Tartışma : 29 Şubat 2020 Tmgd Sınavı Sonrası Soruları Burada Tartışıyoruz

Sizce 29 Şubat 2020 TMGD Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

• Kolay

Kullanılan: 2 7.4%
  • Orta

Kullanılan: 4 14.8%
  • Zor

Kullanılan: 21 77.8%

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Bu anket kapanacak: .
Numeko Safety İş Güvenliği Ekipmanları

CANKO

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
iptal edilmesi için verilen dilekçelerdeki sorularla iptal edilenin alakası yok doğruluğu kesin olan soruları iptal etmişler.

Kamile kazaklı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar ben de 27 de kaldım bu itiraza itiraz edemiyor muyuz
Başka gruplarda bazı kişilerin daha puanına ekleme yapılmadığı bi kaç güne ekleme yapılacağı falan yazıyor ama doğruluk payı nedir bilmiyorum. Mesela yorum yapanlar bi saat sonra aaa benim şimdi eklendi falan diye yazmışlar. Yarın bakanlığı hep birlikte arayalım bence birşeyler öğrenenlerde burada bilgilendirme yapsın derim.

Zynpİnci

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
Başka gruplarda bazı kişilerin daha puanına ekleme yapılmadığı bi kaç güne ekleme yapılacağı falan yazıyor ama doğruluk payı nedir bilmiyorum. Mesela yorum yapanlar bi saat sonra aaa benim şimdi eklendi falan diye yazmışlar. Yarın bakanlığı hep birlikte arayalım bence birşeyler öğrenenlerde burada bilgilendirme yapsın derim.
Ne diyelim bakanlığa , hangi birim nasıl ulaşacağız ki , şuan esnek çalışmadan dolayı kimse de bakmaz acaba cimere mi yazsak

Kamile kazaklı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ne diyelim bakanlığa , hangi birim nasıl ulaşacağız ki , şuan esnek çalışmadan dolayı kimse de bakmaz acaba cimere mi yazsak
Ben cimere yazdım. Bakanlığı arayınca 3915 ve 3908 numaralı dahililer bakıyormuş bu işlere. Normal zamanda bakanlığa ulaşmak zaten zor şimdi hiç bakmıyorlar.

Zynpİnci

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
Ben cimere yazdım. Bakanlığı arayınca 3915 ve 3908 numaralı dahililer bakıyormuş bu işlere. Normal zamanda bakanlığa ulaşmak zaten zor şimdi hiç bakmıyorlar.
Ben de yazayım ya 7 aydır çalıyorum. Böyle tek soruyla muallak hiç mi nasıl yansımadı kalmak istemiyorum

Elif benim adim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
ben de şaşkınım hiç eklenme yok zaten doğru soruları iptal etmişler iptal edilenlerde baktım hiçbir yanlışlık yok
Ya delirmek içten değil bunlar resmen dalga geçiyorlar
Ben de yazayım ya 7 aydır çalıyorum. Böyle tek soruyla muallak hiç mi nasıl yansımadı kalmak istemiyorum
Bende 1 soruyla kaldım sinirden oturdum ağladım aylardır çalış hangi soruları iptal ettiler biliyor musunuz

Elif benim adim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Bana bi doğru eklemişler arkadaşıma 2 eklemişler ama ikimizde kaldık 67,5 la film koptu çıldırıyorum çalıştım emeğime vaktine açıyorum daha ne kadar kafa patlatilir

Kamile kazaklı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Lütfen araya bildiğiniz kadar ariyalim itiraz edelim
Aynen arayalım. Yalnız benim anlamadığım bir şey var. Yanlış, hatalı bir sorunun doğru cevabı diye bir şey olur mu. Sen o soruyu iptal etmişsin zaten. Adam sallamış işaretlemiş sen onu doğru mu kabul ediyorsun. Zaten soru yanlış. 37 soru üzerinden herkesin puanı hesaplanmali

Elif benim adim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Aynen arayalım. Yalnız benim anlamadığım bir şey var. Yanlış, hatalı bir sorunun doğru cevabı diye bir şey olur mu. Sen o soruyu iptal etmişsin zaten. Adam sallamış işaretlemiş sen onu doğru mu kabul ediyorsun. Zaten soru yanlış. 37 soru üzerinden herkesin puanı hesaplanmali
Çok doğru ne aptalca bi hesaplama yapiyorlar

Elif benim adim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Çok doğru çıkar yanlışları kalan soru üzerinden hesap yap nasi bi kafa zaten salgin yüzünden stresimiz var bi de bu eklendi moral sıfır oldu

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.