Tartışma 29 Nisan 2017 İşyeri Hekimliği Sınavı Sonrası Soruları Burada Tartışıyoruz

Sizce 29 Nisan 2017 İşyeri Hekimliği Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Sayın TÜİSAG üyeleri,

29 Nisan 2017 İşyeri Hekimliği Sınavı hakkında yorumlarınızı (zorluğu, kolaylığı, soruların uzunluğu, kısalığı v.b. gibi) burada paylaşabilirsiniz.

Hiç bir arkadaşımızın soruları tam olarak hatırladığını düşünmüyoruz aynı zamanda ÖSYM den dolayı soruları tam olarak yayınlamak sakıncalı olabilir.

Bundan dolayı bu konu altında soruları kafanızda canlandıracak bir kaç cümle ve verdiğiniz cevapları ile paylaşmanızın bir sakıncası olmayacağını düşünmekteyiz.

Örnek olarak;
Korkuluk sorusu - 125 kg,
iş güvenliği kurulu - 50 kişi
Gibi paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda anketimize katılarak sınavın zorluk derecesi için oyunuzu kullanabilirsiniz.

Tüm sınava girecek üyelerimize başarılar dileriz.
TÜİSAG Yönetimi

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yardımcısı
Merhaba arkadaşlar.
Sınav sonrası oluşacak yoğun mesaj trafiğinden dolayı, bu konuya yazılan mesajlar moderatörler tarafından denetlenmeden direk yayınlanacaktır.
Bu sebeple forum kurallarına uygun olmayan mesajları Yönetime Şikayet Et tuşuyla yönetime bildiriniz.

Fatih Baran

TÜİSAG Üyesi
Deneme süresi toplu iş sözleşmesinde 4 ay, az tehlikelide 20 kişiye bir ilk yardım personeli, legionella insandan insana bulaşmaz, khort , yaptım. İş kazasının tanımında biraz uğraştım engelli olmakla tekrarlayan arasında gittim geldim.

Ercan Göçgeldi

TÜİSAG Üyesi
İş kazası
Deneme süresi toplu iş sözleşmesinde 4 ay, az tehlikelide 20 kişiye bir ilk yardım personeli, legionella insandan insana bulaşmaz, khort , yaptım. İş kazasının tanımında biraz uğraştım engelli olmakla tekrarlayan arasında gittim geldim.
tanımı. Tekrarlayan karşılaşma meslek hastalığı tanımı diye düşünerek bunu isaretledim. Emin değilim

Burcu dbakır

TÜİSAG Üyesi
--kaç işçiye kaç ilkyardımcı olmalı?
--asbest radon arsenik cıva-- hangileri kanserojen?
--tekrarlayan granümatöz akc hastalığı yapan? (Şıklarda tozlar vardı)
--biyolojik etkenli işlerde evraklar kaç yıl saklanır işten ayrıldıktan sonra?
--kadmiyum hangi organı tutar?
--eşleşme sorusu vardı yanlışı soruyordu. Ben asbest koroner kalp hast yanlış dedim ama emin değilim.
--mezotelyoma yapan diyordu? Krizotil granit kuvars falan vardı
--asıl işveren 50 den az çalışan, alt işveren 50 den az, ikisi 50 den çok. Kurulu asıl işveren kurar. Buna doğru dedim ben. Bununla ilgiliydi yani.
--10dan az çalışanı olanın isg devlet desteğine dair bi soru vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...