21 Aralik Sinavi Iptaller Aciklandi

C

cxkare

Guest
Kaynak neden

C

cxkare

Guest
ya anlamadım kim açıkladı meb sitesinde ve çsgb sitesinde bilgi yok.

AhmetU.

TÜİSAG Üyesi
Ben bişeyi merak ediyorum, iptaller 09/01 tarihinde açıklandığına göre sınav sonuçlarını önümüzdeki hafta açıklayabilecekler mi acaba?
Bi bilgisi olan var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ali Üstün

TÜİSAG Üyesi
iptal açıklamaları gecikti.. en çok 10 gün içinde iptal sorular açıklanacak yazıyor. 26 aralık ta süre dolsa, ayın 5 inde açıklanmalıydı. 9 unda açıklandı..
bu durumda ya 14 ünce sonuçlar açıklanır, ya 4 gün sarkar, yada daha erken açıklanır.. başka ihtimal de kalmadı galiba.. cukkacukka

tipici

TÜİSAG Üyesi
iptal açıklamaları gecikti.. en çok 10 gün içinde iptal sorular açıklanacak yazıyor. 26 aralık ta süre dolsa, ayın 5 inde açıklanmalıydı. 9 unda açıklandı..
bu durumda ya 14 ünce sonuçlar açıklanır, ya 4 gün sarkar, yada daha erken açıklanır.. başka ihtimal de kalmadı galiba.. cukkacukka
yok bir ihtimal daha var o da hiç açıklanmaması :)

bariscam

TÜİSAG Üyesi
site bile bi ilginç csgb ye girersen hiç bir duyuru görünmüyor ama www.isggm.gov.tr/‎ diye girerseniz direk anasayfada duyuru kısmında görünüyor iptal olan sorular. Bizim daha çokk ekmek yememiz gerek arkadaşlar.

janan

TÜİSAG Üyesi
B sınıfna yapılan itirazlar eden kabul edilmedi, kimse itirazda bulunmadı mı. Ne saçma!!

ahmetkartal

TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar 2 gün önce kasım özer gaziantep de bir toplantı da sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna ayın 10 unda açıklanacak diye cevap verdi.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.