da böyle söylediler

14. Ömer Abzek

Ömer Abzek TÜİSAG Üyesi

İsgkatip sitesinde sınav durumu sorgulama ekranını doldurup sorguladığımda
    "sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    sınav Sonucunuz:
    Başarı Durumunuz: BAŞARILI
    03 ARALIK 2016 TARİHLİ İSG SINAVINDAN BAŞARILI OLDUNUZ. 02 OCAK 2017 TARİHİ İTİBARİYLE BELGE ÜCRETİNİZİ ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA YATIRABİLİRSİNİZ.." şeklinde bilgi veriyor. Muhtemelen 02 Ocak tarihinden sonra ücretleri yatırabileceğiz.

zekiha ceren aktaş, i_yüce ve AHOMEDİ bu yazıya teşekkür etti.
  15. Engin Karaarslan

Engin Karaarslan TÜİSAG Üyesi

Evet duyuru düşmüş. 2 Ocak 2017'den itibaren alabileceğiz. Neden bu kadar süreyi ertelemişler?

16. AHOMEDİ

AHOMEDİ TÜİSAG Üyesi

Hesaplar kapanmis yıl sonu olduğu için

17. Turgay Şavkılı

Turgay Şavkılı TÜİSAG Üyesi

Yıl sonu olması dolayısıyla kurumlarında hesap kapatma durumları olabilir. O yüzden yeni yılın başlangıcıyla işlem almaya başlayacaklardır.

18. Canan Krdmn

Canan Krdmn TÜİSAG Üyesi

peki 2 ocaktan sonra para yatırmak için belli bir zaman var mı acaba ??

19. AHOMEDİ

AHOMEDİ TÜİSAG Üyesi

Bu konuda net bilgi yok henüz

20. Engin Karaarslan

Engin Karaarslan TÜİSAG Üyesi

Bende devlet kurumunda çalışıyorum. 31.12 de kapanır her sene.. ÖSYM garip bi kurum.. :alaycı:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica