Tartışma 3 Aralık 2016 C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sizce 3 Aralık 2016 C Sınıfına Yükselme Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 6 Ocak 2017.
  1. Kolay

oy sayısı 129
    24,6%
  2. Orta

oy sayısı 248
    47,2%
  3. Zor

oy sayısı 148
    28,2%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. s.erdm

s.erdm TÜİSAG Üyesi

maalesef devletin hangi kurumdan cevap alabildik de ösym'den bekliyoruz. dedikleriniz keşke olsa. ama maalesef. kendinizi strese sokmayın. boşverin.

2. Mühendis_92

Mühendis_92 TÜİSAG Üyesi

Ben kendim için değil bakin biz bu kadar okul okuduk sinavi veya sistemi bilmeyecek bi kapasite veya bolume sahip değiliz. Ben sadece hata yapilmamasi istenilen sinavda kurum tarafindan hatalarin olmasi komik ve bi o kadar şaşırtıcı. Biz kazaniriz veya kazanmayiz ileride bu sınava kardeşlerimiz veya çocuklarımız girecek ve sistem bu şekilde hatalarla devam ettiği sürece gelişmesi soz konusu olan insanlarin sayilari ve umutları tukenecek..
    Ben kendim için değil bakin biz bu kadar okul okuduk sinavi veya sistemi bilmeyecek bi kapasite veya bolume sahip değiliz. Ben sadece hata yapilmamasi istenilen sinavda kurum tarafindan hatalarin olmasi komik ve bi o kadar şaşırtıcı. Biz kazaniriz veya kazanmayiz ileride bu sınava kardeşlerimiz veya çocuklarımız girecek ve sistem bu şekilde hatalarla devam ettiği sürece gelişmesi soz konusu olan insanlarin sayilari ve umutları tukenecek..

mustafa kanat bu yazıya teşekkür etti.
  3. Alaaddin Şan

Alaaddin Şan TÜİSAG Üyesi

isg katip sınav sonucu sorgulamada sınav durumu artık görünüyor.

sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    sınav Sonucunuz:
    Başarı Durumunuz: BAŞARILI
    03 ARALIK 2016 TARİHLİ İSG SINAVINDAN BAŞARILI OLDUNUZ. 02 OCAK 2017 TARİHİ İTİBARİYLE BELGE ÜCRETİNİZİ ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA YATIRABİLİRSİNİZ..

Avni CINAR bu yazıya teşekkür etti.
  4. Olcay özbek

Olcay özbek TÜİSAG Üyesi

Ben de 68 ile kaldım soru ipali mümkün mü var mı bilginiz.

5. Cem Sak

Cem Sak TÜİSAG Üyesi

küsüratlı sonuç alan arkadaşlar ile küsüratsız sonuç alanlar arasındaki fark nedir. soru iptal edilmemiş ise ?

6. Mühendis_92

Mühendis_92 TÜİSAG Üyesi

küsüratli arkadaşlar b sınıfı .O sınavda 1 soru iptal edildiginden ötürü küsüratli sonuçlar çıkmış sanırım.

i_yüce ve Cem Sak bu yazıya teşekkür etti.
  7. Alper Yozcu

Alper Yozcu TÜİSAG Üyesi

ücret belli mi?

i_yüce ve Hüseyin Kolcu bu yazıya teşekkür etti.
  8. Mühendis_92

Mühendis_92 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ösym sınav basvurularindan isg 2 .donem basvurusuna tıkladığımiz zaman normalde temel kitapçık görüntüleme vardı. Fakat ben şimdi baktığımda göremiyorum.Bunun bir tarih aralığımi var acaba?

9. Mühendis_92

Mühendis_92 TÜİSAG Üyesi

Ben okudum 10 gün süre verilmiş.10 günlük süre bittiği için şu an soru ve cevaplara ulaşamıyoruz.Ama bu uygulama biraz değişik. Düşündürücü..

10. Xeyno

Xeyno TÜİSAG Üyesi

ayni kaderi paylasiyoruz hayirlisi bakalim

11. Özge dgs

Özge dgs TÜİSAG Üyesi

Benim aklıma bir soru takılıyor. Şimdi isg katipte başarılı olarak görünüyoruz ama ücreti yatırmadığımız için isg numaramız yok hatta ücret yatırma tarihi 2 ocak. Kpss tercihleri ise 21 aralık 30 aralık arasında ve bazı kadrolarda özel şart olarak isg uzmanı isteniyor. Şimdi bu kadrolara başvurabilecek miyiz?

12. murat inalpolat

murat inalpolat TÜİSAG Üyesi

Yapabilirsiniz belgeleri tercih sonuçları açıklanınca isterler sizden o zamana büyük olasılıkla belge numaranızı almış olursunuz. Tercih yaparken belge bilgisi istenmez sadece yanlış bilgi ile tercih yapmışsanız kazandığınız memurluk iptal olur.

i_yüce ve Özge dgs bu yazıya teşekkür etti.
  13. Alper Yozcu

Alper Yozcu TÜİSAG Üyesi

beni sıralama ayni ilginç...

14. naci çekim

naci çekim TÜİSAG Üyesi

aynı puandakilerin aynı sıralamada olması doğal bir şey değil mi?

15. Alper Yozcu

Alper Yozcu TÜİSAG Üyesi

öylede küsuratlı alan arkadaşlar varmış Ne İŞ

16. PINAR ASLAN

PINAR ASLAN TÜİSAG Üyesi

bugün 10, ve 27. soryular için dilekçe veriyoruz ösym ye sizde verin

Last edited by a moderator: 19 Aralık 2016
  17. Mehmet Erken

Mehmet Erken TÜİSAG Üyesi

10. ve 27 sorulara itiraz ediyorsan sadece itiraz etmek için etmiş olursun bence. bende bu 2 soruyu yanlış yapmışım ama sorular açıklanıpta kontrol ettiğimde hatalı oldugumu anladım .
    10. soruda gece çalışmasında belediye sınırları içinde servis verme zorunlulugu yok işverenin ve 27. soruda kkd kullanmak en etkili yol degildir.

18. PINAR ASLAN

PINAR ASLAN TÜİSAG Üyesi

gece mesailerinde bayanlara servis ayarlamakla yükümlüdür iş veren kadın veya erkek ayrımı yapılmamış.... ayrıca astım hastası olan bi insanın en uygun korunma yöntemi maske olamaz zaten nefes sorunu var ve mesleki astım erken teşhis te tedavi edilebilir.... ama erken veya normal belirtilmemiş..

19. Özgür Eroğlu

Özgür Eroğlu TÜİSAG Üyesi

2 Ocakta sertifika numarasını alabilecek miyiz?

20. muhsin yeter

muhsin yeter TÜİSAG Üyesi

bir soru iptal bile olsa 69.33 te yine kalırsın 2 soru iptal olmalı ki geçebilesin yanisi zor.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica