Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

mehmet aydın yaldız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Maalesef TC çıkmadığı için yatıramadım.

Levent ACAR

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
parayı yatırabilen haber verebilir mi ?

sınav mağduru

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ziraat Bankası internet bankacılığı kullanarak

İşlem Yap
OGS & Diğer Ödemeler
Diğer Kurumlar
ÇSGB İSGGM BELGE ÜCRETLERİ TAHSİLATI

T.C. kimlik numarası ile de yatırılabilir.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaram ödeme sistemine henüz kayıtlı olmadığı için yatıramadım. Uzmanlık alanı ve/veya sınıf yazılabilen alan olması lazım, yoksa böyle bir ekran banka şubesinden yatırabilirsiniz.

hanifehava

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Yatiramadim sistemde TC gorunmuyor

zafergoymen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Evet arkadaşlar hala sisteme TC ler tanımlanmamış o sebeple yatırılamıyor.

M.Sc Engineer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Sistemde TC bulunamadı diyor iki banka gezdim aynı şeyi şöyledi. Bankadan yatıran oldumu acaba?

hince

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
benim de TC çıkmadı yatıran arkadaşlar doğru yatırduğınıza emin misiniz ?

1979karamuk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhabalar
bu gün bankaya gittim sistemdeTC gözükmedi bankaya yatıramadim. çalışma bakanlığının isg tüm bölümleri cevap vermedi.bende çalışma bakanlığının isg genel müdürlüğünü aradım.sekreter çıktı. TC daha bankaya verilmedi. yatıramazsınız. çalışma bakanlığının duyurular kısmını takip edin dedi. peki ne zaman verilecek dedim. kesin bizde bilmiyoruz. duyurulardan takip edin. 1 haftayı bulabilir dedi.
ama beni şaşırtan parayı yatıran acaba nere ye yatır mış

Yağız Vural

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bende 11:45 civarı bankaya gittim kayıtlı TC bulunamadı diyor. Sabahta gelenler olmuş onlarda da aynı şey olmuş.. Şu sıralar yatırabilen arkadaşlar var mı??

mehmet aydın yaldız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben sabah bankaya gittiğimde memure hanım 1 kişinin TC. kimlik numarasının çıktığını ve tahsilatı yaptığını söyledi ancak benim kayıt çıkmadığı için yatıramamıştım.

Ozgur Ozcelik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ben de yatiramamistim ve bankadaki calisan 1 hafta surer tanimlama islemi demisti.

Erol Sakaoğlu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar 27 aralık sınav sonrası Ziraat Bankasına belge ücreti yatırabilen var mı?

Abdulkerim ZENGİN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar yarım saat öne bankadaydım tc numaram sistemde halen görünmüyor. ÇSGB yi aradım 16 dk telde bekledim ama maalesef sonuç alamadım. şuan tüm personelimiz meşguldür beklediğiniz için teşekkür ederiz hiç bir yere bağlanamadım. Bakanlıkla görüşen falan var mı ? Bir de bi arakdaş yatırdım diye yazmış. Bi yanlışlık mı var bu işde yoksa yukardaki abiler mi eksik çalışıyorlar.

Abdulkerim ZENGİN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar şimdi bakanlığın www.alo170.gov.tr adlı adresinden online olarak sordum verdikleri cevap bir kaç gün beklemek gerektiği yönünde. Ekran alıntısını yüklüyorum şimdi.
04gra9
4ZQ934
J7NWMo

Eren Volkan Koç

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ziraat Bankası'nda T.C. kimlik numaram halen tanımlı olmayınca İş Sağlığı Ve Güvenliği Genel Müdürlüğünü aradım bugün saat 10:30'da. Neden böyle olduğunu sorduğumda, kazanan aday listelere daha bankalara yollanmadı, işlem bir hafta kadar sürer dediler. Herhangi bir zaman aralığı var mı diye sorduğumda, hayır, istediğiniz zaman yatırabilirsiniz yanıtını aldım.

Emre Tarakçı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Abdülkerim Bey eklediğiniz imajlar görüntülenmiyor, izninizle aşağıya ekliyorum.
04gra9.jpg

4ZQ934.jpg

J7NWMo.jpg

Özgür Orallı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar 16:50 itibariyle TC Kimlik No tanımlanmadığı için yatıramazsın dediler....

alitonkus

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar ziraat bankasına gittim daha sistem acılmamış adımıza para yatıramadım sizde durum nasıl belge parası yatıran var mı acaba????
Arkadaşlar bu gün ziraat bankasına gittim. Sistemde ismimi bulamadılar. Ardından Çsgb yi aradım onlarda '' Kazanan adayların isimleri henüz bildirilmedi birkaç gün beklememiz gerektiğini söylediler''

zafergoymen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
senin arkadaşın nasıl yatırmış?
Sistemde tc numarasi çıkmış ve yatırmış. Sadece olayda garip olan durum; arkadaşım b sinifi uzmanlığa hak kazandi ancak dekontta c sinifi uzmanlik belgesi yaziyor... Bizde anlamadik!!

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.