Soru Bankası 27 Aralık 2014 Sınavı A, B Ve C Hazırlık Osym'ye Göre 5 Şıklı Sorular %100 Başarı

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

arkadaşlar bir yere kaybolduğumuz yok.

bildiğiniz gibi Rusyada çalışıyorum. Geçen sene babamın ameliyat işleriyle uğraştım. 3 gün önce mesane kanseri olduğunu öğrendim.

ONCOTICE adlı ilacın Türkiye'de bulunmadığını öğrenince üzüntüm 2 kat artı. şu an yurtdışında araştırıyorum. ama henüz bir gelişme sağlayamadım. avrupa ülkelerinde recetesiz verilmiyor.

zaten isteyene mail yoluyla bütün dokumanlarımı attım.denemeler+bukletler+hap notları+1364 açıklamalı sorular ve nihayetinde buradaki 12 deneme.
    bunları bitirirseniz ne kadar zor olursa olsun sınav 80 den aşağı not almazsınız.

anlayışınız için teşekkürler.
    herkese başarılar diliyorum

2. AYNUR İKAZ

AYNUR İKAZ TÜİSAG Üyesi

Allah acil şifalar versin hocam inşallah en kısa zamanda sağlıgına kavuşur babanız.
    .Sorularınız için teşekkür ederim .

Hakan ERDOĞAN ve Emine G. bu yazıya teşekkür etti.
  3. melon

melon TÜİSAG Üyesi

Sayin hocam, ben avusturyadayim. Isterseniz Size yardimci olurum save seve...
    Pazartesi dönüyorum tekrar. Gecmis olsun...

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  4. mehriban

mehriban TÜİSAG Üyesi

Hocam Allah acil şifalar nasip etsin insaşallah. Cok üzüldüm. Allah ona ve onun gibi tüm hastalarımıza saglık ve sehet versin. Amin

5. Hüseyin51

Hüseyin51 TÜİSAG Üyesi

geçmiş olsun emeklerin için teşekkürler

Hakan ERDOĞAN ve ali sav bu yazıya teşekkür etti.
  6. Emine G.

Emine G. TÜİSAG Üyesi

Cok gecmis olsun. Yardmlarnz icinde allah razi olsun sizden

7. levent aydınlı

levent aydınlı TÜİSAG Üyesi

Babanıza Allah acil şifalar versin,Hakan bey.
    Vermiş olduğunuz emeklerinizden dolayı teşekkürlerimi borç bilirim.
    Saygılarımla.

8. levent aydınlı

levent aydınlı TÜİSAG Üyesi

Babanıza Allah acil şifalar versin,Hakan bey.
    Vermiş olduğunuz emeklerinizden dolayı teşekkürlerimi borç bilirim.
    Saygılarımla.

9. smile fe

smile fe TÜİSAG Üyesi

Allah babanıza ve tüm hasta olanlara acil şifalar versin.
    Emeklerinizden dolayı teşekkürederim.
    Sınavdan çıktık ve bana sorulayıcıydı.

10. Kaner

Kaner TÜİSAG Üyesi

Hakan ERDOĞAN Hocamız sorularıyla bizlerden desteğini hiç esirgemedi. Herkes susup köşesine çekilirken o bizi çalışmaya sevk etti açıkcası. Kim ne derse desin soruları güzeldi kafamda oturtamadığım konularda o sorular yüzünden yönetmelik manyağı oldum :D

Last edited by a moderator: 29 Aralık 2014
  11. Hicran Ky

Hicran Ky TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey çok teşekkür ederim.Sorularınızla hangi konuya yönelmem gerektiğini çok net gösterdiğiniz için,emek harcağınız için,bilgi paylaşımından kaçmadığınız için,gereksiz bilgilere yönelip zamanımı boşa harcamamı engellediğiniz için binlerce teşekkür.Gecikmiş bir teşekkür gerçi üzgünüm.Tekrar tekrar teşekkür ederim.

