Tartışma : 29 Nisan 2017 İşyeri Hekimliği Sınavı İptal Edilmesini Düşündüğünüz Sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Sayın TÜİSAG üyeleri,

29 Nisan 2017 İşyeri Hekimliği sınavı sonrası soruları/cevapları ve yanlış olduğunu, iptal edilmesi gerektiğini düşündüğünüz sınav sorularını bu başlık altında paylaşıp tartışabilirsiniz.

ADEM MEHMET AY

TÜİSAG Üyesi
Sayın TÜİSAG üyeleri,

29 Nisan 2017 İşyeri Hekimliği sınavı sonrası soruları/cevapları ve yanlış olduğunu, iptal edilmesi gerektiğini düşündüğünüz sınav sorularını bu başlık altında paylaşıp tartışabilirsiniz.
Sınav barajı 60 a düşürmek için bi şey yapılabilir mi

ADEM MEHMET AY

TÜİSAG Üyesi
Sayın TÜİSAG üyeleri,

ADEM MEHMET AY

TÜİSAG Üyesi
Sayın TÜİSAG üyeleri,

Sayın TÜİSAG üyeleri,

Barj 60 olsun

Arg

TÜİSAG Üyesi
Granülamatöz pnömoni sorusunun cevabı berilyozis olarak verildi. Ancak ben bisinozis içinde granülamatöz inflamasyon (pnömoni) yapar diye bir literatürde gördüm. Belki o sorunun da iptali gerekiyor.

Arg

TÜİSAG Üyesi
Barajı 60 a düşürmek değil de sınavı toptan iptal etmek en mantıklısı. Bu kadar doktor çalışıyor didiniyor (ben şahsen çok çalıştığımı düşünüyorum) netice belki geçerim. Cevaplar açıklanmasa tüm doğru cevapları bulmamız mümkün değil. İtiraz edeceğiz yok üç gün yok sorular açıklandıktan sonra üç yok yok değil sınavdan sonra üç gün. Bunlar bizimle dalga geçiyor. İtirazlar zaten doğru düzgün dikkate alınmıyor. Sınavın kalitesi ortada. Her seferinde tartışmalı, iptal edilen sorular vs vs vs. Maalesef bizde bunu çekiyoruz.

Samet ulusoy

TÜİSAG Üyesi
36.soruda kanserojen olanlarla ilgili soruda aşırı sıcak nazofarenks kanseri yapar klorun kanserojen olduguna dairde literatur var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.