Duyuru 27 Aralik Isg Sinavini Kazanan Ve Eksik Belge Uyarisi Alan Katilimcilarin Dikkatine

Konu, 'Sınavlar İle İlgili Duyurular' kısmında TÜİSAG Blog tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. TÜİSAG Blog

  TÜİSAG Blog Site Moderatörü TÜİSAG Çalışma Birimi  27 ARALIK İSG SINAVINI KAZANAN VE EKSİK BELGE UYARISI ALAN KATILIMCILARIN DİKKATİNE
  27 ARALIK 2014 İSG SINAVINDA BAŞARILI OLANLARIN VE İSG PROFESYONELİ SINAVLARINDA BAŞARILI OLDUĞU HALDE BELGE SAHİBİ OLMAYANLARIN DİKKATİNE! Değerli Meslektaşlarım, 27 Aralık 2014 Tarihinde yapılan İSG Profesyoneli sınavında başarılı olduğu halde Ziraat Bankasında ismi gözükmeyen meslektaşlarımızın bakanlık tarafından incelemesi tamamlananların bilgileri bankaya bildirilmeye başlanmıştır.Şu ana kadar sınavı kazananlardan 5300 kişinin bilgileri Ziraat Bankasına bildirilmiş bulunmaktadır. ...

  Sonrası 27 ARALIK İSG SINAVINI KAZANAN VE EKSİK BELGE UYARISI ALAN KATILIMCILARIN DİKKATİNE İSG Yaşam - İş Sağlığı ve Güvenliği Güncel Konular ve Haberler ilk ortaya çıktı.
  Devamını Oku...


   
 2. Gülen Eraslan

  Gülen Eraslan TÜİSAG Üyesi

  sınav sonuçları herkesin aynı tarihte açıklanıyorsa bu incelemeler de aynı anda bitmeliydi. Neden hala bazılarının sonuçları açıklanamıyor? Ayrıca bu incelemelerin sınavdan önce yapılması gerekmezmiydi?

   
  sibel bayguş, Pınar Akkoç ve Fatih Dağkıran bu yazıya teşekkür etti.
 3. kadriano_7

  kadriano_7 TÜİSAG Üyesi

  eksik belgeleri ve dilekçeyi hangi yolla göndermemiz gerekiyor?

     

   
 4. Pınar Akkoç

  Pınar Akkoç TÜİSAG Üyesi

  EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR..
  Arkadaşlar
  sınav durumumda bu mevcut. eksik demiyor fakat bu kadar sürede de incelemenin bitmiş olması geremez miydi. işi de başlayamıyoruz kaç aydır bekliyoruz.

   
 5. Ajdar bey

  Ajdar bey Guest

  Kurs belgeleri yollamamış mı? Nasıl böyle bi sorun olabilir? Ya da şimdi kurstan alamazsak ne yapabiliriz? Ortada yetkili yok ki?

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica