21 Ekim 2012 Iş Güvenliği Uzm. Hatalı Olduğunu Ve Iptal Edilmesi Gerektiğini Düşündüğünüz Sorular ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Ali INSU

  Ali INSU TÜİSAG Üyesi  eger o sekilde yazarsak sadece sınav kagidi tekrar okunacaktir bence kesin iptali beklenen iki soru uzerine toplu dilekce isine girelim aramizda bu konuda bilgi sahibi birisi mevcutmudur? Ne yapmamiz gerekliymis peki? 69-68 alan kac kisi var bana mesaj atarsaniz ben geri sizlere neler yapmamiz gerektigine dair mesaj atayim


   
  elif kırıkoğlu ve Fatih Petek bu yazıya teşekkür etti.
 2. Demetgür

  Demetgür TÜİSAG Üyesi

  iptal edilmesini istediğiniz sorular için her soru başına 1o tl ücret yatırıp dilekçe veriyosunuz 23 kasıma kadar. toplu dilekçeyi nasıl vereceğiz nasıl olacak. az da bir zaman kaldı. bir an önce organize olamılıyz.

   
 3. jeologgg

  jeologgg TÜİSAG Üyesi

  71 GEÇTİM ŞÜKÜR.:alkış:

     

   
 4. Fatih Petek

  Fatih Petek TÜİSAG Üyesi

  toplu dilekçe nasıl verilecek ben de 69 kaldım.kağıdmız tekrar okunsa bir şey olacağını sanmıyorum.bir de ohsas sorusunun ıptal olması gerektiğini düşünyorum.neler yapabiliriz birisi genel manada bir acıklama yapabilir mi???

   
 5. Fatih Petek

  Fatih Petek TÜİSAG Üyesi

  bu toplu dilekçe nasıl olacak

     

   
 6. Fatih Petek

  Fatih Petek TÜİSAG Üyesi

  Adayların sınav sorularına itiraz baĢvuruları, ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye ĠĢletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek ġubesindeki TR 85 0001 0007 6540 5083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına her bir soru için 10 TL (KDV dahil) “sorulara itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.
  BaĢvuru adresi ise, ÇalıĢma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire BaĢkanlığı Ġnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.
  sınav sorularına iliĢkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde (09 Kasım 2012 tarihine kadar) ĠSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine ĠSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
  Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (14 Kasım 2012 tarihinden itibaren) dair itiraz baĢvuruları; YEĞĠTEK Döner Sermaye ĠĢletmesinin T.C. Ziraat Bankası ġubesi BeĢevler/ANKARA, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez ġubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat ġubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile (14 Kasım 2012 tarihinde baĢlayıp 23 Kasım 2012 saat 17:00’ye kadar) kabul edilecektir.
  BaĢvuru adresi ise, ÇalıĢma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire BaĢkanlığı Ġnönü Bulvarın No:42 Emek-ANKARA’dır. Ġtiraz baĢvuruları topluca, ĠSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
  OHSAS sorusunu yapalım diyorum

   
 7. alperen kızılelma

  alperen kızılelma TÜİSAG Üyesi

  arkadaslar ben 69 ile kaldim. kurumu aradim hatali olan ve kurumun web sitesinde aciklanan o iki soru isleme katilmis. ancak hesaplama degil hatali sorularin sayisinda sorun var. 2 degil daha fazla soruda hata var. yukardaki dilekceyi gonderisek cevap olarak su gelecektir '' kagidinizi okuduk bir okuma hatasi yok hesaplamaniz dogru'' gibi bir dalga gecer gibi bir mektup alip yasal olarak hakkinizi yakmis olursunuz. zaten millet ugrassin diye soru basi itiraz diye bir kural cikarmislar su cevap anahtari aciklandigi donemde. bence daha uygun ve sorularin hatalarin belirten bir yazi yzilmali...
   
 8. endanger

  endanger TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar bende 69 ile kaldım.. Nasıl bir yol izlicez, bu itiraz hakkımızı nasıl kullanıcaz, para yatırıp itiraz etmek önemli değil önemli olan sonuç almamız. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş ve arkadaşlarımız varsa bizi bi bilgilendirebilirmi??   
 9. Tarzan45

  Tarzan45 TÜİSAG Üyesi

  slm bende 69 aldım. neler yapabiliriz...

     

   
 10. Ali INSU

  Ali INSU TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar ben şu anda işim icabı şehir dışında olmamdan dolayı araştıramıyorum sınırda olan 68-69 alan arkadaşlardan 1 kişi tanıdık avukat varsa sorarsa ona göre elimizi çabuk tutup sonuca gideriz diye düşünüyorum ben sorduğumda bana toplu imza ile bişler yapabilirsiniz dediler :( ama nasıl olması gerektiği konusunda bir bilgi sahibi deilim tek bildiğim sürenin dar olduğu ve varsa itiraz hakkımızı yanmadan kullanmamız gerektiği   
 11. alperen kızılelma

  alperen kızılelma TÜİSAG Üyesi

  hatalı sorular için dava açıldımı acaba arkadaşlar....   
 12. Ali INSU

  Ali INSU TÜİSAG Üyesi

  Sadece bildigim kadariyla itiraz edilebiliyor sonra sonuca dava acilabiliyor.

   
 13. mehtamer

  mehtamer TÜİSAG Üyesi

  ne yapılmalı bilmiyorum ama bende 68 le kaldım.
   
 14. ensarr

  ensarr TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar bende 13 mayıs sınavında 69 almıştım... ki aynı durum o sınavda da vardı...
  Şu anda yapacağınız tek şey mahkemeye vermek... ki 1 yıl içinde sonuçlanıyor...
  Bizim dönemden bir arkadaş vermişti mahkemeye daha açıklama bile yok düşünün...
  Temmuz daki sınav 1 yıl içinde sonuçlandı...
  sınav kağıdı ile ilgili düşünceleriniz doğru...
  Allah yardımcınız olsun...

   
 15. mehtamer

  mehtamer TÜİSAG Üyesi

  sürecler uzun onun için en iyisi çalışıp kazanmak   
 16. elif kırıkoğlu

  elif kırıkoğlu TÜİSAG Üyesi

  bunu nerden duydunuz eğitim kurumum artık soru iptal edilemeyeceğini ancak mahkeme açılırsa iptal edileceğini söyledide.

   
 17. elif kırıkoğlu

  elif kırıkoğlu TÜİSAG Üyesi

  20-21-22 havada toz halinde bulunan yığın olduğu için sorudada tabaka ve yığın halinde tozlar hariç dendiği için

   
 18. elif kırıkoğlu

  elif kırıkoğlu TÜİSAG Üyesi

  20-21-22 havada toz halinde bulunan yığın olduğu için sorudada tabaka ve yığın halinde tozlar hariç dendiği için

   
 19. Demetgür

  Demetgür TÜİSAG Üyesi

 20. Ali INSU

  Ali INSU TÜİSAG Üyesi

  Arkadaslar ben su anda sehir disinda oldugum icin arastiramiyorum bir kisi avukat tanidigina sorabilir mi?

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica