Soru - 3 Aralık 2016 İsg C Sınıfı İçin İptal Edilmesi Gereken Sorular | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru 3 Aralık 2016 İsg C Sınıfı İçin İptal Edilmesi Gereken Sorular

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında PINAR ASLAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. PINAR ASLAN

PINAR ASLAN TÜİSAG Üyesi

3 Aralık sınavı için iptal edilmesi gerektiğini düşündüğünüz sorular sizce hangileridir?

2. PINAR ASLAN

PINAR ASLAN TÜİSAG Üyesi

10 ve 27. soruların iptal edilmesi gerektiğini düşünüyorum..

3. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Hangileriydi o sorular?

4. Yavuz ODABAŞ

Yavuz ODABAŞ TÜİSAG Üyesi

10 ve 27. soruların hatalı olduğunu düşünüyorum bende dilekçe için nereye para yatırılacak bilen var mı?

5. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

10 gün içerisinde yapılması gerekiyor ziraat bankasından soru başına ücret yatırılıyo ama sorular hangileriydi

6. Yavuz ODABAŞ

Mesleki astım ve gece çalışması ile alakalı sorular

Idiris yaşar bu yazıya teşekkür etti.
  7. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Anladım sizde mi bir soru ile kaçırdınız sınavı iptal olur mu ki ben ikidir bir soru ile kaçırıyorum Olsa bile ne kadar sürer ki

8. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Mesleki astımın bize sorulması kadar saçma bir soru da olamaZdı zaten sanki iş yeri hekimiyiz

9. Turgay Şavkılı

Turgay Şavkılı TÜİSAG Üyesi

osym kırmızı dedi herkes de doğru cevap ama tehlikeli hareket ve davranışları düşünürsen rengi mavi olur tartışmaya açık bir soru ve cevap.

Kesin tedavisi olmayan bir solunum yolu hastalığıdır. ve solunum maskesi kullanımı en etkili koruyucu uygulamadır. Bu iki şık çelişkili.
    Çünkü ileri safhada ki bir astımın kesin tedavisi yoktur.Tedavide kullanılan ilaçlar 2 çeşittir rahatlatmaya yönelik ve tedavi edici olarak.Ayrıca astım ilaçlarını düzenli kullandığınız sürece tedaviye cevap verirsiniz.Ömür boyu kullanmak
    gerekli.Kanda etken madde dolaştığı sürece rahatlatır kanda etken madde olmadımı astım şikayetleri başlar.Kesin tedavi diyebilmek için ilacı belirli süre kullandıktan sonra astımın tamamen ortadan kalkması olarak anlaşılır.

Yavuz ODABAŞ bu yazıya teşekkür etti.
  10. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Umarım iptal edilir

11. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Kesin itiraz edecek misiniz

12. Yavuz ODABAŞ

Mesleki astım tedavi edilebilir ancak çok ileriki aşamalarda tedavi edilemez ucu açık bir soru olmuş

13. Yavuz ODABAŞ

Evet edelim hep beraber.74 bekliyordum kontrol ettiğime göre 68 ile kaldım:(

14. Yavuz ODABAŞ

Soruya itiraz edecek misiniz Turgay Bey?

15. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Nasıl edildiğini bilmiyorum yardımcı olursanız hemen edelim ben de 68 ile kaldım 10 gün içinde etmemiz gerekiyor.

16. Ergin Gültekin

Ergin Gültekin TÜİSAG Üyesi

Ben ittir az ettim 68 ile kaldım ama sonuçlar nisan sınavından sonra olur en iyisi nisandaki sınavı kqzanmak

17. Turgay Şavkılı

Turgay Şavkılı TÜİSAG Üyesi

Ben itiraz etmeyeceğim ama düşünen arkadaşlar varsa yol göstermek istedim.

Yavuz ODABAŞ bu yazıya teşekkür etti.
  18. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Bugün mü ettiniz. Nasıl ettiniz?

19. Ergin Gültekin

Ergin Gültekin TÜİSAG Üyesi

hayır sorular açıklandıktan 2 gün sonra ettim dilekçe ile birlikte 2 sorunun iptali için

20. Mühendis_92

Mühendis_92 TÜİSAG Üyesi

Peki kontrol ettiniz soru cevaplari neden 68 aldiniz su an bende ayni durumdayim itiraz dilekcesi yollayacagim osymyle de görüştüm.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica