24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

 1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

  3,5%
 2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

  96,1%
 3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

  0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. dekatria

  dekatria TÜİSAG Üyesi  mmo bu güne kadar ne yapmışta bize yardım edecek, onlar anca hangi siyasi görüşün adamı oda başkanı olacak diye kavga etsinler dursunlar.


   
  ebru_yurt bu yazıya teşekkür etti.
 2. dolunay

  dolunay TÜİSAG Üyesi

  ArkadaŞlar herkese geÇmİŞ olsun.komedİde perde rezİllİkle kapandi.asil İptal olacak sorularin esamesİ okunmuyor.İptal sorularinin ÇoĞu bİzde zaten doĞruydu.pekİ Şİmdİ İptal sorulari tam ve doĞru puan olarakmi kabul gÖrecek yoksa 93 soru Üzerİndenmİ deĞerlendİrİlecek.geÇen sinavda İptal sorular tam ve doĞru olarak deĞerlendİrİlmİŞ dİye duydum.....

   
 3. dekatria

  dekatria TÜİSAG Üyesi

  masraflar davnın sonucuna göre belli olmaz mı? para toplasak bile ne kadar toplayacağımızı bile bilmiyoruz. sonuçta soruları incelemek üzere bilir kişi atanacak onun ücreti fln ve bunların kime ödetileceği mahkeme sonucuna göre kaybeden tarafdan alınmıyor mu ?

     

   
 4. dekatria

  dekatria TÜİSAG Üyesi

  kaçıncıya soruyorsun bu soruyu bilmiyorum bir zahmet 130. sayfadan itibaren sayfaları kontrol edersen aradığın cevabı bulursun.

   
 5. Derin Madenci

  Derin Madenci TÜİSAG Üyesi

  işte bizimkisi de bir ümit
  belki bu sefer bir yaralı parmağa şey ederler dedik ama nerde...
  inşallah 5 şubatta seçimle yollayacaz bunları...

     

   
 6. serkancaner

  serkancaner TÜİSAG Üyesi

  evet kaybedentaraftan ücret alınıyor.bilirkişi ücreti 250 300 tl arası.dava açmada 100 olsun.bakmam lazım ama.

  ben odalar derken şunu demek istedim.mahkeme olduğunda oda yazısını kaale alıyor.elektrikle ilgili şikayetin var.elektrik müh.odasına yazı yazıyor nedemekbu diye veya bilirkişi oluşturuluyor.bu yazı onun için önemli.neyin ne olduğunu zatenherkes biliyor.

   
 7. hakanöz

  hakanöz TÜİSAG Üyesi

  arkadaŞlar gÖzÜmÜ kirpmadan 1000 tl verİrİm yeter kİ organİze olalim!!
   
 8. ozan cetiner

  ozan cetiner TÜİSAG Üyesi

  yazıklar olsun demekten başka bir şey diyemiyorum. 2010 da sınava girdik verdikleri belgeyi iptal ettiler,şimdi bu sınava girdik yaptığımız doğruları iptal ettiler.geçer miyim kalırmıyım bilmiyorum ama bildiğim bir şey var bu da böyle kapanıp gidecek....   
 9. sinemeldelekli

  sinemeldelekli TÜİSAG Üyesi

  dava için tuttuğumuz avukatlık ücretini biz öderiz bilir kişi hakimin kanaatine kalmış bişedir davada gerekli görürse soruları kurumdan bağımsiz bir bilirkişiye gönderir davayı kazanırsak avukat kurumdan para alır ama bu başlangıçta bizim ödediğimiz avukatlık ücretinden ayrıdır.ücret ne kadar olur bilmiyorum ama bir dilekçeyi 500 600 liraya yazıyolar..

     

   
 10. hakanöz

  hakanöz TÜİSAG Üyesi

   
 11. err

  err TÜİSAG Üyesi

  69 ile kaldım arkadaşlar   
 12. dekatria

  dekatria TÜİSAG Üyesi

  vallahi ben odaya kayıt bile yaptırmadım şahsen :)
  ama tahminimce şimdi biz mmo ya gidersek diyecekleri şey "bizimde işte teknik daimi nezaretçilere belge verilmesi işi var" diyecekler adım gibi eminim :)

   
 13. err

  err TÜİSAG Üyesi

  ne iş arkadaş doğru sorularım iptal oldu ne anladım bu işten
   
 14. sanctuary35

  sanctuary35 TÜİSAG Üyesi

  mantıklı sorulara kim itiraz etmiş çok merak ediyorum. ve gidip o soruları iptal etmişler. sabır..

   
 15. dolunay

  dolunay TÜİSAG Üyesi

  ArkadaŞlar herkese geÇmİŞ olsun.komedİde perde rezİllİkle kapandi.asil İptal olacak sorularin esamesİ okunmuyor.İptal sorularinin ÇoĞu bİzde zaten doĞruydu.pekİ Şİmdİ İptal sorulari tam ve doĞru puan olarakmi kabul gÖrecek yoksa 93 soru Üzerİndenmİ deĞerlendİrİlecek.geÇen sinavda İptal sorular tam ve doĞru olarak deĞerlendİrİlmİŞ dİye duydum.   
 16. dekatria

  dekatria TÜİSAG Üyesi

  merak ettiğim olay bizden itirazları hangi soruya hangi sebeple itiraz ettiğimiz şeklinde istenildi.cevap geldiği zaman itirazın reddediliş sebebini bildirecekler mi ?

   
 17. Keopseti

  Keopseti TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar bende 65 ile 68 arası sonuç bekliyorum. Değişen hiç birşey olmadı. Doğru saydığım soruları iptal etmişler. Bardağı önce doldurdular sonra boşalttılar. Ne anladık bu işten.

   
 18. dj_shark

  dj_shark TÜİSAG Üyesi

  68-69 la kalan arkadaşlarım çok var bu büyük haksızlık salladıklarım tutmasa ben de kalıcaktım böyle bir şey olamaz arkadaşlar herkesin doğru yaptığı soruları iptal etmişler 2-3 soru var ki herkesin doğru yaptığı sorular bunlar iptal olmaması gerekir adamlar bile bile 10 u geçirmemişler olay olmasın örtbas olsun diye 9 da bırakmışlar ne yapılması gerekiyor bu aşamada + kimler dava açabilir hakkını arayabilir dilekçeleri kabul gören 700 kişi mi sadece dava açabilir ?

   
 19. Derin Madenci

  Derin Madenci TÜİSAG Üyesi

  Mutlaka bildireceklerdir.Yoksa itiraza konu olan birçok soru havada kalır.Bugün yarın ankarada oturanlara gerekçeli itiraz sonuçları gelir

   
 20. mağdurum

  mağdurum TÜİSAG Üyesi

  evet öyle olcak

   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica