Tartışma 24 Mayıs Işyeri Hekimliği Iptal Olması Gereken Sorular Ve Gerekçeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Arkadaşlar,

24 Mayıs İşyeri Hekimliği sınavında iptal Olması Gereken Sorular Ve Gerekçelerini bu başlık altında toplayabiliriz.

ibrahim Şenel

TÜİSAG Üyesi
Kadmiyum sorusu cevap cilt olarak düşünülüyor ama cilt kanserine yol açıp açmadığı bilinmemektedir ibaresi var sadece kesin yol acmaz denilmiyor. Yada öyle bir kaynak var mı benim bulamadığım

Esme Can

TÜİSAG Üyesi
Kadmiyum sorusu cevap cilt olarak düşünülüyor ama cilt kanserine yol açıp açmadığı bilinmemektedir ibaresi var sadece kesin yol acmaz denilmiyor. Yada öyle bir kaynak var mı benim bulamadığım
Diğer şıkların hepsini yapıyor, o yüzden geriye kalan tek seçenek CİLT.

Esme Can

TÜİSAG Üyesi

ibrahim Şenel

TÜİSAG Üyesi
Evet haklısın ama soru muallak yada net olmayan bir bilgi icermemeli. Yabancı ve yerli kaynaklarda bilinmemektedir ibaresi olduğu için kesinlikle yapmaz diyemeyiz diye düşünüyorum en azından kanıta dayalı olmalı literatürde net bir bilgi olmalı

ibrahim Şenel

TÜİSAG Üyesi

metinkara

TÜİSAG Üyesi
Kurşun , kadmiyum, kezzap ,tehlikeli olay ,hata ağacı, cumhuriyet dönemindeki çıkan kanun sorusu, kohort

Bunlar sürekli tartışıldı zaten iptal edilmesi var muallakta olan sorulardi

Aslı günyıldırım

TÜİSAG Üyesi
Itiraz edilecek sorulara ek;
Sağlıkçı işçi sorusuna da itiraz edilmeli.
Biyolojik sınıflama, patojenite sorusu hiçbir şık doğru yanıt değil.
Infrared ışın kanserojen mi, spermatogeneze etkir mi? internet taradım resmen.

fatih nadirler

TÜİSAG Üyesi
6331 sayılı kanunda destek elemanı olarak tanımlanmış sağlık değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.