23 Şubat 2014 Sınavına Kimler Girebilecek

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Erdem Guvenlioglu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Erdem Guvenlioglu

  Erdem Guvenlioglu TÜİSAG Üyesi  merhaba arkadaşlar. 23 şubat 2014 sınavına bildiğim kadarıyla sadece belgesi olanlar ,, bir üst belgeye yükselebilmek için alabilecekler. ancak geçenlerde bir arkadaşım belgesi olmayanların da C belgesi alabilmek için sınava girebileceklerini söyledi.

  Konu hakkında bilginiz var mı?


   
 2. aaltinok48

  aaltinok48 Guest

  Arkadaşınız yanlış bilgi vermiş, bakanlığın bu günkü duyurusunu okursanız daha net görürsünüz.Kulaktan dolma bilgiler her zaman yanıltabilir

   
 3. vedat recai tek

  vedat recai tek TÜİSAG Üyesi

  bimer üzerinden ek te göndereceğim dilekçeyi İSGGM ne gönderin,ayrıca alo 170 e de telefonla C sınıfı uzman olmakistiyenlerin de imtihana girmesi gerektigini,kursa gittiğimizi,bunun da bir anayasal hak olduğunu belirtin.sesimizi kalabalık olursak duyurabilirizdilekçe örneğinde tarih ,ad,tel adres gibi bilgileri düzeltip gönderin.kolay gelsin.

     

   

  Ekli Dosyalar:

 4. Erdem Guvenlioglu

  Erdem Guvenlioglu TÜİSAG Üyesi

  hemen yapıyorum hocam.. sağolun bilgi verdiğiniz için..

   
 5. muamma

  muamma TÜİSAG Üyesi

  meraba arkadaşlar. Bu yükselme sınavı gireceklerden c belgesi olan ancak bu sektörde hiç çalışmadan sınava gireceğini söyleyen kişiler var nasıl mümkün olabiliyor.. yani hiçbir yerde iş güvenliği uzmanı olarak çalışmamış ancak 23 şubatta yükseltme sınavına girecek :S bilgisi olan açıklayabilir mi ?

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica