3 Aralık 2016 İsg Sınav Sonuçlarınız

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ÖZGÜR ASLANN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Berna Baysal Bakay

Berna Baysal Bakay TÜİSAG Üyesi

Dilekçe Ekin'e ulaşamıyorum bana yardımcı olurmusunuz?

2. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

bende aradım bana da öğleden sonra arayın dediler tc aldı bayan
    bimere cimere şikayet ettim ösymye dilekçe yazdım ptt ile göndereceğim öğle sonu
    bir oyun dönüyor arkadaşlarrrrr

3. Özcan Karataş

Özcan Karataş TÜİSAG Üyesi

hangi numarayı arıyorsunuz

4. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

Berna Baysal Bakay bu yazıya teşekkür etti.
  5. Hcı Kvak

Hcı Kvak TÜİSAG Üyesi

4446796

6. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Sınava girmediniz saçmalığı çıktı şimdide. Dilekçeyi Bugün gönderdim. ösymi aradım talep alındı 2 gün içinde kontrol edin falan fistan hikaye yani. Arkadaşlar böyle bir saçmalık olamaz defalarca kontrol ettim ya gözetmenin hatası ya da sistemin . Cevap gelmezse ne olacak nisan sınavına giricez bi de. Geçtiğim sınavı tekrarlıycam:)

7. Berna Baysal Bakay

image.jpeg ösym nin ilk vukuatı değil umarım bizim içinde hayırlısı olur

8. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ösym ile tekrar konuştum. Öğleden sonra arayın dediler öğleden sonra belli olacakmış sözde ! Öğleden sonra arayacak arkadaşlar konuşmayı buraya yazarsa sevinirim..

9. Turgay Şavkılı

Turgay Şavkılı TÜİSAG Üyesi

30 nisan sınavında 68 aldım sıralama 1676 . Bu sınavda 72 sıralama 5493 çok şükür geçtim . C sınıfı hak ettim. İptal gelecek diye çok umut bağlamayın nisana kadar sonuç çıkmaz Nisan sınavına çalışın ama çok soru çözüp konuları okuyup kafanızı doldurmayın. Tavsiyem yönetmelikleri iyi öğrenin varsa yönetmelikleri içeren kursun verdiği konu özetlerini onu çalışın . Birde son 2 sınavdaki soruları çözün ÖSYM mantığını kavrayın rahat geçersiniz. Ben 2. sınava yönetmelik özetlerine toplam 20 saat kadar çalıştım o kadar . Ama açıklanan sorulara kesin cevaplarıma bakarak 76 bekliyordum 2 soruyu silip değiştirmiştim belki optik yanlış okumuştur 2 cevap görüp iptal etmiştir, fazla silme işlemi yapmayın tavsiyem

10. ermandurukan

ermandurukan TÜİSAG Üyesi

öğlen bir kaç kez aradım ilk görüştüğümde sınavla alakalı bir sorun olmadığını söylediler.sabah aradığımda tc mi aldılar öğlen dediler.öğlen 2. kez aradım pazartesi günü aramanız lazım dediler. ne yapmamız lazım ne olcak....

11. Berna Baysal Bakay

Operatör birşey bilmiyor ama biz sokuşturmalıyız ki yetkililere iletsinler aramaya devam birde itiraz dilekçesi ve bimere şikayet unutmayın

12. ozlemenve

ozlemenve TÜİSAG Üyesi

Hocam bu bilgi kesin mi? Ona göre biz de bastıralım.

13. ermandurukan

ermandurukan TÜİSAG Üyesi

pazartesiyi bekleyip gün sonunda dilekçe yazmayı düşünüyorum.o aradada sürekli ösym'yi telefonla aramamız lazım.çok yazık ya gerçekten.yaşanılan stresin tarifi yok...

14. aykut özlü

aykut özlü TÜİSAG Üyesi

eleştirilecek olan şey 35 doğru 15 yanlış yapmışken soruyu iptal edereke açıklama yapan ve insanları böyle saçma bir rakamla bu duruma sokmaları. mesele 69.4 değil mesele 70 olan puanın oraya indiirlmesi.

15. veyselsari_83

veyselsari_83 TÜİSAG Üyesi

Bende doğru olarak yaptığım 2. sorunun iptal olmasıyla 69.387 puan alan ve b sınıfı isg 2. dönem sınavında başarısız olan arkadaşlardan biriyim. Benim düşünceme göre ösymnin yaptığı yanlıştan dolayı benimn durumumdaki insanların hak mağduriyetine uğramamaları açısından daha önceki senelerde olduğu gibi iptal edilen soruların doğru kabul edilmesi gerekmektedir. Bu konuda hem ösymye hemde çalışma bakanlığına BİMER üzerinden ve dilekçeyle istekte bulundum. Benim durumumda olan arkadaşların da ivedilikle bu konuda isteklerini yetkili makamlara iletmeleri durumunda; şuanki tartışmalı durumun bir an önce çözümleneceğini düşünmekteyim.

16. sad as sad as

sad as sad as TÜİSAG Üyesi

34,3 mevzusu için aradım kimse açmıyor

17. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Az önce ösym çağrı merkezi ile tekrar görüştüm ve son durumu sordum. Operatörün verdiği yanıt aynen şu şekilde:
    Bu konu ile ilgili resmi bir açıklama en kısa zamanda yapılacak, lütfen ösym web sayfasından ilgili açıklamayı bekleyin. Ayrıca sonuç sayfanızı da ara ara kontrol edin.

18. AHOMEDİ

AHOMEDİ TÜİSAG Üyesi

Bende c grubuyum tam 70 aldim siralamam 6880 herkesi tebrik ederim.Diger arkadaslarima nisandaki sınavda başarılı olmalari için dua edeceğim hakkimizda her zaman hayırlısı olsun.
    Bugün iris akademiyi aradım 4 5 gun sonra ziraate git belge harcı yatir dedi 413 tl imis
    Daha sonra isg katibe e devlet şifrenle girip isg uzmani olarak çalışabilirsin dedi.Belge falan verilecek mi ddm aylar sonra evinize gelir adresinizi kontrol edin dedi

19. AHOMEDİ

AHOMEDİ TÜİSAG Üyesi

Zaten kursa bi ton para verdik belge harci neden 413 tl anlamakta zorlanıyorum

20. Saki Saki

Saki Saki TÜİSAG Üyesi

2600 küsür kişi sınava girmedi görünüyor 36 kişininde sınavı iptal edilmiş biz bunların hangisinin içindeyiz merak ediyorum. Eğer ki 2600 içindeysek rakam çok yüksek ve bu kadar kişi böyle bir hata yapamaz .Ben zaten kendimden eminim . Duyurudan bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum bizi oyalıyolar. Bana söylenende sonucunuzu kontrol edin oldu. En iyisi madur olan herkesin sürekli araması ve vakit kaybetmeden dilekçeyi göndermesi olur. sınav sonucunda veya bu konuyla alakalı bilgi alırsanız arkadaşlar lütfen paylaşın..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica