Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

Yağız Vural

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Biraz çabuk olup hızlansalar da parayı yatırabilsek bir an önce. Daha isg katipte tanımlanması da 15 günü bulacak. Bir an önce işlerimiz hallolsa da iş başvurularına başlayabilsek.

SELÇUK Y

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar en iyisi duyuruyu beklemek ben de dün 10.30 da yatıramımıştım ve burada yazmıştım ama görünmüyor neyse bu şekilde gidip geliyoruz yok yere beklemek sıkıcı ama mecburen bekliycez.

Erol Sakaoğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Telefon görüşmesi yaptım.Sınava itiraz süresi 10 günmüş bu süre dolmadan belge işlemi yapılamıyormuş.

ozhan ozcan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
İşyeri hekimliği kazananlar için süreç benzer mi işliyor? Ziraatte TC ler çıkmıyor.

isguzmn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ben yatırdım bugün sabah B sınıfı

umitsaritas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bende B sınıfı olarak yatırdım

isguzmn

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Gerçekten mi hayırlı olsun.Bende bankaya gitsem yatirabilirmiyim acaba
Teşekkür ederim. Yatırırsın herhalde veznedeki görerevli dün açık değildi bakayım dedim direk b sınıfı dimi dedi yatırdım

kerem okcuoğlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar bu kadar panik olmayın ya. Bir arkadaşım Mayıs ayındaki sınavı kazanmıştı sonra askere gitti ve hala askerde. Belge falan da almadı. Ne yapacam askerdeyken belgeyi gelince alırım dedi. Yanmaz yani belgeler merak etmeyin. Ha bu hafta ha gelecek hafta almışız ne farkeder. Sanki işler sıraya girdi de belgeleri mi bekliyor:)

Şevket Terzi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar bu kadar panik olmayın ya. Bir arkadaşım Mayıs ayındaki sınavı kazanmıştı sonra askere gitti ve hala askerde. Belge falan da almadı. Ne yapacam askerdeyken belgeyi gelince alırım dedi. Yanmaz yani belgeler merak etmeyin. Ha bu hafta ha gelecek hafta almışız ne farkeder. Sanki işler sıraya girdi de belgeleri mi bekliyor:)
bu belgeyi almanın bir tarihi var mı ya? veya parasını yatırmanın belli son tarihi falan?

kerem okcuoğlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
bu belgeyi almanın bir tarihi var mı ya? veya parasını yatırmanın belli son tarihi falan?
Vallahi şartlar sürekli değişip duruyor ama ben yok diye biliyorum. Olsaydı dediğim gibi arkadaş askere gitmeden önce alırdı belgeyi. Kursa sordu sonra belgeyi almadan gitti askere

hanifehava

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Şimdi bankadan çıktım ancak yatiramadim. Sistem kapali

zafergoymen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar bilgilendirme amacı ile yazıyorum para yatırma işlemini tamamladık. Sizlerde bankadan işleminizi yapabilirsiniz.

Engin Altıntaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Az önce ziraat bankası internet bankacılığından ödeme yapabilirmiyim diye baktığımda bu kuruma ait faturanız bulunmamaktadır şeklinde cevap aldım yani sertifika ücretini yatıramadım .(C sınıfı için)

bülent şimdivar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Nasil oluyor anlamadim birileri yatirdik diyor bankaya gidiyoruz olmuyor enteresan

M.Sc Engineer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
27.01.2015 isg katip duyuru

27 ARALIK 2014 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINDA BAŞARILI OLANLARIN DİKKATİNE

27 ARALIK 2014 TARİHİNDE YAPILAN İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVINDA BAŞARILI OLANLARIN DİKKATİNE

Bilindiği üzere 27 Aralık 2014 tarihinde yapılan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı sonuçları ÖSYM tarafından ilan edilmiştir. Söz konusu sınavı kazanan adayların belgelendirme işlemlerinin tamamlanması için aşağıda yer alan hususlara dikkat edilmesi ve bu hususlara göre işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

-B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında başarılı olan adaylardan;

İş sağlığı ve güvenliği veya iş güvenliği programında yüksek lisans yapmış olmaları sebebiyle sınava başvuran ve başarılı olanların kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilmiştir. 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.

-C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği sınavında başarılı olan adaylardan;

Eğitim kurumlarında devam etmekte olan belge denetimi neticesinde uygunlukları tespit olunanların kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.

Yapılan denetimde uygunluklarının tespiti mümkün olmayan adayları

-- Onaylı diploma sureti

-- Eğitim katılım belgesi

-- Uygulamalı eğitim formu (eğitim kurumu sorumlu müdür tarafından onaylanmış hali)

ile Genel Müdürlüğe başvurmaları ve uygunluklarının tespiti neticesinde kimlik bilgileri Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına bildirilecek olup, 413 TL belge bedelini yatırmaları neticesinde işlemleri sonuçlandırılacaktır.

YUKARIDA BELİRTİLEN DURUMDAKİ TÜM ADAYLARIN YETKİLENDİRME İŞLEMLERİ YAPILACAK İNCELEMELERİ MÜTEAKİBEN, BİR HAFTA İÇERİSİNDE TAMAMLANACAKTIR. ADAYLAR BELGE BEDELİNİ YATIRDIKTAN SONRA HERHANGİ BİR İŞLEM YAPMALARINA YA DA GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURMALARINA GEREK YOKTUR.

KİŞİSEL DURUMUNUZ HTTPS://İSGKATİP.CSGB.GOV.TR/LOGOUT.ASPX ADRESİNDE YER ALAN ”SINAV DURUMU SORGULA” SEKMESİ KULLANILARAK ÖĞRENİLECEK OLUP DURUMUNUZA UYGUN SÜRECİN TAKİP EDİLMESİ NETİCESİNDE YETKİLENDİRME İŞLEMLERİNİN GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

M.Sc Engineer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Ayrıca İSG Katip sınav durumu sorgulamadan durumunuzu görebilirsiniz. Benim ismim işlenmiş ve şu yazıyor EĞİTİM BELGELERİNİZ İNCELENMEKTEDİR. İNCELEME NETİCESİNDE BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLMENİZ İÇİN ZİRAAT BANKASI NA BİLDİRİMİNİZ YAPILACAKTIR. . Diye yazılmış sizde kontrol edebilirsiniz isg katipten arkdaşlar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.