12. mehriban

mehriban TÜİSAG Üyesi

Kaner bey sınav sonucunuz nasıl? Tanıdıgım tüm arkadaşlarımı merak ettim.

13. mehriban

mehriban TÜİSAG Üyesi

Ben sınavı kazandım Hakan Hocamada cok teşekkür ediyorum. Tüm kazananları kutlarım. Kazanamayanlarada Sabır diliyorum.

14. Tuba YAĞCIOĞLU

Tuba YAĞCIOĞLU TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey merhaba; aşağıdaki soruyu çözerken düşünmekten cevaplamam epey bir zaman aldı, nedenlerim aşağıdadır:

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI DENEME SINAVI 01

Ahmet Bey 200 çalışanı olan bir gübre fabrikası sahibidir. Fabrikada risk analizi 23.11.2012 tarihinde yapılmıştır. Fabrikada 10.02.2013 tarihinde kaza olunca Ahmet Bey üretimde kullanılan üniteleri modernize etmeye karar vermiştir. Fabrika da bazı binaları yıktırmış ve yeniden yaptırmıştır. 19.05.2013 tarihinde inşaat alanında mesai saatleri dışında yapılan iskelenin bir kısmı rüzgarla çökmüş ölen yada yaralanan olmamıştır. İnşaat faaliyetleri 05.08.2014 tarihinde, yeni makinelerin yerleştirilme işlemi ise 11.11.2014 tarihinde bitmiştir.

1-15 arasındaki tüm sorular (15’de dahil) bu bilgilere göre yapılacaktır.

1. Ahmet Beyin yaptırdığı risk analizinin geçerlilik tarihi ne zaman biter?

A) 23.11.2014
    B) 10.02.2015
    C) 19.05.2015
    D) 05.08.2016
    E) 11.11.2016

bazı binalar yıkılıp yeniden yaptırıldığında ve/veya modernizasyon sonrasında risk analizinin tekrarlanması gerekmiyor mu ? Tekrarlanacak olmasına rağmen, geçerli olan en son yapılan analiz midir ?

15. Hakan ERDOĞAN

Tuba hanım soruyu analiz edelim.gübre fabrikası çok tehlikeli sınıfa giriyor ve ahmet bey yeni makineleri 11.11..2014 de yerleştirdiğine göre bu tarihte analizi revize etmesi gerekir. o yüzden bu tarihin üzerine ekleyeceğiniz çok tehlikeli sınıf yenileme süresi size en son risk analizinin geçerlilik tarihini verecektir.

16. yakup olçum

yakup olçum TÜİSAG Üyesi

Hakan Hocam;
    Aralık B sınavı için hazırlanıyorum ve çok eksiğim var Önceki msjlarınızda isteyene Elinizdeki Dökümanların tamamını gönderdiğinizi yazmışsınız, bende istifade etmek isterim Nasıl ulaşabilirim bu dökümanlara?

Yardımseverliğiniz için çok teşekkür ederim.. Babanız Acil şifalar dilerim..

17. Hakan ERDOĞAN

yakup bey ozelden maılınızı atın sıze gondereyım.

18. mesud

mesud TÜİSAG Üyesi

Merhaba hakan bey 2015 mayıs sınavı için mevcut sorularda bir değişiklik varmı yoksa bu haliyle çalışabilirmiyiz

19. Hakan ERDOĞAN

değişen yönetmeliklere mutlaka bakınız. örneğin 6331 sayılı kanunda değişiklikler oldu.size ilerleyen günlerde hangilerinin değiştiğini belirteceğim

fuat e bu yazıya teşekkür etti.
  20. mesud

mesud TÜİSAG Üyesi

Hakan bey e posta adresinizden yazmıştım 2015 mayıs c sınıfı sınavı için gönderebileceğiniz dökümanları bekliyorum, teşekkürler. info@besiroglu.com.tr

Levent Saltoğlu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica