Tartışma : 23 Şubat A Sınıfı Yükselme Sınavı Için Mahkemeye...

Mayıs sınavına giriş hakkınız kaldı mı?

• Kullanılan toplam oy
    108

pınar gündüz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
23 subat

Zeynep Zengin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
meb topu çsgb 'ye atmış ve mahkeme çsgb 'den de savunma istedi. Şimdi de çsgb 'nin savunmasını bekliyoruz en geç haziran sonuna kadar somut bir adım atılır tahminimce... çsgb 'nin savunmasından sonra hakimin kararını bekleyeceğiz.....
Bir gelişme var mı aralık sınavından olsa yazardınız gerçi :)

osman.koyuncu

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bir gelişme var mı aralık sınavından olsa yazardınız gerçi :)
Başka bir dava daha var.. Benzerliğinin kontrolü için dosya 15 gündür merkezdeydi... iki dava bağlantılı bulundu. Önümüzde ki hafta itibari ile tekrar görüşülmeye başlanacak.. Şimdilik bu...

o.esme

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar 16 mı 18 sorumu mahkemede bilgisi olan varmı

ERKAN BARBOROS

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar 23 Şubat A sınıfından tek soru ile kalmıştım.Mahkeme süreci ile ilgili bilgisi olan varmıdır?Eğer bilen varsa paylaşırsanız çok sevinirim.Veya mahkeme sürecini nerden takip edebiliriz.?Teşekkürler şimdiden...

osman.koyuncu

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar 23 Şubat A sınıfından tek soru ile kalmıştım.Mahkeme süreci ile ilgili bilgisi olan varmıdır?Eğer bilen varsa paylaşırsanız çok sevinirim.Veya mahkeme sürecini nerden takip edebiliriz.?Teşekkürler şimdiden...
19. soru için açılan tek soruluk davanın sonuçlandığı , sorunun iptal edilerek yürütmenin durdurulacağı ve şu anda imzada olduğu bilgisi var. 23 şubat sorularına itiraz grubunda davayı açan kişi bilgi vermiş... İnşallah doğrudur şimdiden hayırlı olsun size...

sihem

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar sınav kağıdımı incelemem için 22 temmuz'a gün vermişler. sınav süresinin 1/4 kadar süre vereceklermiş yani sınav 90 dk kağıdı inceleme süresi 22,5 dk bakalım nasıl olacak . sınav giriş koşulları aynen uygulanacakmış

Zeynep Zengin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
19. soru için açılan tek soruluk davanın sonuçlandığı , sorunun iptal edilerek yürütmenin durdurulacağı ve şu anda imzada olduğu bilgisi var. 23 şubat sorularına itiraz grubunda davayı açan kişi bilgi vermiş... İnşallah doğrudur şimdiden hayırlı olsun size...
Merhaba aralık sınavı ile ilgili bir gelişme varmıdır acaba

AhmetA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
tahmini ne zaman sonuçlanır.

AhmetA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
inşallah hayırlısı olur

Ömer avcı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bilirkişi için geç kalinmamis mi 23 şubat sinavinda bilirkişiye atanan bir dava yok ama ara kararlar var.bide sizinki aralik sinavi ..bilirkişi için hakim geç karar vermiş anlamadim gitti..siz davayi ne hangi tarihde actiniz..?

osman.koyuncu

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bilirkişi için geç kalinmamis mi 23 şubat sinavinda bilirkişiye atanan bir dava yok ama ara kararlar var.bide sizinki aralik sinavi ..bilirkişi için hakim geç karar vermiş anlamadim gitti..siz davayi ne hangi tarihde actiniz..?
Dava Mart ayı başında açıldı fakat idarelerin savunmaları zaman alıyor ... Birde benzer dava olduğu için 20 gün kadar merkezde bekledi... Şubat sınavı ile ilgili hiçbiryerde göremedim ama ara karar dediğiniz nelerdir??? Oradanda haber bekleyen arkadaşlarımız var en azından haberdar edelim...

Ömer avcı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ara karar yürütmenin durdurlmasi talebinin reddi..çünkü geçmişe yönelik haklarin magduriyeti ..bu yüzden yürütmenin durdurulmasinjn reddine karar verildi ama dava esasdan gorusuluyir..soru iptali ile ilgili..

osman.koyuncu

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Ara karar yürütmenin durdurlmasi talebinin reddi..çünkü geçmişe yönelik haklarin magduriyeti ..bu yüzden yürütmenin durdurulmasinjn reddine karar verildi ama dava esasdan gorusuluyir..soru iptali ile ilgili..
Aynı şekilde yürütmenin durdurulmasının reddi kararı Aralık sınavı içinde var. Gidişat aynı yani şu anda esastan soru iptali için bilirkişi raporunu bekleyecekler ve kararı açıklayacaklar. Bu arada idarelerin savunmalarını görebildinizmi bilmiyorum ama benim davada idareler soruların hatalarına istinaden hiçbir savunma yapmamışlar... MEB ben sınavı görevli atayıp gerçekleştirmekle mesulüm , ÇSGB ise sınavı MEB yaptı ve bizim kurullarımız sınav düzenlemesinde hata yapmamıştır. Şeklinde savunma göndermişler tam bir komedi oyunu oynuyoruz... İnşallah tüm davalarda beklediğimiz sonuçları alırız... Hayırlısı olsun....

osman.koyuncu

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Birde benzer dava dediğim 3 dava dosyası birbirine bağlandı... Ben bilirkişi ücretini yatırmama rağmen birsüre diğer davaların ücretlerinin yaptırılmasını bekliyorlar... Zorladık ama merkez bilirkişi raporları ve dava kararlarını birlikte istiyormuş... Adli tatil bitiminde göndericez dediler o da 5 Eylül haftası... 1 hafta da da rapor çıksa , 15 günde mahkemenin karar vermesi sürer , 1 hafta da imzadan çıkmasını bekleriz .. Etti Eylül sonu... Süreç ile ilgili Gelişmeleri buradan paylaşıcam... Irtibat halinde olalım...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.