Duyuru : 3 Aralık 2016 Tarihinde Yapılacak Sınav İçin Sorgulama - Önemli

Banu Özbay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Evet ösym başvuruları 27sine kadar uzatmış. eğitim kurumundan aldığım bilgiye göre tarihler uzatıldığı için bakanlık bu yeni eklenenlerin bilgi ve belgelerini 21inde yükleyecekmiş sisteme. dolayısıyla sonrasında bizde başvurabileceğiz inşallah.

Demet Doğan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Evet ösym başvuruları 27sine kadar uzatmış. eğitim kurumundan aldığım bilgiye göre tarihler uzatıldığı için bakanlık bu yeni eklenenlerin bilgi ve belgelerini 21inde yükleyecekmiş sisteme. dolayısıyla sonrasında bizde başvurabileceğiz inşallah.
İsg katip de adınız göründü mü bugun

Banu Özbay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
henüz görünmedi eğitim kurumunu da aradım ama ulaşamadım. tongaya gelmemişizdir inşallah :) gelişme olursa bilgilendireceğim sizide.

Banu Özbay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Demet Hanım şimdi ulaştım eğitim kurumuna. bakanlığın verdiği cevaba göre henüz incelemeler bitmemiş önümüzdeki hafta salıya kadar bitireceklermiş. pazartesi günü bakanlığı arayıp doğrulayacağım. iyi günler

Reyhan Çetinkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
Ziraat bankası internet şubesinden ödemeye çalıştığımda da aynı cevabı aldım maalesef. bulundugum yerde kuveyt turk bankası da zaten yok. neden böyle bir sıkıntı olmuş olabilir? ne yapmamı önerirsiniz?
iyi Akşamlar, ben de aynı sorunla karşılaştım ancak ÖSYM'den başvuruyu sonuna kadar devam ettirin, sınav başvuru ücreti yatırılmamıştır sayfasında bırakmayın ileri diyerek devam edin başvurunuz tamamlandı yazacak. Sınav başvuru kayıt bilgilerninde Ücret yatırılmamıştır yazacak siz bankada ödeme yapınca durum güncellenecek.

Demet Doğan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Demet Hanım şimdi ulaştım eğitim kurumuna. bakanlığın verdiği cevaba göre henüz incelemeler bitmemiş önümüzdeki hafta salıya kadar bitireceklermiş. pazartesi günü bakanlığı arayıp doğrulayacağım. iyi günler
Ya yapmasınlar ya ne incelemeymiş bilmiyorum gerçekten anlamadım ben bir şey bende de farklı bir şey olursa sizi bilgilendireceğim inşallah olur olmazsa da toplu bir şekilde yasal işlem başlatalım.

Mekay

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Reyhan hanım bende de aynı şey oldu.bakanlığı aradım dedi ki isminiz osym bildirilerden para yatiramazssiniz dedi.

Reyhan Çetinkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Reyhan hanım bende de aynı şey oldu.bakanlığı aradım dedi ki isminiz osym bildirilerden para yatiramazssiniz dedi.
Ben başvurumu tamamladıktan sonra sınav Ücret bilgilerinde Ücret yatırılmadı yazıyordu hatta başvurunuzun geçerli olması için ücreti yarırmalısınız uyarısı vardı. Başvurudan sonra bankamatikten ise 2. Döneme başvuru yapabildim. Şimdi ise ÖSYM nin aday işlemlerinde isg 2. Dönem için başvuru butonunu tıkladığım zaman sizin sınav başvuru kaydınız vardır yazıyor. Bakanlığın açıklamasına göre bunların olmaması gerekir. Sizce de bi Çelişki yok mu?

Reyhan Çetinkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ÖSYM nin yayınladığı klavuza baktığınızda 2. Sayfasında koyu puntolarla dikkat yazan paragraftan sonraki ikinci paragraftaki açıklama da şu yazmakta: adaylar sınava başvuru yaptıktan sonra sınav ücretlerini yatırmalıdır. Sınav ücretini süresi içinde yaptırmayan adaylara sınav giriş belgesi düzenlenmeyecektir.

Banu Özbay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sayın BANU ÖZBAY
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz:
Başarı Durumunuz:
03 ARALIK 2016 TARİHLİ İSG SINAVI İÇİN İSMİNİZ ÖSYM'YE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN SINAVLA İLGİLİ DUYURULARI İSGGM VE ÖSYM WEB SİTESİNDEN TAKİP EDİNİZ..

arkadaşlar isgkatipte bu şekilde yazıyor ama ösym aday işlemleri sisteminde
1.Fotoğrafım güncel değilmiş, mecburen ösym bürosuna gitmem gerekiyor. bunu anladım ok fakat
2.Bu sınava yalnızca İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından ÖSYM'ye bildirilen adaylar başvurabilir. bu uyarıyı neden veriyor. yoksa bu genel herkese çıkan bir uyarı mıdır?

Demet Doğan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Sayın BANU ÖZBAY
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz:
Başarı Durumunuz:
03 ARALIK 2016 TARİHLİ İSG SINAVI İÇİN İSMİNİZ ÖSYM'YE BİLDİRİLECEKTİR. LÜTFEN SINAVLA İLGİLİ DUYURULARI İSGGM VE ÖSYM WEB SİTESİNDEN TAKİP EDİNİZ..

arkadaşlar isgkatipte bu şekilde yazıyor ama ösym aday işlemleri sisteminde
1.Fotoğrafım güncel değilmiş, mecburen ösym bürosuna gitmem gerekiyor. bunu anladım ok fakat
2.Bu sınava yalnızca İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından ÖSYM'ye bildirilen adaylar başvurabilir. bu uyarıyı neden veriyor. yoksa bu genel herkese çıkan bir uyarı mıdır?
Banu Hanım O uyarı yarın düzelicek inşallah bir gün öncesinde isg katip de isimler duyuruluyor yarın başvuru yapabileceğiz.

Banu Özbay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Banu Hanım O uyarı yarın düzelicek inşallah bir gün öncesinde isg katip de isimler duyuruluyor yarın başvuru yapabileceğiz.
Uyarı düzelmiş. Fakat dediğim gibi fotoğrafım olmadığı için ösym bürosuna giderek müracaat edeceğim. Parayı müracaattan sonra yatıracağız değil mi?

Demet Doğan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Uyarı düzelmiş. Fakat dediğim gibi fotoğrafım olmadığı için ösym bürosuna giderek müracaat edeceğim. Parayı müracaattan sonra yatıracağız değil mi?
Evet müracaattan sonra yatırabilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.