Tartışma : 3 Aralık 2016 İşyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Burada Tartışıyoruz

Sizce 3 Aralık 2016 İşyeri Hekimliği Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

• Kolay

Kullanılan: 18 15.3%
  • Orta

Kullanılan: 62 52.5%
  • Zor

Kullanılan: 38 32.2%

• Kullanılan toplam oy
    118
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismail levendoğlu

TÜİSAG Üyesi
42 doğru, 7 yanlış.iptal edilen soru mu var? Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun,kazanamayanlar üzülmesin,inşaallahbirdahaki sefere.

hüsamettin hancı

TÜİSAG Üyesi
bu sınavda boş bırakmadığıma eminim sınavım 48 soru üzerinden değerlendirilmiş iptal soru mu var konuyla ilgili şikayet için nasıl bir yol izlemeliyim bilgili olan varsa yardımcı olabilir mi .

Gökhan Özçelik1

TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar diğer bölümlerde şöyle bir bilgi var;

49 sorunun %70 'i geçer yani 34 doğru geçer deniliyor,bu durumdaki arkadaşlara hayırlı olsun.

Anıl Ardıç

TÜİSAG Üyesi
Ya geçme puanı 70 nasıl geçiyor oluyoruz. Saçmalıktan başka bir şey değil şu iptal sorunun doğru sayılmaması bu gibi baraj içeren sorularda... Kaç kişi kimbilir benim gibi mağdur oldu.

Osman Arık

TÜİSAG Üyesi
Benim de 34 dogru 15 yanlış. Haksızlık değilmi bu şimdi herkesin ki doğru sayılsa geçiyorum ama bu şekilde başarısız oluyorum. Bu konuda dava açan ya da itiraz eden oldumu acaba?

Arg

TÜİSAG Üyesi
sınavdan önce geçme notu 70 idi. şu anda ya 69.388 yada 71.428 diye iki not var. 69.388 in geçer not olması hatanın sınav komisyonuna ait olması sebebiyle daha mantıklı olarak görünüyor.

Arg

TÜİSAG Üyesi
sınavda bir soru iptal edildiğinde diğer soruların katsayısı artar bu nedenle sonuçlar küsürlü gelir. Burada kafa karışıklığı olmaması için nete değil puana bakmak gerekir. yani her şekilde geçme notu 70 tir.
70 diye bir not var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.