21 Aralık Isg Sınav Mağdurları | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

21 Aralık Isg Sınav Mağdurları

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında kader kaçmaz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. kader kaçmaz

  kader kaçmaz TÜİSAG Üyesi  21 aralık sınavına girip sertifikası iptal edilenler varsa buluşalım.


   
 2. kader kaçmaz

  kader kaçmaz TÜİSAG Üyesi

  ACİL !!!!!
  iş mahkemesinde dava açılacak. başvuruda bulunulacak 5 ark. var durumları bizlere uyan varsa irtibata geçsinler.

   
 3. erkan güzel

  erkan güzel TÜİSAG Üyesi

  varrrr, ben. irtibat no lütfen.

     

   
 4. AbduLRahman

  AbduLRahman TÜİSAG Üyesi

  12 Mayıs 2012 tarihinde yapılan sınavda mahkeme yürütmeyi durdurma kararı verdi. 21 aralık sınavı için mahkemeye veren var mı acaba?

   
 5. bilgin1975

  bilgin1975 TÜİSAG Üyesi

  sertifikanız neden iptal edildi.

     

   
 6. AbduLRahman

  AbduLRahman TÜİSAG Üyesi

  soru iptali için mahkeme yürütmeyi durdurma kararı vermiş onu sordum 21 aralık sınavında şık değişikliği soruları için mahkemeye veren oldu mu onu merak ettim.

   
 7. selçukisg

  selçukisg TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar 21 Aralık 2013 iş güvenliği sınavına Zeytinburnu reşat tardu ortaokulu yedek sınav salonunda girdim.sonuçlar açıklandı.sınava girmedi diye sonuç geldi.itiraz ettim .dilekçe yolladım,alo 147,alo 170 e başvuru bıraktım.sınava girmediniz deniliyor.başka bişey demiyorlar.sınav yoklama kagıdına imzamı attım.ama girmediniz diyorlar.ne yapmalıyım bu durumda...
   
 8. uzman09

  uzman09 TÜİSAG Üyesi

   
 9. uzman09

  uzman09 TÜİSAG Üyesi

  Evet bende magdurlardanim. Size nasıl ulaşabilirim?

     

   
 10. baki karaman

  baki karaman TÜİSAG Üyesi

  ne yaptın bu zamana kadar , hala aynı diyorlarsa söyle bir çaresine bakalım.sınav komisyonundan biri girmedi kısmını mı imzaladı yoksa. Eğer aynı ise dava açalım.sınav sıra numaranın yanındakiler sana şahit olurlar onları mahkeme bulduru verir. sınav denetçi hocaları bile hatırlayabilirler belki. O dönemlerde kamera sistemi olmadığından biraz uğraşcan galiba.Biz fikir verebiliriz sadece. Geçemeyecek derecede yaptıysan boşver girmedin deniyorsa sen de öyleymiş gibi davran belki bir sınav hakkı daha olabilir, o hakkını da şu 1 yıl içinde sınav hakkı doğmazsa dava açarsın. Bazen bu gibi durumlardan da istifa edilmelidir. Sınava girmedin mesajından da çıktı al sakla...   
 11. selçukisg

  selçukisg TÜİSAG Üyesi

  Itıraz dilekçeme cevap 4 5 ay gelmedi. Araştırdım. Cvp yazısını yanlış adrese yollamislar. Tabi dava açma süresi geçti. Sonra elden bi yakınım vasıtasıyla cvp yazısını aldım. Tarih 5 ay öncesi yazıyor. Adresi yanlış yazıyor. Yazının alt ina aslı gibidir ve temmuz 17 tarihini attirdim. Dava açmayı düşünüyordum. Ama vazgeçtim. Umutsuzum.adamlar adresi bile yanlış yazıyor. Bir sonuca v aramam diye düşünüyorum.   
 12. baki karaman

  baki karaman TÜİSAG Üyesi

  Tebliğ süresinden itibaren dava açma süresi başlayacaktır.Sana teslim ettiklerine dair iadeli taahütlü yazıları olmayacağına göre ya dava süresi geçmeden yada geçti ise tekrar yazılı sorarak bu cevap istenip yeni süre kazanılmış olur.Bazı mağduriyetlerde zaman fazla önemli olmayabilir diye biliyorum. Açacağın dava da haklı olduğuna göre dava masraflarından biraz azını da geri ilgili kurum yaptığı hatadan dolayı öder, ancak genede dava açmamak daşimdilik iyi bir yöntem olabilir. Üzüldüm sadece elimden bir şey gelmediği için. Sağlık, Başarı, mutluluk diliyorum.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica