24 Mayıs Sonrası Isg Katibte Görünenler

şuayip aktaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
acaba sadece bizdemi bu durum ( mayıs sınavında yükselenlerdemi) yoksa tüm her yükselende durum aynımı acaba.. yani mesela aralıkta veya şubatta da yükselip isg katibe güncelleme yaptıranlar girişte hem c hem b ile karşılaşması ; ve sertifikalar veya kullanıcı bilgilerinde her ikisi görünmesi herkeste oluyormu acaba..

eğer bu sürekli böyle olacaksa a ya yükselenlerde hem c hem b hemde a girişi olması lazım

yenibirdost

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
acaba sadece bizdemi bu durum ( mayıs sınavında yükselenlerdemi) yoksa tüm her yükselende durum aynımı acaba.. yani mesela aralıkta veya şubatta da yükselip isg katibe güncelleme yaptıranlar girişte hem c hem b ile karşılaşması ; ve sertifikalar veya kullanıcı bilgilerinde her ikisi görünmesi herkeste oluyormu acaba..

eğer bu sürekli böyle olacaksa a ya yükselenlerde hem c hem b hemde a girişi olması lazım

Benim sayfam öyle değil girişte sadece C sınıfı gözüküyor sertifikalar kısmında hem C hemde A sınıfı sertifika ve onların tarih sertifika numarası ve ıd bilgileri var sanırım sözleşmeler bunlarla yapılacak.

TUGCE KAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar benim parayı yaptırdıktan sonra 5 iş günü sonrası yetkim tanımlandı. Bekleyin sabır

KADİR UGURLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Yine tanımlanmamış bu beklemek benim kaderimde var galiba :( 13 ünde para yatırıp isgkatip te sertifikası tanımlanan var mı ya ?

şuayip aktaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Bu durum bende geçicidir.. eğer b belgesi c yi kapsama değilde ; b olabilene c girişi de verilip az tehlikeliyi c ile tehlikeliyi b ile yapın gibi bi durum getirilmiş olsa ; a ya yükselenin sertifikaları hem c hem b hemde a olması lazımki a hepsine bakabilsin..Ama mantıken b ye yükselince c nin hükmü ; a ya yükselince geriye kalan diğer ikisinin hükmü kaybolması en mantıklısıdır.. Bakanlık yeni bi uygulamaya gitmiş artık böyle yapmışlar desek dediğim gibi o zaman a için 3 adet sertifika görülmeli mantıken.. Bence düzenleme aşamasındalar.. ve c olan tamamen kaybolacak... Yoksa ben işe girecek olsam işyeri modulunden ben bulunurken en son olduğum rutbe direk görülmeli.. bu şekil olsa işyeri diyecek dur ben c olanı yok yok b olanı seçeyimde atayım gibi saçma bişey olacak..

aşağıda resimde bende olan görüntüler var.. eğer herkeste başka başka ise demek oluyorki geçici bi durum ve yapılanma aşamasındalar...

özellikle şubatta ve aralıkta yükselenler şuandaki isg katip deki durumlarını yazsalar ... eğer bizimki gibi ise yeni bir uygulama ya giriliyor denilebilir..değilse geçici bir durumdur

şuayip aktaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
alo 170 e durumu tek tek anlattım .. bakalım salı günü ara cevabını verelim dediler..bakalım ne diecekler.. böle 2 sini berabermi kullanacaz yoksa tek e inecekmi görcez...aslında eski mezıunlar bizi bilgilendirseya:D en doğru bilgi bence onlarda

Ülkü Hoca

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Yine tanımlanmamış bu beklemek benim kaderimde var galiba :( 13 ünde para yatırıp isgkatip te sertifikası tanımlanan var mı ya ?
Ben varım. Cuma saat 16.00 da Ziraat Bankasına yatırdım, henüz tanımlanmamış. yarın ya da pazartesi tanımlanır her halde.

TUGCE KAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bende 11'in de yatırmıştım parayı dün açıldı sayfa bence bu hafta kesin açılır :)

sinan1907

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
bende de görünüyor.
hem c hem a gözükenler, merak etmeyin.
c sınıfı belgeler ulaşmadı henüz. c ondan gözüküyor.
a sınıfı belgemiz de daha yeni, o hiç ulaşmadı.
belgeler gönderildikten sonra üst belge kullanımda olacak.

şuayip aktaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar resmen kafayı yiyeceğim yaw.. isg katipte giriş yapıp türkiye govu filan geçip girişe basınca aşağıda resimde olduğu gibi iki tür giriş geliyo . kurum seç başlığıyla. biri b biri c için... hangisini seçersem seçeyim giriş hep aynı oluyor..sadece tek fark ana ekranda şu personel kategorisi yazan yerde aşağıda resimde görüldüğü gibi b den girersen b c den girersen c görülüyor... ama sol taraftaki menulerin hepsi de sertifikalar menusude kullanıcı bilgileri de aynı sayfa açılıyor.. yani her iki giriştede her iki mertebem görünüyor.. bu nasıl iş anlamış değilim..herkeste aynısımıdır.

daha önceden (şubat aralık) yükselenler allah rızası için aydınlatın... acaba onlar bu başlığa girmez diye bu durum için bi başlıkmı açsak bilemedim..imdaaaattttt !!!!! :D 2.PNG son.PNG önce kess.PNG 1.PNG

yenibirdost

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar resmen kafayı yiyeceğim yaw.. isg katipte giriş yapıp türkiye govu filan geçip girişe basınca aşağıda resimde olduğu gibi iki tür giriş geliyo . kurum seç başlığıyla. biri b biri c için... hangisini seçersem seçeyim giriş hep aynı oluyor..sadece tek fark ana ekranda şu personel kategorisi yazan yerde aşağıda resimde görüldüğü gibi b den girersen b c den girersen c görülüyor... ama sol taraftaki menulerin hepsi de sertifikalar menusude kullanıcı bilgileri de aynı sayfa açılıyor.. yani her iki giriştede her iki mertebem görünüyor.. bu nasıl iş anlamış değilim..herkeste aynısımıdır.

daha önceden (şubat aralık) yükselenler allah rızası için aydınlatın... acaba onlar bu başlığa girmez diye bu durum için bi başlıkmı açsak bilemedim..imdaaaattttt !!!!! :D Ekli dosyayı görüntüle 19767 Ekli dosyayı görüntüle 19768 Ekli dosyayı görüntüle 19769 Ekli dosyayı görüntüle 19770

Benimde C ve A gözüküyor B yok sanırım her iki belge için ayrı ayrı para yatırdık(ben C ve A için yatırdım) ve ikisinide yollıyacakları için böyle yapmışlar belge dağıtımları tamamlanınca sadece en üst gurup kalır diye düşünüyorum. Bunun size ne gibi bir mahsuru oluyorki sürekli yükseğini kullanın o diğerinin yerinede geçiyor nasılolsa.

şuayip aktaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Benimde C ve A gözüküyor B yok sanırım her iki belge için ayrı ayrı para yatırdık(ben C ve A için yatırdım) ve ikisinide yollıyacakları için böyle yapmışlar belge dağıtımları tamamlanınca sadece en üst gurup kalır diye düşünüyorum. Bunun size ne gibi bir mahsuru oluyorki sürekli yükseğini kullanın o diğerinin yerinede geçiyor nasılolsa.
mahsuru şu hocam.. ben a ya 4 yıl sonunda yükselmek için kendimi atama yaptıracaktım halen çalıştığım yere.. bizim muhasebeci yanlış yaparda ya c kısmından beni gösterirse sonuçta bura az tehlikeli... ben istiyorumki b sertikikamla atama yapsın... böyle olunca hata yapabilir.. mertebem tek görünse sıkıntı olmazdı.. adam çok dikkatli olması lazım.. illa muhasebecinin yanına gidip berabermi yapalım...

Murat Öcal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)

daha önceden (şubat aralık) yükselenler allah rızası için aydınlatın... acaba onlar bu başlığa girmez diye bu durum için bi başlıkmı açsak bilemedim..imdaaaattttt !!!!! :D Ekli dosyayı görüntüle 19767 Ekli dosyayı görüntüle 19768 Ekli dosyayı görüntüle 19769 Ekli dosyayı görüntüle 19770

Herkeste aynı ikiside görünüyor. Sorun yok. :)

KADİR UGURLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Geçen hafta cuma yani 13 ünde para yatırıp isgkatip te sertifikası tanımlanan var mı ?

Ülkü Hoca

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Kadir Kardeşim, aynı zamanda yatırmışız parayı ancak şu ana kadar güncelleme yok. Her halde haftaya kaldı bizim tanımlamalar. Sağlık olsun.

KADİR UGURLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Pazartesiyi bekleyeceğiz artık. Hayırlısı..

haluk2534

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
veeeee isg katipte b olarak görüldüm... ancak kafamı kurcalayan şey c girişini silmemişler her ikisi ile giriş yapabiliyorum.. bu biraz tuhaf değilmidir..
Ne zaman yatırdınız şuaip bey, ben 16 haziran 2014 günü yatırdım hala sistem C sınıfı veriyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.