3 Aralık 2016 İsg Sınav Sonuçlarınız

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ÖZGÜR ASLANN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Serkan Uygur

Serkan Uygur TÜİSAG Üyesi

Yüzde 70'i 34.3 doğru yapıyorken ÖSYM 35 yapmanız gerekli diyor, eğer hakim 50 soruda 35 yapmamız gerekirken şimdi kendi hataları yüzünden 49 soruda 35 yapmamız bekleniyor, bu sayı 34 olmalıya ikna edilebilirse olabilir.

2. Serkan klc

Serkan klc TÜİSAG Üyesi

3 aralık sınavında başarılı olup bugün itibariyle belge ücreti yatıran var mı ? Hala 413 tl midir? 2017 ye sarkıtmaları sanki ücret arttırımına gidecekleri hissi yaratmıştı bende.
    3 aralık sınavında başarılı olup bugün itibariyle belge ücreti yatıran var mı ? Hala 413 tl midir? 2017 ye sarkıtmaları sanki ücret arttırımına gidecekleri hissi yaratmıştı bende.

3. Alper Yozcu

Alper Yozcu TÜİSAG Üyesi

Evet ben yarim saat önce yatırdım 413 tl arkadaşlar

Serkan klc bu yazıya teşekkür etti.
  4. Serkan klc

Serkan klc TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler :)

Alper Yozcu bu yazıya teşekkür etti.
  5. Engin Karaarslan

Engin Karaarslan TÜİSAG Üyesi

Aynen. Bende yatırdım. 413tl

6. ONUR GÖRMÜŞ

ONUR GÖRMÜŞ TÜİSAG Üyesi

Merhabalar 2 ocaktan itibaren kaç günümüz var parayı yatırmak için ??

7. Efsane aliyeva

Efsane aliyeva TÜİSAG Üyesi

Parayi yatirdiktan sonra ne yapmamaiz gerekiyor bilen varmi arkadaslar?isg katipten kayit deniyor ama nasil yapicagimiz konusunda bilgisi olan varsa payalasirsa sevinrim

8. Alaaddin Şan

Alaaddin Şan TÜİSAG Üyesi

Parayı 413 tl olarak sınavdan 2-3 yıl sonra yatırıp isg katip'i aktifleştiren üyeler var. Süreyle ilgili bir sınır yok diye biliyorum yorumlardan okuduğum.

Para yatırdıktan sonraki işlemler ise ;

30 NİSAN 2016 TARİHİNDE YAPILAN İSG SINAVINDA BAŞARILI OLAN ADAYLAR HAKKINDA DUYURU

30 Nisan 2016 tarihinde yapılan; İşyeri Hekimliği, (A), (B) ve (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ile Diğer Sağlık Personeli sınavı sonuçları ÖSYM’nin internet adresinde duyurulmuş olup başarılı olan adayların kimlik bilgileri, belge ücretini yatırmak üzere Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabı’na bildirilmiştir. İsmi bildirilen adayların belgeleri, anılan hesaba belge ücretlerini yatırmalarını müteakip 7 iş günü içerisinde İSG-KATİP’e tanımlanacaktır.

Bahse konu süre sonunda adayların, belgelerinin tanımlanıp tanımlanmadığını e-devlet üzerinden İSG-KATİP’e girerek bizzat kontrol etmeleri mümkündür.

Ayrıca,yapılan İSG sınavlarında başarılı olan adaylara belgeleri elektronik ortamda düzenlenecek olup bu hususta adayların Genel Müdürlüğümüzün internet adresindeki güncel duyuruları takip etmeleri faydalı olacaktır.

Bu itibarla, adayların sertifikalandırma işlemleri ile ilgili olarak Genel Müdürlüğümüze müracaatta bulunmamaları önemle rica olunur.

ONUR GÖRMÜŞ bu yazıya teşekkür etti.
  9. Engin Karaarslan

Engin Karaarslan TÜİSAG Üyesi

Benim sertifika bugün aktif olmuş. 1 gün sürdü sadece. Ekstra bi işlem yapmanıza gerek yok. E katip uygulamasından sertifika çıktınızı alıp çalışmaya başlayabilirsiniz.

Efsane aliyeva bu yazıya teşekkür etti.
  10. Lütfiye ÖNGÜL

Lütfiye ÖNGÜL TÜİSAG Üyesi

Bankaya gidip isg uzmanlık belge ücreti yatırıcam diyoruz sanırım değil mi ?

11. Alaaddin Şan

hocam benim de aktf olmuş isg katip. 7 adet belge lazım diyor sertifika için. Telefon bilgisi yazıp kaydet e bastım. Sertifika olarak görünen bir şey yok ? Sertifika no var

12. ONUR GÖRMÜŞ

ONUR GÖRMÜŞ TÜİSAG Üyesi

Aktif olup olmadığına tam olarak nasıl bakıyoruz yardım edebilirseniz sevinirim. İyi akşamlr

Last edited by a moderator: 4 Ocak 2017
  13. Hüseyin Kolcu

Hüseyin Kolcu TÜİSAG Üyesi

isgkatip.csgb.gov.tr ye giriyoruz. İSG-KATİP Giriş e tıklıyoruz. E Devlet şifresi ile beraber açılan sayfaya giriyoruz. Sonra Giriş diyoruz. İSG Profesyonelleri bireysel giriş diye bir yer çıkıyor. Sisteme giriş diyoruz ve bireysel sayfamız açılıyor. Sertifika numarası açılan sayfada çıkıyor. Bu numara ile C Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı olarak sözleşme yapabiliyoruz.

Alaaddin Şan bu yazıya teşekkür etti.
  14. AYŞENUR GÜLFİDAN

AYŞENUR GÜLFİDAN TÜİSAG Üyesi

isgkatip üzerinden var olan sertifikada sertifika no harici bilgilendirme yer almıyor. kursumu arıyorum bakanlığa evrak gönderilecek diyor bakanlığı arıyorum açmıyor... Bilgilendirmeyi nereden alacaz allah bilir :( sizlerin eğitim kurumları nasıl bilgilendirme yapıyor acaba ?

15. Efsane aliyeva

Efsane aliyeva TÜİSAG Üyesi

Sertifika online mi olucak nerden ulastiniz

16. Yasemin Kalemkuş

Yasemin Kalemkuş TÜİSAG Üyesi

Hocam ben de yatirdim sertifika çıktı aktif görünüyor ancak istenen belgeler var onlari nasil yapiyoruz

Alaaddin Şan bu yazıya teşekkür etti.
  17. Alaaddin Şan

Ben de de 7 belge eksik yazıyor. Herkeste aynı ifade varmış. Sertifika yazdırmak için beklemek gerekiyormuş. Şu an kimse sertifika yazdıramıyor yani. Ama çalışabilirsiniz, sertifika no tarihi aktif sonuçta.

18. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Bu duruma aşağıda verdiğim linkte değindim.

http://www.isgfrm.com/threads/03-ar...hakkinda-duyuru-16-12-2016.24593/#post-282949

Alaaddin Şan ve Özge tekgül bu yazıya teşekkür etti.
  19. nisan öztürk

nisan öztürk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yurtiçinde işe yerllestirme hizmetleri yönetmeliği yururlukte mi?mevzuat govdan bulamadım

20. nisan öztürk

nisan öztürk TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica