Duyuru 21 Aralik Sinav Sonucu Açiklandi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında tolgatanyel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ismet.clc

  ismet.clc TÜİSAG Üyesi  Bende aynı durumdayım, 170 i aradım birleştirin dediler.. Birleştirme yapılabiliyor mu? Yapılmıyorsa verdikleri belge ile müracaat mı etmek gerekiyor?


   
 2. Sedef fb

  Sedef fb TÜİSAG Üyesi

  Merhaba,

  yenilik ve eğitim teknolojileri genel müdürlüğüne itiraz dilekçeni gerekçesiyle ve bilgilerinle beraber gönderebilirsin.

   
 3. Ysmnrtn

  Ysmnrtn TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar 69 lar 70 oldu dimi bi yalnışlık yok ?

     

   
 4. ömer erdem

  ömer erdem TÜİSAG Üyesi

  Evet bi yanlışlık yok. Tc kimlik numaranızı girip öğrenebildiğiniz bir yer var. Yerini tam hatırlamıyorum. Facebooka iris akadmi yazın ekleyin. Sayfasında linki var.

   
 5. Ysmnrtn

  Ysmnrtn TÜİSAG Üyesi

  Girdim 70 olmuş ama meb de hala 69 yazınca güvenemedim çok şükür sorun yok o zaman teşekkür ederim

     

   
 6. ömer erdem

  ömer erdem TÜİSAG Üyesi

  Tebrikler. Hayırlı olsun. Üstüne bi sınav daha yapıldı ama. Anlamı olur mu.
  Tebrikler. Hayırlı olsun. Mebden alındı artık. Biliyorsunuz artık ösym de. Ziraat bankasına harcını yatırmaya gidin. Tc kimlik numaranızı verince isminiz çıkıyorsa tamamdır. Çsgb nin sayfasından takip etmelisiniz artık. Parayı yatırınca e devletten görebilirsiniz.

   
  Last edited by a moderator: 6 Haziran 2014
 7. Ali Üstün

  Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

  peki yükselme sınavı hakkı ne olacak şimdi? yeni bir dava konusu bu bence..
   
 8. myuslu

  myuslu TÜİSAG Üyesi

  sınav hakkı tanıyamayız diyorlar,yükselme sınav hakkı için dilekçe göndermiştim cevabı gelmiş,facebook grubunda yayınlamıştım burda da paylaşıyorum gelen yazıyı.Bu demek oluyor ki mahkeme yolu açık 60 günü geçirmemek lazım dava açmak için...bakanlıktan gelen cevap.jpg   
  Ali Üstün bu yazıya teşekkür etti.
 9. Ali Üstün

  Ali Üstün TÜİSAG Üyesi

  Bencede derhal mahkeme açın.. böyle bişi yok.. hem senin hatandan sınavı kaybetttircen, hemde yükselme sınavı yapmican.. yok öle bişi.. haklarınız baki benden sölemesi..

     

   
  myuslu bu yazıya teşekkür etti.
 10. osman.koyuncu

  osman.koyuncu TÜİSAG Üyesi

  myuslu bey ,

  Devlet kurumlarında bürokrasi ve kalıplar içerisinde iş yapma alışkanlığı nedeni ile insanlar genel hatlarıyla düşünme yeteneklerini kaybedebiliyorlar. Yayınladığınız cevaben yazıdan yetkililerin sadece 24 mayıs yükselme sınavına giriş hakkı için sürenin geçtiğine ve bir işlem yapılamayacağına dair bildirim yapmışlar gibi... Bence cevaben gelen yazıyı ekine koyarak idarenin hatası nedeni ile muhtemel kazanılacak olan hakkınızın elinizden alındığını belirtip yeni bir yükselme sınavı açılarak dahil edilmeniz talebi ile tekrar dilekçe gönderin ve aynı gerekçelerle haksızlığa uğradığınızı BİMER 'ede bildirin . Bu taleplere bu şekilde kestirme cevaplarla kayıtsız kalacaklarına inanmıyorum / inanmak istemiyorum belki de... Şansınızı zorladığınız taktirde hakkınız olanı alacağınıza inancım tamdır. Bu kadar açık ve alenen konularda da mahkemelere başvurulursa daha doğrusu insanlar bu yola zorlanırsa zaten 6 aydan önce bitmeyen mahkemelerin süreleri 6 yıla çıkar. Ayrıca bu mahkeme kesinlikle lehinize sonuçlanır şüpheniz olmasın...

  İyi çalışmalar,   
  myuslu bu yazıya teşekkür etti.
 11. mkekin1970

  mkekin1970 TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar 21 aralık 2013 de sınavda kalmıştım fakat 30 mayıs 2014 de mahkeme kararı ile kazandım. Bu sonuçla ortada mağduriyet var. Bu konuda bilgisi olan varmı?   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica