21 Ekim Sınavı

scooter

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ekim sınavına girmezsek bir sonraki sınava girebilmek icin tekrar kursa gitmek gerekiyor mu?

mustafatok

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
2 sinav hakkiniz var.Bu sinava girmeyip digerinde kazanamazsaniz tekrar kursa gitmeniz gerekir

Behiye KAŞIKCI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bu benim son hakkım acaba bu sınavı kazanamazsam tekrar en baştan para mı ödemeliyim yoksa casgem in yenileme eğitimlerine mi katılacağım. bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirm.

mervea.

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
bu benim son hakkım acaba bu sınavı kazanamazsam tekrar en baştan para mı ödemeliyim yoksa casgem in yenileme eğitimlerine mi katılacağım. bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirm.
Sn. behas eğer kazanmazsanız tekrar para ödeyip kursa gideceksiniz ve tekrar sınava gireceksiniz.
yenileme eğitimi sadece kazanılmış belgelerin ellerinden alınmış arkadaşlarımızın belgelerini almaları için düzenlenmiş bir eğitimdir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.