21 Aralık 2013 Tarihli Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hangi Okulda Giriyorsunuz?

Sezer Kurgun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Sn,
Sezer KURGUN.

ÖNERİ CEVAP:
Umarım yer vardır.MEB' tarafından yapılan,Sınav için geldiğinizi söylerseniz iyi olur.
Başarılar Dilerim.
---------------------------------------------------------------------------
MEB ,
Öğretmen Evi:
İletişim
5 Telsiz Mah 4 Yol Sokak No: Zeytinburnu İstanbul 34020 Türkiye
0212 415 45 97

0212 415 45 97

0212 415 45 97

http://www.zeytinburnuogretmenevi.com.tr
teşekkürler ilginiz için anladığım kadarıyla okulu biliyorsunuz öğretmenevi ne de bakacağım

Bilgin Duyar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
izmir motor meslek lisesi

Ali Üstün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
koca istanbulda yer yokmu diyebiliriz ama C sınıfı sınava girmek için memlekette şehir mi yoktu ankara ya gittik demek gerekir öncelikle..
ankarada sınava girerken bi gün önce gittim, otel buldum, sınav sonrası geri geldim.. sefalet çekmedim aracımla gittim ama otobüsle giden gelenleri görünce halime şükrettim..
şimdi bir arkadaşla birlikte silivride olsa bile dert etmeyiz dedik, zeytinburnu çıktı..
bunada şükür, ankarayta gitmekten iyidir..
kaldıki yakın illerden gelen arkadaşlar napsın diede sormak lazım..
istanbulda yaşayan tüm C sertifika sahibi arkadaşlar ankarada sınava girdi.. daha iyiydi memnunduk ankarada sınava girmekten diye düşündüğünü sanmıyorum kimsenin..
muhtemelen bakanlık lütfedip 5 şehire böldü, şehir içinde de ençok okul olan iki ilçeyi seçti, soruların dağıtımı ve toparlanması kolay olsun die.. birazda o açıcan bakmak lazım konuya..

imrenlim

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
vay arkadaş benden başka mimar sinan ilköğretim okulu fatih -ist da giren yok galiba.

unoprens

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
mehmet rüştü uzel teknik ve endüstri meslek lisesi /yenimahalle /ankara

Ayal

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
düzeltiyorum, yükselme sınavları z.burnu, C sınıfı sınavları fatih bölgesinde yapılıyor çok açık..
yalnız benim okulda giren bir tane forum üyesi yok iyi mi :p
Var . Benim birader girecek.

Ayal

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ÖNERİ:
Doğrudur,E-5'e en fazla 50 metrede giriş kapısı var,
Yandex ile kontrol ederseniz,daha iyi olur.
Yeşil kundura' nın olduğu durak.Geçitten geçince tam karşısındaki mevlevihane caddesine girip,solda 5 metre ilerde...
Bugün okula gittim. Metrobüsü kullandım. Çok kolay ulaşılıyor. Cevizlibağ durağında inince üst geçitten karşıya geçiyorsun hemen solunda kalıyor. 100 metre kadar yürümek gerekiyor. Oradan DR Reşit Galip İlkokuluna gittik. Metrobüsten inip üst geçitten karşıya geçince orada tramvay durağı var. Eminiönünden gelen tramvaya binip 2 durak sonra "akşemsettin" durağında inince 10 dk. kadar yürüyerek ulaşılabiliyor. Tramvay hattı üzerinde burada adı geçen bir kaç okulu daha gördüm. Bence Zeytinburnu'na Anadolu yakasından en hızlı ulaşmanın yolu bu şekilde metrobüs + tramvay kullanmak.

Ali Üstün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bugün okula gittim. Metrobüsü kullandım. Çok kolay ulaşılıyor. Cevizlibağ durağında inince üst geçitten karşıya geçiyorsun hemen solunda kalıyor. 100 metre kadar yürümek gerekiyor. Oradan DR Reşit Galip İlkokuluna gittik. Metrobüsten inip üst geçitten karşıya geçince orada tramvay durağı var. Eminiönünden gelen tramvaya binip 2 durak sonra "akşemsettin" durağında inince 10 dk. kadar yürüyerek ulaşılabiliyor. Tramvay hattı üzerinde burada adı geçen bir kaç okulu daha gördüm. Bence Zeytinburnu'na Anadolu yakasından en hızlı ulaşmanın yolu bu şekilde metrobüs + tramvay kullanmak.
işte cevap burada gizli galiba? z.burnuna ilin pek çok yerinden ulaşmak kolay. uzun olsa bile.. bu sebeple seçmiş olabilirler.. cukkacukka

simyaci85

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar sınav giriş kartımın çıktısını alıyorum ekrandan fakat ekranda fotoğrafım göründüğü halde çıktıda fotoğrafım görünmüyor.yardımcı olabilecek olan varmı...

sibel kayserilioglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
ÖNERİ -CEVAP:
Sayın,
Skayser.
ÇSGB nin sitesindeki sınavlarla ilgili mesajlara ait depom da şöyle bir mesaja var,
Umarım sizi biraz olsun rahatlatır.
Başarılar dilerim.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
İşyeri hekimliği ve İş Güvenliği uzmanlığı sınavına başvuru yapan işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanlarının dikkatine!

"
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği uzmanlığı Sınavına girmek için Milli Eğitim Bakanlığı üzerinden başvuru yapmış ancak; almış oldukları sınav giriş belgelerinde fotoğrafları bulunmayan veya düzgün olarak çıkmayan adayların giriş belgelerine fotoğraflarını yapıştırarak sınava katılmaları mümkündür.

Adayların sınava girebilmeleri amacıyla mutlaka nüfus cüzdanı veya eşdeğer belge ile sınav giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. "
aslında şöyle bir çözüm ürettim... ;-)
ekran görüntüsü aldım ve onu bastırdım. böylece fotoğraflı sınav giriş kağıdım oldu....

sibel kayserilioglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
ÖNERİ -CEVAP:
Sayın,
Skayser.
ÇSGB nin sitesindeki sınavlarla ilgili mesajlara ait depom da şöyle bir mesaja var,
Umarım sizi biraz olsun rahatlatır.
Başarılar dilerim.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
İşyeri hekimliği ve İş Güvenliği uzmanlığı sınavına başvuru yapan işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanlarının dikkatine!

"
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği uzmanlığı Sınavına girmek için Milli Eğitim Bakanlığı üzerinden başvuru yapmış ancak; almış oldukları sınav giriş belgelerinde fotoğrafları bulunmayan veya düzgün olarak çıkmayan adayların giriş belgelerine fotoğraflarını yapıştırarak sınava katılmaları mümkündür.

Adayların sınava girebilmeleri amacıyla mutlaka nüfus cüzdanı veya eşdeğer belge ile sınav giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. "
aslında şöyle bir çözüm ürettim... ;-)
ekran görüntüsü aldım ve onu bastırdım. böylece fotoğraflı sınav giriş kağıdım oldu....

eddi

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Hemen hemen İstanbul'da çoğu kimseyi Zeytinburnu yazmışlar. Anadolu yakası hala üvey evlat olarak devam ediyor. Her neyse... Zeytinburnu Ahmet Vefikpaşa Ortaokulu...

Ufuk Ylc

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Nilüfer İslam Uyar Ticaret Meslek Lisesi
Nilüfer/BURSA

orhan oruç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Hemen hemen İstanbul'da çoğu kimseyi Zeytinburnu yazmışlar. Anadolu yakası hala üvey evlat olarak devam ediyor. Her neyse... Zeytinburnu Ahmet Vefikpaşa Ortaokulu...
benimde Zeytinburnu

o.esme

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İstanbul Anadolu imam hatip lisesi fatih

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.