Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

kullanıcıadı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bana kalırsa herşey parayla değil ama hakkını aramayana herşey parayla tabiki..yurt dışından değilim ben de duymuştum bu konu hakkında bişeyler ama sizce de çok enteresan değil mi arkadaşlar..sadece örgütlü bi şekilde Hakkımızı aramaya bakar bu durumun çözümlenmesi..yoksa koyun gibi biz ve daha sonrakiler bu enayi Parasını verir dururuz..sorun para değil sorun hakettiğimiz bişey için sömürülmemiz...

haklısınız, ülke öyle bir hale geldi ki herkes öbür dünyacı olmuş.. girin bakın haber sitelerine, forumlara, yorumlara bakın, herkes öteki dünya da hesabı sorulur vs ayaklarında, yahu geçin bu lafı artık bizler böyle dedikçe onların da işine geliyor. Daha vahşi yaptırımlarla karşımıza çıkıyorlar. Haksızlıkların hesabı bu dünyada sorulmadıkça banane öteki dünyada ne olmuş ne bitmiş..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yağız Vural

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Diğer sınavı kazanan arkadaşlar https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden "sınav Durumu Sorgula" dediğiniz zaman ne çıkıyor sizde bakıp sonucu yazar mısınız? Bende sınavı kazanmama rağmen "Girdiğiniz bilgilerle eşleşen bir kayıt bulunamadı.." diyor. Bu normal herhalde.

kullanıcıadı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)

Mustafa KARATAY

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Diğer sınavı kazanan arkadaşlar https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden "sınav Durumu Sorgula" dediğiniz zaman ne çıkıyor sizde bakıp sonucu yazar mısınız? Bende sınavı kazanmama rağmen "Girdiğiniz bilgilerle eşleşen bir kayıt bulunamadı.." diyor. Bu normal herhalde.
Aynen Yağız bey.bendede "Girdiğiniz bilgilerle eşleşen bir kayıt bulunamadı.." diyor

zafergoymen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Para yatıran var mı bugün? dün ismim çıkmadığı gibi bugünde çıkmadı sebebi nedir bilmiyorum. Dün de bahsettiğim gibi bir arkadaşım parasını yatırabildi ama benim ismim çıkmıyor!!!

melon

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaslar, ücreti nezamana kadar yatirmamiz gerekiyor acaba ??? bilgisi olan varmi??
Tesekkürler....

tunahan denizalp

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaslar, ücreti nezamana kadar yatirmamiz gerekiyor acaba ??? bilgisi olan varmi??
Tesekkürler....
Öncemizdeki hafta itibariyle çsgb tarafından sistemde kimlik belgelerimiz oluşturulur bizlerde belge ücretini yatırabiliriz.

Aslıhan derin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Pazartesinden itibaren yatirabiliriz heralde artık...

bergenistan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
şu ösym ne illet bir şey sınav ücreti 120 tl soru sayısı 60 yani soru başına adamlara 2 tl vermişik ve sokrdukları sorularında çoğuda yanlış... bu ali demir acaba kayserilimi merak ettim doğrusu ...

kerem okcuoğlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Cuma günü saat 16:50'de gittim yatıramadım

M.Sc Engineer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Önümüzdeki haftadan itibaren yatırabiliriz diye düşünüyorum..

YAKUP TATAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
Arkadaşlar belgeyi alma sürecinde gittiğimiz kursun yapacağı bişey yok değilmi.

ugur aktas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar belgeyi alma sürecinde gittiğimiz kursun yapacağı bişey yok değilmi.
ben kursu Aradım, bankaya parayı yatırıp dekontu getirin dilekçe yazıp sertifikayı isteyeceğiz dediler. sanırım isg müdürlüğü bir açıklama yapar bu konuda

Aslıhan derin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Bugün bankaya para yatıran olursa burdan bizi bilgilendirsin

hanifehava

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Sertifika ücretini yatirabildiniz mi ? Eğer yatirabilen olursa buraya mesaj atarsa sevinirim.Ben yatiramadim çünkü

taner buldunn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Yatirilacak yer csgb kurumsal tahsilatlar veznesi hesabi yatirilabilinir

mehmet aydın yaldız

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Teşekkürler. Hemen çıkıyorum yatırmak için .

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.