Tartışma - 29 Nisan 2017 İşyeri Hekimliği Sınavı İptal Edilmesini Düşündüğünüz Sorular | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma 29 Nisan 2017 İşyeri Hekimliği Sınavı İptal Edilmesini Düşündüğünüz Sorular

Konu, 'İşyeri Hekimliği Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Kurucusu Admin

Sayın TÜİSAG üyeleri,

29 Nisan 2017 İşyeri Hekimliği sınavı sonrası soruları/cevapları ve yanlış olduğunu, iptal edilmesi gerektiğini düşündüğünüz sınav sorularını bu başlık altında paylaşıp tartışabilirsiniz.

2. ADEM MEHMET AY

ADEM MEHMET AY TÜİSAG Üyesi

sınav barajı 60 a düşürmek için bi şey yapılabilir mi

3. ADEM MEHMET AY

4. ADEM MEHMET AY

Barj 60 olsun

5. hanifehava

hanifehava TÜİSAG Üyesi

Yapabiliyorsanız eğer yönetmeliği değiştirttirmeniz lazım.Yönetmelikte en az 70 puan diyor ;)

6. Arg

Arg TÜİSAG Üyesi

7. Arg

Arg TÜİSAG Üyesi

Granülamatöz pnömoni sorusunun cevabı berilyozis olarak verildi. Ancak ben bisinozis içinde granülamatöz inflamasyon (pnömoni) yapar diye bir literatürde gördüm. Belki o sorunun da iptali gerekiyor.

8. Arg

Arg TÜİSAG Üyesi

Barajı 60 a düşürmek değil de sınavı toptan iptal etmek en mantıklısı. Bu kadar doktor çalışıyor didiniyor (ben şahsen çok çalıştığımı düşünüyorum) netice belki geçerim. Cevaplar açıklanmasa tüm doğru cevapları bulmamız mümkün değil. İtiraz edeceğiz yok üç gün yok sorular açıklandıktan sonra üç yok yok değil sınavdan sonra üç gün. Bunlar bizimle dalga geçiyor. İtirazlar zaten doğru düzgün dikkate alınmıyor. Sınavın kalitesi ortada. Her seferinde tartışmalı, iptal edilen sorular vs vs vs. Maalesef bizde bunu çekiyoruz.

9. Arg

Arg TÜİSAG Üyesi

Bir önceki sınavda baraj 71.4 oldu. Yönetmeliğe aykırı şekilde geçme notu yükseldi. Bu sefer tersi olsun nasılsa her şey keyfi.

10. Samet ulusoy

Samet ulusoy TÜİSAG Üyesi

36.soruda kanserojen olanlarla ilgili soruda aşırı sıcak nazofarenks kanseri yapar klorun kanserojen olduguna dairde literatur var

11. Samet ulusoy

Bende okudum bisinoziste yapiyor.

12. Samet ulusoy

Sorulara nasıl itiraz ediliyor?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica