3 Aralık 2016 İsg Sınav Sonuçlarınız

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ÖZGÜR ASLANN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Berna Baysal Bakay

Berna Baysal Bakay TÜİSAG Üyesi

Bizim konuyla mı puanla mı ilgili anlayamadım

2. ermandurukan

ermandurukan TÜİSAG Üyesi

dilekçe gönderirken ücret yatırmak gerekiyo galiba...sınav sonucuyla alakalı olan 50 tl gibi yazıyo itiraz sayfasında doğrumudur?

3. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Şimdi aradım ve pazartesi dediler. Sözde yetkililere iletilmiş. Arkada
    Hayır 5,00 Tl yatırman gerekiyor. sınav/yerleştirme sonuçlarının incelenmesi isteği (İnceleme masrafları karşılığı olarak 5,00 TL, ÖSYM’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Kamu Girişimci Şubesi 6028011-5229 (IBAN NO: TR 390001002533060280115229) numaralı hesabına yatırılarak banka dekontu dilekçeye eklenmelidir.) Bu hesaba 5 tl yatırdım .Dilekçeyi hazırladım ve ÖSYM bilkent/Ankaraya kargoladım.

ermandurukan bu yazıya teşekkür etti.
  4. Efsane aliyeva

Efsane aliyeva TÜİSAG Üyesi

Arakadasim gorusmus onunda 34.3 le birakmislar 1 soru iptali ve puan hesaplanmasiyla ilgili toplanicaklarmis

5. Efsane aliyeva

Bende bu numarayi aramistim hic bir bilgi almadan dilekce ile bas vururn dediler

6. Efsane aliyeva

Evet kesin soyleki arkadasa ole iletmis osym dogrumu solemis onudami oyalamislar onu bilmiyrum ama

7. Abdulsamet AYDIN

Abdulsamet AYDIN TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar isg katip ten sınav durumu sorgulamadan başarı durumunuzu ve yapmanız gerekenleri sorgulayabilirsiniz. Banka ödemesi 2 ocaktan itibaren yapılacak yazıyor

Dr.E.E.E ve ömer salih bu yazıya teşekkür etti.
  8. mözçelik

mözçelik TÜİSAG Üyesi

yaklaşık 24 bin kişi başvuru yapmış.Sınava 22 bin kişi girmiş.

9. Mevlüt Serçe

Mevlüt Serçe TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar 25 yanlış 25 doğru ile 50 puan almışım. 2017 nisan sınav bir kez daha beni bekler :)
    Acemilik ve tam olarak hangi konular çalışacağımı bilmediğim içinde ses akademin 240 sayfa hazırlamıs olduğu konulara çalıştım 2010 ,2011 ,2012, 2013 çıkmış tüm soruları oturup çözdüm. Demek ki bunlar yeterli değilmiş. :)

Arkadaşlar sizden ricam olacak isg uzmanlarını ilgilendiren aralık 2016 yılına ait güncel tüm yönetmenlikler çalışabileceğim güncel kısa notlar paylasabilirmisiniz.

10. Selda mediha üzer

Selda mediha üzer TÜİSAG Üyesi

Benşmde 39.38 nereyi arayacağım nereye dilekçe vereceğim yönlendirirmisiniz veni

11. Aziz AKHAVUZ

Aziz AKHAVUZ TÜİSAG Üyesi

B sinifi sinifi icin Arkadaşlar ben aynı şeyi yazıyorum sınava giren herkes eşittir iptal olan soru veya sorular herkese aynı katki saglamalidir ancak maalesef ki iptal olan soruyu yanlis yapan arkadaşlar doğru yapanlara göre 2.04 puan fazla almıştır yani eşitlik eşit haklar nerde

12. naci çekim

naci çekim TÜİSAG Üyesi

bilgit.com sitesinden indir. hepsini indirmen yarim saatini almaz

13. Barış Kaplan 58

Barış Kaplan 58 TÜİSAG Üyesi

70 puanin altindakiler gecemezler arkadaslar bosuna umitlendirmeyin milleti

14. necdet çalışkan

necdet çalışkan TÜİSAG Üyesi

Bu 69 kusur alan arkadaslar isg katipden sınav basari durumlarina baktimi? Orda basarisiz mi yaziyor?

15. bahar polat

bahar polat TÜİSAG Üyesi

Nasıl ve neler çalıştınız iki sınavda birinde bir soru diğerimde 3 soruyla kaybettim

16. stimpy99

stimpy99 TÜİSAG Üyesi

03 ARALIK 2016 TARİHLİ İSG SINAVINDAN BAŞARILI OLDUNUZ. 02 OCAK 2017 TARİHİ İTİBARİYLE BELGE ÜCRETİNİZİ ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA YATIRABİLİRSİNİZ.. Bende bu şekilde yazıyor

17. İsmail Hayta38

İsmail Hayta38 TÜİSAG Üyesi

Puanınız kaç acaba?

18. Dr.E.E.E

Dr.E.E.E TÜİSAG Üyesi

Yonetmelikleri aynen copy paste yapiolar . Onlari indir ve oku . Gecen sınav 1 soruyla kldim bu sinavda 43 dogruyla gectim

bahar polat bu yazıya teşekkür etti.
  19. Kemal Cano

Kemal Cano TÜİSAG Üyesi

İnanılmaz matematik!

Bu durumda yine söylediğiniz 34 doğru geçmez.34,3 doğru mümkün olmadığı için 35 doğru gerekir. İnsanları boşuna umutlandırıyorsunuz.

naci çekim bu yazıya teşekkür etti.
  20. bahar polat

bahar polat TÜİSAG Üyesi

Copy paste forumda var mı

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica